Endermologia Lpg Alliance

Firma LPG®, światowy lider stymulacji komórkowej, dzięki aparatowi CELLU M6® ALLIANCE oferuje zabiegi: – modelująco – wyszczuplający LIPOMASSAGE, – modelująco – ujędrnaijący LIPOMASSAGE, – odmładzający ENDERMOLIFT, – jedyny na rynku MASAŻ SPORTOWY I FIZJOTERAPEUTYCZNY by ENDERMOLOGIE.

Endermologia Alliance a stare modele Integral oraz key module

Keymodule jest jednym ze starszych urządzeń endermologii Lpg. Chodź w swoich czasach było rewolucją to dzisiaj mamy urządzenie dużo bardziej zaawansowane technologicznie i wyposażone w wiele dodatkowych funkcji. Keymodule zapewniał “dobry masaż”ale nic poza tym. Lpg integral stworzył nową jakość w endermologii mając większą moc, większe zasysanie tym samym oddziaływując głębiej na tkankę tłuszczową. Ta zwiększona moc jednak miała swoje negatywne oddziaływanie. Zasysanie potrafiło być bolesne i czasami powodować siniaki co stanowiło oczywiście dyskomfort dla pacjenta. Dopiero Endermologia Alliance rozwiązała wszystkie niedociągnięcia swoich poprzedników. Pomimo tego, że moc została znacząco zwiększona porównując do Integrala to odczucia pacjenta są tak delikatne że podczas godzinnych zabiegów zdarza im się zasnąć. Zwiększenie mocy bez siniaków i bólu udało się dzięki dodaniu do głowicy “drgania” podczas zasysania. Dzięki intensywnym i milisekundowym drganiom oraz zasysaniu zarówno cellulit jak i nadmiar tkanki tłuszczowej jest atakowany w głębokich jak i powierzchniowych warstwach. Endermologia Alliance jest tak bezpieczna ,że mogą z niej korzystać kobiety w ciąży, po porodzie oraz matki karmiące.

Co to jest endermologia?

CELLU M6 ALLIANCE to obecnie najnowocześniejsze rozwiązanie do walki z cellulitem i nadmierną tkanką tłuszczową. Najnowszy patent Enedermologia® Alliance, jest technologią nieinwazyjnych zabiegów mechanicznej stymulacji komórek tkanki łącznej. Jest to metoda komputerowa, działająca stymulująco i anti-age oraz znacząco redukująca nadmiar tkanki tłuszczowej. Działanie urządzenia jest w pełni naturalne. Chodź w pewnych aspektach przypomina klasyczny manualny masaż odchudzający to jednak precyzja głowicy, podciśnienie rolek i specjalne oprogramowania komputerowe, dopasowane to potrzeb klienta, tworzą poważną broń do walki zarówno z cellulitem i nadmiarem tłuszczu jak i oznakami starzenia się. Sprawdzona w ponad 145 badaniach naukowych Endermologia LPG® to pierwsza zatwierdzona przez FDA metoda leczenie uporczywego i nawracającego cellulitu, pozwalająca wyrzeźbić kontur ciała i zwalczyć depozyty tkanki tłuszczowej odpornej na dietę i ćwiczenia.

Endermologia - Przebieg zabiegu

Sterowana komputerowo głowica, przy pomocy której wykonywany jest masaż, zbudowana jest z dwóch poruszających się rolek oraz komory ssącej. Dzięki wytworzonemu ciśnieniu rolki mają możliwość wejść głęboko w skórę niszcząc komórki tłuszczowe jednocześnie stymulując mięśnie. Tego rodzaju masaż trwa zwykle około 30-60 minut, natomiast intensywność z jaką jest wykonywany zależy od części ciała, która jest mu poddawana. Aby części maszyny nie miały bezpośredniego kontaktu z naszą skórą, osoba poddająca się endermologii zakłada specjalny endermowear, który ściśle przylega do ciała.

Endermologia - Efekty zabiegu

Zarówno badania kliniczne jak i obserwacje wśród pacjentów naszej kliniki wskazują, że Endermologia Alliance jest obecnie jedną z najlepszych metod zwalczania cellulitu. Pierwsze efekty można zauważyć już po 3-4 zabiegach a pacjenci ,którzy robili zabiegi 2-3 razy w tygodniu przez dwa miesiące zauważyli redukcje cellulitu na poziomie około 70%. Ponadto zauważono zdecydowane ujędrnienie ciała i znaczącą redukcje obwodu w miejscach, w których zabiegi endermologii Alliance były stosowanie. U osób, które kontynuowały zabiegi endermologii co najmniej raz w tygodniu nie zauważono powrotu cellulitu lub tkanki tłuszczowej. Dodatkowo, Endermologia świetnie sprawdza się jako zabieg drenujący zarówno ciało jak i twarz. To jedyny zabieg, który pozwala wysmuklić twarz i przywrócić jej owal. Chirurdzy plastycy polecają zabieg endermologii po liposukcji w celu zapobiegania zatorom i zrostom. Zadaniem zabiegów Lipomassage® na ciało jest: – WYSZCZUPLANIE, – WYGŁADZANIE, – UJĘDRNIANIE, – MODELOWANIE sylwetki. Celem zabiegów Endermolift® endermologia na twarz jest: – ROZŚWIETLENIE, – WYPEŁNIENIE, – UJĘDRNIENIE, – ZAGĘSZCZENIE skóry. Funkcją zabiegów Endermologie Masaż Sportowy® na ciało jest: – ROZLUŹNIENIE, – ZMNIEJSZENIE NAPIĘCIA, – POPRAWA KONDYCJI mięśni.

Endermologia Lpg a inne masaże podciśnieniowe

Endermologia Lpg została opatentowana i jest efektem wielu badań nad skutecznością masażu mechanicznego oraz zaawansowanej technologii. Konkurencyjne firmy jedynie naśladują urządzenia marki LPG, nie dysponując żadnymi badaniami na temat skuteczności i bezpieczeństwa ich sprzętu. Wybierając zabiegi warto zastanowić się nad tą kwestią.

Endermologia LPG – Modelowanie ciała po ciąży

W trakcie ciąży ciało każdej z nas przechodzi gruntowne zmiany, szczególnie narażona na niekorzystne działanie jest skóra brzucha i piersi. Dzięki zabiegom z użyciem Endermologii LPG Alliance możemy w szybki i nieinwazyjny sposób ujędrnić i przyspieszyć regenerację skóry po porodzie. Medyczne ujędrnianie po ciążowego brzucha pozwala na wzmocnienie osłabionych mięśni, redukcję powstałych rozstępów i pomaga w zgubieniu niechcianych centymetrów. Dodatkowo dzięki specjalnie dedykowanej w tym celu głowicy, technologia LPG pozwala na redukcję blizny po cięciu cesarskim. Działając poprzez poprawę krążenia wzmaga procesy odbudowy komórkowej i przyspiesza proces gojenia tkanek. Stymuluje również syntezę włókien kolagenowych odpowiedzialnych za jędrność i sprężystość naszej skóry. Metoda ta jest w pełni bezpieczna, zabiegi można wykonywać już 4 doby po zdjęciu szwów.

Opinie naszych klientów

Sabina

Pani Natalia przeprowadziła mi już kilka zabiegów i ze wszystkich jestem bardzo zadowolona. Za każdym razem dbała, abym czuła się komfortowo, wielokrotnie doradzała w różnych kwestiach dotyczących zarówno zabiegów, jak i generalnie dbania o urodę ...

Yennefer

Niesamowicie profesjonalna i przesympatyczna Pani. Zawsze uśmiechnięta i zadowolona
Świetnie zna się na zabiegach , które wykonuje i które oferowane są w salonie
Bardzo polecam, warto przyjść i skorzystać z profesjonalnych usług.

Agnieszka

Korzystałam w salonie Neonia z usług depilacji laserowej, usuwania tatuażu oraz zabiegów endermologii. Wszystkie były przeprowadzone z dbałością o szczegóły. Polecam!

Patrycja

Bardzo ładna i czysta klinika. Panie dbają o komfort i dobre samopoczucie podczas każdego zabiegu. Można umówić się na konsultacje przed zabiegami, gdzie Panie udzielają wszelkich niezbędnych informacji odnośnie zabiegów i pomagają w wyborze lub decyzji. Korzystam z endermologii i fali uderzeniowej i jestem bardzo zadowolona z efektów. Gorąco polecam

Arletta

Fantastyczna atmosfera, profesjonalna i przemiła obsługa, która świetnie potrafi doradzić właściwe dla naszych potrzeb zabiegi.
Bardzo polecam i na pewno wrócę na kolejną serię endermologii, która nie tylko daje fajne efekty, ale jest również bardzo relaksująca.