fbpx

Lipoliza iniekcyjna Kraków

Wymodeluj sylwetkę skutecznie i bez wysiłku

Lipoliza iniekcyjna to profesjonalny zabieg medycyny estetycznej, umożliwiający skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Zabieg ten umożliwia wymodelowanie sylwetki w jej najbardziej problematycznych obszarach, które nie poddają się diecie odchudzającej czy ćwiczeniom. Ponadto lipoliza iniekcyjna stosowana jest w celu zredukowania podwójnego podbródka powstałego na skutek odkładania depozytów tłuszczowych oraz zmniejszenia tzw. „chomików”, a także zredukowania poduszeczek tłuszczowych tworzących worki pod oczami.

Инъекционный липолиз
W skrócie
Cena: od 400 zł
Wykonuje lekarza: tak
Znieczulenie: opcjonalnie
Ilość zabiegów: 1-3
Preparat: Aqualyx, Belkyra
Czas trwania zabiegu: od 20-60 min

Lipoliza Aqualix

Lipoliza iniekcyjna Aqualix to świetna alternatywa dla inwazyjnych zabiegów liposukcji. Jest to szybki i mało inwazyjny zabieg odchudzający, który wyróżnia się wysoką skutecznością i trwałym efektem. Lipoliza bez skalpela umożliwia zredukowanie tkanki tłuszczowej na dowolnym obszarze ciała, także w miejscach, które trudno odchudzić. Zabieg lipolizy iniekcyjnej może być zatem wykonany w obrębie brzucha, boczków, pośladków, bryczesów, ale także ramion, kolan czy twarzy. Warto podkreślić, że zabieg lipolizy najlepiej sprawdza się u osób szczupłych, z niewielkimi depozytami tkanki tłuszczowej w danym obszarze ciała.

Przebieg zabiegu lipolizy

Zabieg polega na wstrzyknięciu roztworu fosfatydylocholiny, która wykazuje działanie lipolityczne. Fosfatydylocholina to całkowicie bezpieczna dla organizmu substancja, która prowadzi do rozpuszczenia nagromadzonego w komórkach tłuszczu. Uwolnione cząstki tłuszczu są następnie usuwane za pośrednictwem naczyń limfatycznych, którymi trafiają do wątroby, a następnie są usuwane z organizmu. Kolejnym efektem zabiegu jest pobudzenie mikrokrążenia, a zatem lepsze odżywienie i dotlenienie tkanki. Skóra zyskuje zatem jędrność i elastyczność.

Lipoliza iniekcyjna aqualix to zabieg nie wymagający specjalnego przygotowania; cała procedura trwa kilkanaście – kilkadziesiąt minut. Przed zabiegiem może być zastosowany miejscowo środek znieczulający, zatem pacjent nie odczuwa bólu. Po wykonaniu iniekcji pojawia się zaczerwienienie oraz obrzęk, które ustępują samoistnie po kilku dniach. Okolica poddana zabiegowi może być bardziej tkliwa, możliwy jest także świąd skóry. Zalecenia pozabiegowe sprowadzają się do unikania ekspozycji na słońce oraz unikania masażu w pierwszych kilku dniach po zabiegu. Potem wskazane jest wykonywanie zabiegów endermologii i masażu limfatycznego, co usprawnia usuwanie tłuszczu. Warto ponadto zadbać o optymalne nawodnienie organizmu, wypijając co najmniej dwa litry płynów dziennie.

Jeśli zostanie wykonana lipoliza iniekcyjna, kiedy widać efekty?

Pierwszy zauważalny efekt pojawia się po kilku dniach, gdy rozpoczyna się proces usuwania tłuszczu z komórek tłuszczowy. Ostateczny efekt zauważalny jest natomiast po kilku tygodniach od momentu, gdy wykonana została lipoliza iniekcyjna. Efekty są spektakularne po przeprowadzeniu serii kilku zabiegów, wykonywanych w odstępie 3 – 4 tygodni. Seria zabiegów umożliwia redukcję do kilku cm w obwodzie miejsca poddanego lipolizie.  Jako uzupełnienie terapii polecamy zastosowanie Lipomassage LPG Alliance, który przyspiesza usuwanie tłuszczu z komórek i ułatwia jego transport przez naczynia chłonne.
Lipoliza iniekcyjna Aqualix to zabieg bezpieczny, efekty uboczne zdarzają się niezwykle rzadko.

Lipoliza iniekcyjna Wskazania:

Lipolizę iniekcyjną poleca się stosować w celu odchudzania i modelowania partii ciała, takich jak:
 • podbródek,
 • brzuch,
 • kolana,
 • ramiona,
 • bryczesy,
 • boczki,
 • pośladki,
 • modelowanie sylwetki

Lipoliza iniekcyjna Przeciwskazania:

 • ciąża i karmienie piersią,
 • chorobliwa otyłość,
 • cukrzyca,
 • skłonność do blizn przerostowych,
 • choroby tarczycy,
 • alergia na składniki preparatu,
 • ostre choroby nerek i wątroby,
 • choroby krwi związane z nadmiernym krwawieniem,
 • stałe stosowanie leków rozrzedzających krew.
Lipoliza iniekcyjna Kraków
Usługa 1 zabieg (PLN) Pakiety (PLN) Pakiety (PLN)
Lipoliza iniekcyjna Aqualix
1 ampułka Aqualix 400 pln pakiet 3 zabiegów
podbródek od 400 od 1200od 1080
brzuch od 400 od 1200od 1080
kolana od 400 od 1200od 1080
ramiona od 400 od 1200od 1080
bryczesy od 400 od 1200od 1080
boczki od 400 od 1200od 1080
pośladki od 400 od 1200od 1080
cena jest uzależniona od ilości ampułek i obszaru
Lipoliza podbródka Belkyra 1 ampułka 2 ampułki
Belkyra podbródek 2000 3600
Lipoliza podbródka Celuform plus zabieg
1000

Nad poprawnością merytoryczną opisu czuwa

Dr Ewa Kopycińska

Lekarz dermatolog, trycholog, specjalista medycyny estetycznej

Ewa Kopycińska - Dermatolog, specjalista trycholog, ekspert medycyny estetycznej, członek polskiego towarzystwa medycyny estetycznej i anti-aging, międzynarodowego stowarzyszenia lekarzy dermatologów - trychologów „International Dermoscopy society oraz International trichoscopy society” i członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję