fbpx

Doświadczony zespół

Składający się z lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów.

Karolina Jurska

Karolina Jurska

Lekarz medycyny estetycznej, dermatolog-trycholog

Karolina Jurska ukończyła wydział lekarski na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Medycynę estetyczną ukończyła z wyróżnieniem na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Obecnie wykłada jako nauczyciel akademicki w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej. Równocześnie pracuje jako dermatolog, lekarz medycyny estetycznej i trycholog. Brała udział w wielu kongresach dermatologii estetycznej i ukończyła wiele prestiżowych kursów oraz szkoleń dotyczących dermatologii oraz medycyny estetycznej. Pracuje tylko na sprawdzonych technologiach hi-tech oraz certyfikowanych preparatach przeznaczonych do medycyny estetycznej. Ma niezwykły zmysł estetyki i bardzo wysokie umiejętności plastyczne. Zawsze przygotowuje odpowiedni plan zabiegowy dopasowany do wieku i kondycji skóry pacjenta. Zdecydowanie preferuje naturalne efekty pozabiegowe. Jest ekspertem w zabiegach z wykorzystaniem kwasu hialuronowego takie jak korekta nosa, wypełnianie doliny łez, wypełnianie bruzd nosowo wargowych czy wolumetria twarzy. Wykonując wiele technik modelowania ust tak jak Candy lips, Usta na płasko, Russian lips, French lips i inne. W jej repertuarze zabiegowym są również zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej takie jak usuwanie zmarszczek czy leczenie nadtpoliwości oraz Osocza bogatopłytkowego.

Łukasz Jurski

Łukasz Jurski

Lekarz medycyny estetycznej, ginekolog

Łukasz Jurski ukończył wydziału lekarski Collegium Medicum UJ w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobył w szpitalu MSWiA oraz w klinice Śląskiego Uniwersytetu medycznego. Medycyna estetyczna obok ginekologii to jego pasja którą stale rozwija. Pracuje w renomowanych klinikach w Warszawie i na Śląsku wykonując mniej lub bardziej inwazyjne zabiegi takie jak wolumetria, modelowanie ust, korekta nosa i brody ale także liposukcja, lipotransfer czy powiększanie pośladków . Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach w Polsce i za granicą. Jest szkoleniowcem metody modelowania pośladków kwasem hialuronowym. W jego pracy charakteryzuje się dużą precyzją i spokojem. Jest zwolennikiem subtelnych zmian w wyglądzie oraz holistycznego podejścia do pacjenta. Wolny czas wykorzystuje do treningów sportów walki.

JOANNA GODWIN

JOANNA GODWIN

kosmetolog

Nieprzerwanie poszerza swoją wiedzę z zakresu laseroterapii i kosmetologii na kursach i szkoleniach. Pozytywnie nastawiona do życia. Zwolenniczka indywidualnego podejścia do problemu i oczekiwań klienta. Największą satysfakcję sprawia jej zaznajomienie się z zabiegiem na ,,własnej skórze''. Co też z pewnością przekłada się na jego skuteczność. Specjalizuje się w zabiegach modelujących sylwetkę, laseroterapii oraz mezoterapii igłowej. Hobbystycznie interesuje ją strona beauty, a konkretnie wizaż i stylizacja paznokci.

EWELINA CZESAK

EWELINA CZESAK

kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie. Specjalizuję się w zabiegach na ciało oraz pielęgnacyjnych na twarz tj. peelingi chemiczne, wodorowe oczyszczanie. Ma wieloletnie doświadczenie w masażach manualnych i pielęgnacji ciała, ale również w masażach podciśnieniowych. Odbyła wiele szkoleń z Endermologii Alliance, Fali akustycznej Storz czy platformy Accent Prime. Swoją pracę wykonuję sumiennie dbając o każdy detal. Hobbystycznie interesuje się zdrową żywnością oraz dietetyką.

ANNA ZIENKIEWICZ

ANNA ZIENKIEWICZ

mgr kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie. Odbyła liczne szkolenia z kosmetologii medycznej pod okiem dr. Zbigniewa Leśniowskiego. Posiada certyfikaty do wykonywania zabiegów z zakresu wypełniania kwasem hialuronowym, zaawansowanych technik z zastosowaniem toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej oraz osocza bogatopłytkowego. Uczestniczka licznych kongresów, pasjonatka laseroterapii oraz holistycznego podejścia do pielęgnacji ciała twarzy.

KAROLINA GROBELNA

KAROLINA GROBELNA

mgr kosmetolog

Absolwentka Kosmetologii na Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla. Ukończyła również specjalizację Zarządzania Ośrodkami SPA na Akademii Wychowania Fizycznego. W pracy kosmetologa największą radość i satysfakcję przynosi jej zadowolenie klientów oraz fakt, że poprzez wykonywane zabiegi poprawia się ich komfort życia i samoocena. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zabiegach z zakresu laseroterapii, urządzeń HI-TECH oraz mezoterapii igłowej. Interesuje się kwestiami związanymi ze zdrowym trybem życia, nowinkami z branży medycyny estetycznej oraz wellness & SPA. W każde wyzwanie wkłada sto procent zaangażowania i pozytywnego nastawienia.

Inga Pogłódek

Inga Pogłódek

mgr kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie. Wykładowca zawodu kosmetologa na różnych szkołach policealnych oraz uczelniach. Jej pasja w pracy to laseroterapia, urządzenia hi-tech i peelingi chemiczne. Zawsze stara się dobrać odpowiednią terapię na dany problem estetyczny. Ma wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegach laserowych potwierdzone różnymi certyfikatami i szkoleniami. Charakteryzuje się dużą precyzją w wykonaniu zabiegów laserowych oraz zabiegów na ciało, zawsze dbając o bezpieczeństwo pacjenta. Jej hobby to sport i zdrowy styl życia.

Natalia Korabiowska

Natalia Korabiowska

kosmetolog

Absolwentka kierunku kosmetologia na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzejewskiego. Charakteryzuje się niezwykłą dokładnością pracy. Specjalizuję się w zabiegach na ciało oraz zabiegach ujędrniających skórę. Prywatnie interesuję się nowościami w kosmetologii i medycyny estetycznej oraz wizażem.

Usuwanie Zmarszczek Kraków Laser Frakcyjny Kraków Lipoliza Iniekcyjna Kraków Wolumetria Twarzy Kraków Botoks Kraków

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję