Lipomassage Kraków

LPG ALLIANCE

Nagrodzony ” Perłą Dermatologii 2017″. Lipomassage to “Endermologia ciała”, który działa przede wszystkim jako masaż antycellulitowy i odchudzający jednocześnie modelując u ujędrniając ciało. Połączenie działania elektronicznie sterowanych rolek oraz zjawiska próżni sprawia, że podczas zabiegu przeprowadzanego technologią Lipomassage LPG stymulowana jest wierzchnia warstwa skóry. Zachodzące wówczas w jej wnętrzu reakcje chemiczne to między innymi pobudzenie metabolizmu tkanki tłuszczowej oraz stymulacja komórek prowadząca do uwalniania z nich tłuszczu, który nie reaguje na dietę oraz ćwiczenia.
Zabiegi w tej technologii oddziałują także na tkankę podskórną, dzięki czemu lipoliza tkanki tłuszczowej może zostać zwiększona o 70%, a produkcja kolagenu wzrasta nawet o 240%.

Podstawowe informacje

Cena:
od 130 pln
Cena za pakiet 10 zabiegów:
od 1000 pln
Czas trwania sesji:
20-50 min
Częstotliwość:
co 2-3 dni
Efekty:
po kilku zabiegach

Masaż odchudzający i antycellulitowy

Niekiedy dieta odchudzająca oraz regularna aktywność fizyczna nie prowadzą do uzyskania wymarzonej sylwetki. Wówczas doskonałym uzupełnieniem kuracji odchudzającej jest Lipomassage LPG Alliance – masaż odchudzający. Na czym polega ten zabieg? Jest to całkowicie nieinwazyjny zabieg, który dzięki mechanicznej stymulacji skóry pobudza procesy biologiczne i metaboliczne w skórze. Dzięki temu ten profesjonalny masaż odchudzający działa wszechstronnie na problematyczne partie ciała. Taki masaż idealnie sprawdzi się także w celu wyeliminowania cellulitu. Zarówno masaż odchudzający, jak i masaż antycellulitowy zawdzięczają swoją ogromną skuteczność działaniu drenującemu, detoksykującemu oraz ujędrniającemu. Endermologiczny masaż odchudzający polega na masowaniu określonych obszarów ciała przy użyciu specjalnej głowicy masującej i systemu generującego podciśnienie. Wyposażona jest ona w dwie rolki poruszające się niezależnie od siebie – jedna rolka zasysa fałd skórny, a druga go prostuje. Aby zapewnić płynność ruchów oraz wykorzystać optymalną moc zabiegu, stosowany jest specjalny, przylegający do ciała kostium. Zabieg jest przyjemny, wiele poddających się masażowi antycellulitowemu osób deklaruje odczucie odprężenia i relaksu. Czas trwania zabiegu to kilkadziesiąt minut do godziny w zależności od obszaru masażu. Poprawa sylwetki zauważalna jest już po pierwszym zabiegu, jednak zalecane jest wykonanie serii kilku zabiegów. Jak często wykonywać masaż antycellulitowy? Efekty będą najlepsze, gdy wykonanych zostanie 8 – 10 zabiegów z częstotliwością dwóch do trzech zabiegów w tygodniu. Wykonanie kilku zabiegów zapewni efekt redukcji cellulitu, drenażu nadmiaru płynów i toksyn skumulowanych w tkance podskórnej, pobudzenia lipolizy i redukcji obwodów ciała. Skóra staje się jędrna i gładka, dotleniona i pełna blasku.

Poczuj się dobrze w swoim ciele, poczuj się dobrze ze sobą dzięki Lipomassage LPG ALLIANCE

Zabieg Lipomassage LPG przede wszystkim pozwala pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w partiach ciała wskazanych przez pacjenta. Zachodzące w jego trakcie reakcje biologiczne, wznawiają proces eliminowania komórek tłuszczowych z organizmu, a oddziaływanie mechaniczne na tkankę tłuszczową, znacząco ją zmiękcza. Dzięki temu, może ona zostać szybciej wydalona z organizmu, na co wpływają również pobudzone w trakcie zabiegów endermologii, procesy krążenia. Lipomassage LPG ALLIANCE to również doskonała metoda radzenia sobie z nieestetycznym cellulitem, który dzięki serii zabiegów tego typu może zostać skutecznie zniwelowany.

Lipomassage LPG efekty

Lipomassage ™ firmy Endermologie® to opatentowana technika opracowana przez LPG® Systems, światowego lidera stymulacji komórek. Często pomimo zdrowego trybu życia, komórki tłuszczowe magazynują więcej tłuszczu, niż są zdolne eliminować. W przypadku nagromadzenia się tłuszczu i wody, ściany komórek zaczynają przyciągać powierzchnię skóry, tworzy się tzw. “skórka pomarańczowa” i widoczne nierówności na jej powierzchni. Lipomassage koncentruje się na tych najbardziej newralgicznych partiach dzięki MECANO-STYMULACJI

Czym jest Mecano-stymulacja?

To potwierdzona badaniami naukowymi stymulacja skóry , która wysyła sygnał w głąb komórek tłuszczowych i fibroblastów w celu wywołania reakcji fizjologicznej prowadzącej do aktywacji produkcji kolagenu i elastyny lub aktywacji lipolizy. Zabiegi będą przyjemnym i całkowicie relaksującym doświadczeniem. Po pierwszej sesji poczujesz przypływ energii a już po 5 zabiegach zauważysz różnicę w wyglądzie swojego ciała.

Lipomassage LPG® to styl życia stanowiący uzupełnienie ćwiczeń fizycznych i zdrowego odżywiania. Po osiągnięciu pożądanych rezultatów zalecamy wykonywanie zabiegów uzupełniających w celu utrzymania efektów.

Wskazania

 • cellulit
 • otłuszczenie
 • utrata jędrności skóry
 • miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej
 • nierówności skóry
 • chęć wymodelowania sylwetki

Przeciwwskazania

 • stany zapalne
 • infekcje
 • nowotwór
 • antykoagulanty
 • ciąża (z wyłączeniem zabiegów na nogi i odcinek lędźwiowo-krzyżowy)
 • zapalenie żył
Zobacz efekty naszych zabiegów
Zobacz galerię

Lipomassage Kraków

Usługa 1 zabieg pakiet 10 zabiegów

Endermologia Lippomasage

endermowear

1 zabieg

100 zł

przy pakiecie spersonalizowanym endermowear gratis

Focus (20 min)

1 zabieg

130 zł

pakiet 10 zabiegów

1000 zł

1300 zł

zabieg spersonalizowany,holistyczna pielęgnacja/ drenaż (40 min)

1 zabieg

300 zł

pakiet 10 zabiegów

1800 zł

3000 zł

Endermologia + fala akustyczna 5 zabiegów (jedna partia ciała)

pakiet 10 zabiegów

2500 zł

3800 zł

Endermologia + fala akustyczna 5 zabiegów (dwie partie ciała)

pakiet 10 zabiegów

3100 zł

4750 zł

Endermologia + karboksyterapia 10 zabiegów (jedna partia ciała)

pakiet 10 zabiegów

2800 zł

3500 zł

Endermologia + karboksyterapia 10 zabiegów (dwie partie ciała)

pakiet 10 zabiegów

3500 zł

5500 zł

Nad poprawnością merytoryczną opisu czuwa

Joanna Godwin

Joanna Godwin

Kosmetolog

Ekspert i pasjonat pielęgnacji ciała i modelowana sylwetki. Ma kilka tysięcy wykonanych zabiegów endermologii oraz wieloletnie doświadczenie w masażach podciśnieniowych i urządzeniach modelujących sylwetkę. Pracowała między innymi na Endermologie integral, Endermologie Alliance, fali akustycznej Storz, Accent Prime i inne.