fbpx

Doświadczony zespół

Składający się z lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów.

EWA KOPYCIŃSKA

EWA KOPYCIŃSKA

Specjalista dermatolog - trycholog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalista Dermatolog. Zawodowo zajmuje się dermatologią i medycyną estetyczną, która jest jej pasją. Wykonując zabiegi medycyny estetycznej wykorzystuje wiedzę i doświadczenie z obszaru dermatologii co przekłada się na doskonałe efekty i bezpieczeństwo zabiegów. Ma duże doświadczenie w zastosowaniu toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, w mezoterapii, lipolizie, niciach Aptos, peelingach medycznych oraz w laseroterapii i dermatochirurgii. Wykonuje zabiegi medycyny estetycznej, które są sprawdzone i przebadane naukowo, tak aby poprawić kondycję skóry, uzyskać harmonię twarzy i wydobyć jej naturalne piękno. Stale aktualizuje swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje biorąc udział w licznych konferencjach, szkoleniach i kursach w kraju i za granicą.

JOANNA GODWIN

JOANNA GODWIN

kosmetolog

Nieprzerwanie poszerza swoją wiedzę z zakresu laseroterapii i kosmetologii na kursach i szkoleniach. Pozytywnie nastawiona do życia. Zwolenniczka indywidualnego podejścia do problemu i oczekiwań klienta. Największą satysfakcję sprawia jej zaznajomienie się z zabiegiem na ,,własnej skórze''. Co też z pewnością przekłada się na jego skuteczność. Hobbystycznie interesuje ją strona beauty, a konkretnie wizaż i stylizacja paznokci.

EWELINA CZESAK

EWELINA CZESAK

kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie. Specjalizuję się w zabiegach na ciało. Ma wieloletnie doświadczenie w masażach manualnych i pielęgnacji ciała ale również w masażach podciśnieniowych. Odbyła wiele szkoleń z Endermologii Alliance, Fali akustycznej Storz czy platformy Accent Prime. Swoją pracę wykonuję sumiennie dbając o każdy detal. Hobbystycznie interesuje się zdrową żywnością oraz dietetyką.

ANNA ZIENKIEWICZ

ANNA ZIENKIEWICZ

mgr kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie. Odbyła liczne szkolenia z kosmetologii medycznej pod okiem dr. Zbigniewa Leśniowskiego. Posiada certyfikaty do wykonywania zabiegów z zakresu wypełniania kwasem hialuronowym, zaawansowanych technik z zastosowaniem toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej oraz osocza bogatopłytkowego. Uczestniczka licznych kongresów, pasjonatka laseroterapii oraz holistycznego podejścia do pielęgnacji ciała twarzy.

KAROLINA GROBELNA

KAROLINA GROBELNA

mgr kosmetolog

Absolwentka Kosmetologii na Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla. Ukończyła również specjalizację Zarządzania Ośrodkami SPA na Akademii Wychowania Fizycznego. W pracy kosmetologa największą radość i satysfakcję przynosi jej zadowolenie klientów oraz fakt, że poprzez wykonywane zabiegi poprawia się ich komfort życia i samoocena. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zabiegach z zakresu laseroterapii, mezoterapii igłowej oraz peelingów medycznych. Interesuje się kwestiami związanymi ze zdrowym trybem życia, nowinkami z branży medycyny estetycznej oraz wellness & SPA. W każde wyzwanie wkłada sto procent zaangażowania i pozytywnego nastawienia.

Inga Pogłódek

Inga Pogłódek

mgr kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie. Wykładowca zawodu kosmetologa na różnych szkołach policealnych oraz uczelniach. Jej pasja w pracy to laseroterapia i urządzenia hi-tech. Zawsze stara się dobrać odpowiednią terapię na dany problem estetyczny. Ma wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegach laserowych potwierdzone różnymi certyfikatami i szkoleniami. Charakteryzuje się dużą precyzją w wykonaniu zabiegów laserowych oraz zabiegów na ciało, zawsze dbając o bezpieczeństwo pacjenta. Jej hobby to sport i zdrowy styl życia.

Usuwanie Zmarszczek Kraków Laser Frakcyjny Kraków Lipoliza Iniekcyjna Kraków Wolumetria Twarzy Kraków Botoks Kraków

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję