Laseroterapia

Laseroterapia, jest obecnie najskuteczniejszym działem medycyny estetycznej stosowanym w gabinetach. Nowoczesne lasery niwelują mankamenty urody oraz przywracają młodość skórze, a przy tym są mało inwazyjne. Niezwykle istotny jest fakt, że w ramach laseroterapii, polega się wyłącznie na stymulowaniu naturalnych procesów regeneracji skóry - syntezie nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Po zabiegi laseroterapii coraz częściej sięgają lekarze wielu specjalności, w tym również medycyny estetycznej, traktując ją jako alternatywę dla innych metod: chirurgicznych czy farmakologicznych.

Zabiegi Laserem

Najnowsze technologie stosowane w laseroterapii: Soprano ICE PLATINUM, Harmony XL PRO pozwalają na skuteczne pozbycie się niechcianych problemów estetycznych związanych z nadmiernym owłosieniem, utratą jędrności skóry, rumieniem, widocznymi naczyniami krwionośnymi oraz zmianami pigmentacyjnymi.

Pokaż więcej ›

Laseroterapia


W Centrum Laseroterapii i Medycyny Estetycznej Neonia profesjonalny i przeszkolony zespół dopasowuje rodzaj terapii do indywidualnych potrzeb Klienta. Do popartych licznymi badaniami klinicznymi zabiegów, stosujemy wiodący na rynku, posiadający certyfikaty MEDICAL CE oraz FDA sprzęt laserowy. Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym wyzwaniom, a przede wszystkim mając na uwadze satysfakcję każdego Klienta zapraszamy do zapoznania się z ofertą wykonywanych zabiegów z zakresu laseroterapii.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. 12 264 85 15

tel. 500 77 99 71

Umów wizytę
medycyna estetyczna kraków