Laseroterapia

Laseroterapia to dziedzina medycyny i kosmetologii estetycznej. Lasery towarzyszą nam dzisiaj praktycznie we wszystkich dziedzinach przemysłu, jak i medycyny. Pierwsze lasery powstały w latach 50tych poprzedniego wieku, ale od tego czasu sporo się zmieniło. W laseroterapii i medycynie estetycznej korzystamy głównie z technologii, która już była wykorzystywana w leczeniu różnych schorzeń w dziale medycyny konwencjonalnej. Dopiero po badaniach klinicznych okazało się, że różnego rodzaju technologie można wprowadzać w kosmetologii estetycznej z rewelacyjnymi efektami. Laseroterapia jest obecnie najskuteczniejszym działem medycyny estetycznej stosowanym w gabinetach. Nowoczesne lasery niwelują mankamenty urody oraz przywracają młodość skórze. Przy czym są mało inwazyjne. Niezwykle istotny jest fakt, że w ramach laseroterapii, polega się wyłącznie na stymulowaniu naturalnych procesów regeneracji skóry – syntezie nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

Zabiegi laserowe na naczynka, przebarwienia, blizny, rozstępy.

Najnowsze technologie stosowane w laseroterapii pozwalają na skuteczne pozbycie się niechcianych problemów estetycznych. W klinice Neonia profesjonalny i przeszkolony zespół dopasowuje rodzaj terapii laserowej do danego problemu. Do popartych licznymi badaniami klinicznymi zabiegów usuwania blizn, rozstępów, naczynek, przebarwień oraz wielu zabiegów odmładzających stosujemy wiodący na rynku, posiadający certyfikaty MEDICAL CE oraz FDA sprzęt laserowy. Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym wyzwaniom, a przede wszystkim mając na uwadze satysfakcję każdego Klienta zapraszamy do zapoznania się z ofertą wykonywanych zabiegów laseroterapii.

Czy zabiegi laserowe są bezpieczne?

Światowe firmy, bazujące na najnowocześniejszych technologiach laserowych w medycynie estetycznej, stawiają na pierwszym miejscu bezpieczeństwo. Dawniej w laseroterapii duży problem było uzyskanie stabilnie pracującego lasera, tj. utrzymanie parametrów przez długi czas pracy na równym poziomie, co mogło powodować poparzenia. U niektórych producentów, szczególnie z Chin, ten problem nadal występuje. Aktualnie laseroterapia, o ile korzystamy ze sprawdzonego i klinicznie zbadanego sprzętu, jest bardzo bezpieczna. Jednak każdy zabieg laserowy powinien być uprzedzony wnikliwą konsultacją przeprowadzoną przez doświadczonego specjalisty, który dobierze odpowiedni zabieg oraz wykluczy przeciwwskazania. Połączenie przeszkolonego i doświadczonego personelu wraz z wysokiej jakości sprzętem sprawi, że będziemy cieszyć się z efektów przeprowadzonych zabiegów laserowych oraz ich krótkiego czasu rekonwalescencji.