Wybielanie okolic intymnych (warg sromowych i odbytu) Kraków

.wybielanie okolic intymnych

Ciemne przebarwienia w okolicach intymnych to problem bardzo wielu osób. Przyczyny ich powstania są różnorodne. U niektórych jest to przypadłość dziedziczna, ale mogą być one też skutkiem przebytych chorób, porodów, zachwiania gospodarki hormonalnej, zbyt intensywnego naświetlania w solarium lub nadmiernego opalania się na mocnym słońcu. W Azji oraz Stanach Zjednoczonych krążą kremy wybielające które  Europa zakazała ze względu na rakotwórcze substancje które zawierają. W naszym gabinecie estetycznym najlepszym rozwiązaniem na ciemną skórę okolic intymnych jest laser frakcyjny Er:YAG.

Ciemna skóra okolic intymnych – przyczyny

Niezależne jednak od przyczyny, ciemna skóra okolicach intymnych bywa czymś wyjątkowo wstydliwym. Problem ten sprawia, że obniża się nasza samoocena, wstydzimy się wyglądu naszych stref intymnych. W konsekwencji drastycznie spada nasze libido i przestajemy odczuwać radość z życia intymnego. Zażenowanie wyglądem warg sromowych i odbytu często powoduje, że unikamy kontaktów seksualnych z partnerem i nie osiągamy pełnej satysfakcji podczas stosunku, co może rodzić jeszcze większą frustrację.

Na szczęście, osoby zmagające się z problemem jakim jest ciemna skóra okolic intymnych, mogą skutecznie z nim walczyć. Laserowe usuwanie przebarwień miejsc intymnych, jest już standardowym zabiegiem, który gwarantuje osiągnięcie satysfakcjonującego efektu wybielenia odbytu oraz warg sromowych.

Wybielanie warg sromowych i odbytu

Laserowe wybielanie okolic intymnych to zabieg cieszący się coraz większą popularnością. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu, wybielanieEr:YAG iPixel nie tylko skutecznie eliminuje problem ciemnej skóry, ale niesie ze sobą dodatkowe korzyści. Przywraca on tkankom właściwą elastyczność, przez co osiągamy efekt odmłodzenia okolic odbytu oraz sromu.

Zabieg odmładzania i rozjaśniania okolic intymnych zwykle trwa około kilkunastu minut (w zależności od powierzchni ciała poddanej zabiegowi). By zapewnić naszym klientom pełen komfort, przed wykonaniem laserowego wybielania, na obszar nim objęty nakładana jest maść znieczulająca. Z kolei po zabiegu, skóra jest nieco podrażniona, dlatego należy ją nawilżać przy pomocy kremu oraz pamiętać o zachowaniu jej higieny. Po laserowym wybielaniu stref intymnych należy także powstrzymać się od kontaktów seksualnych przez około 7 dni.

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Aby jednak osiągnąć efekt rozjaśnienia skóry o kilka tonów, należy go powtórzyć około 2-3 razy.

Zabieg odmładzania i wybielania okolic intymnych jest całkowicie bezpieczny. Nie ma żadnych dodatkowych przeciwwskazań przed jego wykonaniem, oprócz tych obowiązujących przy każdym zabiegu laserowym.

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje zabieg wybielania miejsc intymnych?

Koszt wybielania miejsc intymnych wynosi od 1200 zł wzwyż. Cena jest zależna od ilości zabiegów (zazwyczaj 1-3) oraz powierzchni ciała objętej wybielaniem.

Jak poprawić wygląd miejsc intymnych?

Miejsca intymne to bardzo ważny obszar ciała dla większości kobiet. Z jakich zabiegów warto skorzystać, żeby poprawić wygląd miejsc intymnych? Z pewnością należy do nich laserowe rozjaśnianie skóry w okolicy odbytu, warg sromowych i pachwin. To seria kilku zabiegów, które pozwalają pozbyć się wstydliwego problemu przebarwień i ciemniejącej skóry okolic intymnych. Bardzo ważna dla atrakcyjnego wyglądu strefy bikini jest też skuteczna depilacja. Najlepszą metodą gwarantującą trwałe, kilkumiesięczne efekty jest depilacja laserowa.

Jak rozjaśnić pachwiny?

Wiele kobiet zastanawia się, jak rozjaśnić skórę w pachwinach. Najlepszym sposobem, który pozwala na wybielenie skóry nawet o kilka tonów, jest zabieg z użyciem lasera Er:Yag. Skóra w pachwinach może ciemnieć z wielu powodów takich jak hormony, noszenie zbyt obcisłej odzieży czy nadmierna ekspozycja na słońce, jednak zabieg laserowy pozwala się pozbyć tego wstydliwego problemu bez względu na przyczynę. Jest przy tym bezpieczny i krótki

Co na przebarwienia miejsc intymnych?

Przebarwienia miejsc intymnych to wstydliwy problem, którego jednak można skutecznie się pozbyć dzięki laseroterapii. Usuwanie przebarwień w okolicach sromu, odbytu i pachwin w naszej klinice przeprowadza się z użyciem wysokiej klasy lasera frakcyjnego Er:Yag, który zmniejsza ilość melaniny nadającej skórze ciemny kolor. Do uzyskania trwałego efektu rozjaśnienia o kilka tonów zazwyczaj potrzeba 2-3 zabiegów.

Czy można wybielić odbyt?

Skórę wokół odbytu można wybielić nawet o kilka tonów dzięki zabiegowi z użyciem lasera frakcyjnego Er:Yag. Po nałożeniu kremu znieczulającego do skóry przykładana jest głowica lasera wysyłająca mikrowiązki promieniowania, które usuwają część melaniny z komórek. Pożądany efekt uzyskuje się zazwyczaj po 2-3 zabiegach.

Nad poprawnością merytoryczną opisu czuwa

Karolina Grobelna

Karolina Grobelna

Kosmetolog

Ekspert laseroterapii a w szczególności depilacji laserowej. Pracowała na laserach lightsheer ET, ligthsheer duet, lightsheer desire, IPL, Soprano ice platinum i innych. Przez lata praktyki wykonała kilkanaście tysięcy zabiegów depilacji laserowych i innych zabiegach laserowych.

Zobacz efekty naszych zabiegów
Zobacz galerię