Depilacja laserowa Kraków

Zabiegi depilacji laserowej w Krakowie wykonujemy na laserach Soprano Titanium oraz Soprano Ice Platinum

Depilacja laserowa to zabieg pozwalający na trwałe pozbycie się niechcianych włosków. Tylko wykorzystanie nowoczesnego lasera stanowi gwarancję skuteczności i bezpieczeństwa zabiegu. W naszej klinice oferujemy najnowocześniejsze, docenione na całym świecie lasery do depilacji laserowej. Od kilku lat pracujemy na laserach, który zrewolucjonizowały rynek depilacji laserowej, umożliwiając depilację zarówno włosków blond, rudych, jak i ciemnych. Dzięki czemu możemy zaoferować najskuteczniejszą, bezbolesną i najszybszą depilację laserową w Krakowie.

Depilacja laserowa Kraków - Podstawowe informacje

Cena:
od 180 pln
Promocja Black Week Rabat w serii zabiegów:
do 50%
Wymagana ilość zabiegów:
4-8
Czas trwania zabiegu:
15-60min
Chłodzenie kontaktowe:
tak do -4c
Znieczulenie:
tak
Jasne włosy:
tak

Czym wyróżniają się nasze technologie?

 • głowica o powierzchni 2 cm², która znacznie przewyższa powierzchnię głowic stosowanych w innych laserach; dzięki temu jednorazowo światło lasera dociera do większej powierzchni skóry
 • jednoczesna emisja fal o trzech długościach, co pozwala na usuwanie włosków w każdym odcieniu
 • technologia SHR, redukująca ryzyko oparzenia skóry otaczającej mieszki włosowe, a jednocześnie wywołująca efekt fototermolizy wyłącznie w obrębie mieszków włosowych (dla obydwu laserów)
 • technologia ICE, która wykorzystuje zaawansowane chłodzenie skóry przy pomocy głowicy do -4c kontaktowo po każdym strzale głowicą (dla obydwu laserów).
 • technologia InMotion, która pozwala skrócić czas zabiegu nawet o połowę (dla obydwy laserów).
 • technologia light – dark skin, która umożliwia wykonania zabiegu również osobom o bardzo ciemnej karnacji skóry (African skin) (dla obydwu laserów).
 • głowica Quattro 3D o powierzchni 4 cm², która jest obecnie największą głowicą o takiej mocy na rynku co pozwala znacząco skrócić czas zabiegu (laser nowszej generacji).

 

Jaki jest najlepszy laser do depilacji?

Rynek depilacji laserowej zdominowały lasery o monochromatycznej wiązce światła, pozwalające na usuwanie wyłącznie włosków o określonym odcieniu. Mowa o laserze diodowym, aleksandrytowym czy neodymowo – yagowym. Problem takiego wybiórczego, a zarazem mało skutecznego działania został wyeliminowany w laserach nowej generacji. Aby zrozumieć, na czym polega przewaga tych laserów do epilacji, wystarczy porównać lasery nowej generacji z popularnym laserem Lightsheer.

Nawet najnowszej generacji lasery Lightsheer wciąż pozostają tylko laserami diodowymi – a to wiąże się z szeregiem ograniczeń. Takie laserowe usuwanie włosków nie będzie efektywne w przypadku każdego odcienia włosów, ponadto zabiegowi może towarzyszyć spory dyskomfort. Mowa o odczuciu bólu, a także większym ryzyku poparzenia skóry. Chłodzenie wyłącznie powietrzem nie pozwala na efektywne redukowanie dyskomfortu towarzyszącego zabiegowi. Natomiast lasery do depilacji stosowane w naszej klinice w Krakowie wykorzystują chłodzenie głowicą do aż – 4 stopni. Ponadto takie najnowocześniejsze aparaty emitują trzy różne wiązki, działając znacznie skuteczniej u osób z każdym fototypem skóry.

Depilacja laserowa Kraków - rodzaje laserów

 • Laser aleksandrytowy to urządzenie emitujące wiązkę o długości 755 nm i pozwala na usuwanie jasnych włosków u osób z jasną karnacją. Im mniejsza długość wiązki światła lasera, tym lepsza absorpcja przez melaninę. Laser aleksandrytowy pozwala zatem na usunięcie jasnych włosków, o niskiej zawartości melaniny. Jednak u osób z ciemniejszym owłosieniem lub ciemniejszą skórą wzrasta ryzyko poparzeń.
 • Laser diodowy emituje wiązkę światła o długości 810 nm. Usuwanie włosków laserem diodowym jest najskuteczniejsze przy określonym fototypie skóry. Mowa o ciemnych włoskach i jasnej karnacji. Taka dystrybucja barwnika melaniny sprawia, że energia lasera kumulowana jest wyłącznie w mieszkach włosowych, omijając otaczającą skórę. Jeśli jednak kontrast pomiędzy skórą a włoskami jest mniejszy, wówczas usuwanie włosów laserem diodowym jest mniej efektywne, a co więcej – pojawia się ryzyko poparzenia skóry. Zatem pomimo, iż laser diodowy uznawany jest za uniwersalny laser do depilacji, zupełnie nie sprawdzi się w przypadku jasnych włosów.
 • Laser Nd: Yag to urządzenie emitujące wiązkę światła o długości 1064 nm, zatem jego przeznaczeniem jest laserowe usuwanie włosów ciemnych przy ciemniejszej karnacji. Wiązka lasera o znacznej długości jest gorzej pochłaniana przez melaninę, zatem można w ten sposób zredukować ryzyko poparzenia skóry. Jednocześnie – także melanina włosa pochłania wiązkę lasera w mniejszym stopniu, a to oznacza wykonanie większej liczby zabiegów.

Czy depilacja laserowa jest skuteczna?

Depilacja laserowa wykonywana w naszym gabinecie to najnowocześniejsze podejście do kwestii usuwania zbędnego owłosienia, gdzie na pierwszy plan wysuwa się komfort pacjenta. Dzięki temu możliwe jest nie tylko uzyskanie spektakularnych efektów, ale także zadbanie o komfort pacjenta podczas zabiegu.

Skuteczność laserowej depilacji zależy od kilku czynników, z których najistotniejsze to rodzaj sprzętu oraz kwalifikacje osoby wykonującej zabieg. Czynniki te przekładają się nie tylko na skuteczność depilacji, ale także jej bezpieczeństwo. W przypadku wykorzystania lasera diodowego, np. Lightsheer, zabiegowi towarzyszy niezwykle silne uczucie palenia włosków oraz skóry. Przekłada się to na niemiłe odczucia towarzyszące depilacji – skóra jest bardzo gorąca, czuć woń palonych włosków. Wówczas wiele osób zastanawia się, czy poddać się kolejnym zabiegom – a to oznacza nieskuteczną depilację. Laser Soprano minimalizuje ryzyko takich nieprzyjemnych doznań. Laser jest przebadany klinicznie, dbamy także o jego serwisowanie – a to gwarancja najskuteczniejszej depilacji laserowej.

W gabinetach kosmetycznych dominują lasery diodowe, które wydają się być najlepiej dostosowanym do fototypu skóry charakterystycznego dla naszej strefy klimatycznej. W ten sposób uniemożliwia się jednak depilację osób z włoskami blond lub rudymi. Laser aleksandrytowy stanowi bowiem rzadkość. A jeszcze większą rzadkością są dostępne w naszej klinice lasery do depilacji. Jako jedyni w Krakowie oferujemy najnowocześniejszą technologię depilacji laserowej, wykorzystującą synergię działania trzech fal. Na całym świecie technologia ta uznana została za złoty standard depilacji – i teraz ta innowacyjna technologia dostępna jest dla każdego klienta naszej kliniki.

Wskazania do depilacji laserowej

 • Hirsutyzm
  Hirsutyzm to problem nadmiernego owłosienia u kobiet, towarzyszący wielu zaburzeniom hormonalnym, takim jak zespół policystycznych jajników. W przebiegu hirsutyzmu pojawia się obfite owłosienie na ciele, w tym na takich nietypowych obszarach jak twarz, plecy, brzuch czy klatka piersiowa. Owłosienie jest na tyle gęste, że golenie może być bardzo utrudnione i trzeba je powtarzać codziennie. Poza tym – owłosienie występuje na trudno dostępnych obszarach, których nie można samodzielnie ogolić (np. plecy). Wówczas idealnym rozwiązaniem jest depilacja laserowa, która pozwoli pozbyć się zbędnego owłosienia. Oczywiście – samo usunięcie włosków nie wyeliminuje przyczyny zaburzeń hormonalnych, ale znacznie ułatwi codzienne życie i pomoże zapanować nad poważnym problemem estetycznym, jakim jest zbyt obfite owłosienie. Należy mieć jedynie na uwadze, że konieczne może być wykonanie większej liczby zabiegów w serii, a zabiegi przypominające trzeba powtarzać średnio co pół roku.
 • Wrastające włoski
  Problem wrastających włosków oraz rozwijającego się w konsekwencji zapalenia mieszków włosowych to częsty problem. Wiele sposobów usuwania owłosienia, takich jak depilator elektryczny czy golenie sprzyjają wrastaniu włosków. Owłosienie na ciele nie przebija się przez powierzchnię skóry i rośnie pod jej powierzchnią, prowadząc do stanu zapalnego mieszka włosowego. A to – poza tym, że wygląda bardzo nieestetycznie – stanowi problem zdrowotny. Depilacja laserem to jedyna metoda usuwania włosków, którą mogą bez obaw stosować osoby z tendencją do wrastania włosków.
 • Usuwanie zbędnego owłosienia
  Chęć usuwania włosków z różnych obszarów ciała podyktowana jest zarówno względami estetycznymi, jak i higienicznymi. Ogromną popularnością cieszy się depilacja nóg, bikini czy pleców. Ale dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań można także usuwać włoski wystające z nosa czy ucha.

Depilacja laserowa w Krakowie - obszary zabiegowe

Wskazania do epilacji laserowej to chęć usunięcia zbędnego owłosienia na ciele i twarzy, w tym nadmiernego owłosienia w przebiegu hirsutyzmu. Decyzja o wykonaniu depilacji laserowej podyktowana jest zarówno względami estetycznymi, jak i higienicznymi.

 • Depilacja laserowa nóg
  Depilacja laserowa nóg jest często wykonywanym zabiegiem. Tego typu depilacja dotyczy większych obszarów ciała, zatem najistotniejszą kwestią jest skrócenie czasu zabiegu, a także zminimalizowanie ryzyka podrażnienia skóry. W naszej klinice depilacja laserowa wykonywana jest wyłącznie takimi laserami, które znacznie skracają czas trwania zabiegu – nawet kilkukrotnie; dodatkowo Soprano Ice Platinum i Titanium oddziałują selektywnie na melaninę mieszków włosowych, redukując ryzyko podrażnienia czy oparzenia skóry.
 • Depilacja laserowa klatki piersiowej
  Na laserowe usuwanie włosów z klatki piersiowej decydują się zarówno panowie, jak i panie. W przypadku mężczyzn owłosienie na klatce piersiowej występuje fizjologicznie, jednak wielu mężczyzn woli mieć gładką klatkę piersiową. Z kolei u kobiet depilacja klatki piersiowej sprowadza się przede wszystkim do usuwania włosków z okolicy brodawek sutkowych.
 • Depilacja laserowa pleców
  Plecy to jeden z największych obszarów poddawanych depilacji laserowej. Owłosienie na tej partii ciała jest nieakceptowane przez wielu mężczyzn, nie bez znaczenia jest także brak możliwości samodzielnego usuwania włosków z tej trudno dostępnej partii ciała.
 • Depilacja laserowa twarzy
  Twarz to miejsce, na którym bardzo widoczny jest każdy zbędny włosek. Na depilację twarzy decydują się przede wszystkim kobiety, których dotyczy problem damskiego wąsika. Z racji coraz częstszego występowania zaburzeń hormonalnych, u kobiet może pojawić się obfite owłosienie na brodzie czy policzkach. Także coraz więcej panów chce pozbyć się owłosienia na twarzy, a decyzja ta podyktowana jest chęcią zaoszczędzenia czasu. Codzienne golenie twarzy nie przynosi zadowalającego efektu estetycznego, ponadto sprzyja powstaniu podrażnień skóry. Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest depilacja laserowa. Z racji bogatego unerwienia skóry twarzy i wysokiej wrażliwości na ból, depilacja twarzy powinna być wykonana wyłącznie przez laser o zaawansowanym systemie chłodzącym, redukującym bolesność zabiegu – takim jak lasery w naszej klinice.
 • Depilacja laserowa pach
  Pachy – podobnie jak twarz – są bardzo wrażliwą częścią ciała, zatem ciągłe golenie skóry pach sprzyja powstaniu podrażnień. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego lasera do depilacji możliwe jest zredukowanie bolesności zabiegu oraz skrócenie czasu depilacji, przez co możliwa jest szybka i komfortowa depilacja pach.
 • Depilacja laserowa okolic bikini
  Zarówno kobiety, jak i mężczyźni coraz częściej decydują się na depilację okolic intymnych. Podyktowane jest to chęcią wyeliminowania konieczności częstego golenia, co sprzyja powstawaniu podrażnień delikatnej skóry i jest bardzo czasochłonne. Laserowe usuwanie włosów okolicy bikini musi być przeprowadzona wyłącznie najnowocześniejszym laserem, gdyż tylko taki aparat łączy w sobie zaawansowaną technologię chłodzącą, która redukuje ból, możliwość wykonania depilacji w krótszym czasie, a także minimalizuje ryzyko poparzenia skóry. W naszej klinice wykonujemy depilacje bikini płytkie, głębokie, brazylijskie, hollywoodzkie oraz męskie (boyzilian)

Czy mężczyźni mogą wykonać depilacje laserową?

Mężczyźni coraz częściej decydują się depilację laserową. Panowie chętnie pozbywają się owłosienia na twarzy, okolicach intymnych, klatce piersiowej czy plecach. Uwzględniając fakt, że mężczyźni są wrażliwi na ból i mogą źle znosić zabieg depilacji laserowej, konieczne jest wykorzystanie lasera minimalizującego odczuć bólowych.

Laserowe usuwanie włosków w nietypowych lokalizacjach (uszy, nos, głowa)
W naszej klinice w Krakowie depilacja laserowa może być wykonana w nietypowych miejscach. Dzięki obecności specjalnej głowicy można usuwać owłosienie w takich problematycznych lokalizacji jak ucho czy nos. Dzięki temu pozbyć można się wystających włosków. Ponadto nasze lasery mogą być zastosowane na skórze głowy. Taka epilacja wybierana jest przez mężczyzn dotkniętych problemem łysienia, którzy chcą pozbyć się resztek owłosienia na głowie. Depilacja laserowa skóry głowy jest możliwa tylko laserami najnowszej generacji które posiadamy. Większości gabinetów nie wykonuję ten zabieg bo lasery starszej generacji nie są przystosowane do takiego zabiegu.

Bezbolesna depilacja laserowa - Czy jest możliwa?

Depilacja laserowa bez bólu nie jest możliwa. To, w jaki sposób odbierane są odczucia bólowe towarzyszące zabiegowi epilacji laserowej, zależy zarówno od indywidualnej wrażliwości na ból, a także typu lasera. Spore znaczenie ma także lokalizacja zabiegu – najbardziej wrażliwe na ból są okolice bikini, twarz i pachy. Aby maksymalnie zredukować odczucia bólowe, warto wybrać najnowocześniejszy laser do depilacji. Stosowane w naszej klinice lasery pozwalają na niemal całkowite wyeliminowanie dolegliwości bólowych. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu ultranowoczesnych technologii, które chronią skórę przed nagrzewaniem, zapewniają stałe chłodzenie obszaru poddawanego zabiegowi oraz skracają czas trwania zabiegu. Dla pacjentów którzy mają nadwrażliwość oferujemy również możliwość znieczulenia kremami z lidokainą.

Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

Bezpieczeństwo zabiegu depilacji laserowej zależy od idealnego dopasowania lasera do fototypu skóry, doświadczenia osoby wykonującej zabieg oraz przeprowadzenia konsultacji przed zabiegiem. W naszej klinice dbamy o każdy z tych elementów, zapewniając tym samym najbezpieczniejszą depilację laserową. Zabieg depilacji poprzedzony jest konsultacją lekarską lub kosmetologiczną, w czasie której oceniany jest stan skóry i wykluczane są ewentualne przeciwwskazania do zabiegu. Sam zabieg wykonywany jest wyłącznie przez wykwalifikowany personel, który pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie. Wszystko to sprawia, że wykluczone zostaje ryzyko wystąpienia powikłań. Najnowocześniejsze lasery do usuwania owłosienia redukują ryzyko powikłań w przypadku występowania pieprzyków czy bielactwa. W przypadku laserów starszej generacji potraktowanie pieprzyków światłem lasera może prowadzić do groźnego aktywowania pieprzyka. Z kolei występowanie bielactwa zwiększa ryzyko powstania poparzeń skóry.

Technologia SHR pozwala na emitowanie skumulowanej energii, która dostarczana jest do mieszków włosowych na drodze wykonywania ruchów ślizgowych, wykonywanych na skórze głowicą lasera. Energia ta kumuluje się stopniowo w mieszkach włosowych, gdyż pochłaniana jest przez barwnik włosów melaninę. Wcześniejsze lasery emitowały pulsacyjnie wysokie silne wiązki światła, które pochłaniane były zarówno przez melaninę włosa, jak i skóry, co skutkowało większą bolesnością zabiegu i ryzykiem poparzenia skóry. Technologia SHR wykorzystana w wykorzystywanych w naszej klinice pozwala na stopniowe dostarczanie energii do mieszków włosowych. Powtarzalność procesu możliwa dzięki przesuwaniu głowicy na skórze prowadzi do stopniowej akumulacji energii i bezpiecznej, bezbolesnej oraz bardzo efektywnej depilacji. Do zabiegu jest również wykorzystywany żel usg który zwiększa poślizg głowicy oraz poprawia komfort zabiegu.

Jak wygląda zabieg epilacji laserowej?

Depilacja laserowa to zabieg polegający na przykładaniu głowicy lasera do wybranego obszaru skóry. W laserach nowszej generacji wykorzystywana jest technologia InMotion, co oznacza, że głowica nie jest przykładana punktowo, a przesuwana stale po powierzchni skóry. Dzięki temu możliwe jest stopniowe kumulowanie energii lasera w mieszkach włosowych i wywołanie efektu fototermicznego. Dzięki dużej powierzchni głowicy zabieg depilacji trwa znacznie krócej niż przy wykorzystaniu innych laserów. W związku z tym, że oferowane przez nas lasery znacznie redukują bolesność, dodatkowe znieczulenie skóry kremem nie jest zazwyczaj konieczne i decydują się na nie wyłącznie osoby o wysokiej wrażliwości na ból.

Jakie są efekty depilacji laserowej?

Depilacja laserowa to bez wątpienia najskuteczniejsza metoda usuwania zbędnego owłosienia. Na ostateczny efekt laserowego usuwania włosów składają się rozmaite czynniki – od zaplecza technologicznego gabinetu i kompetencji personelu, aż po grubość i odcień włosa czy profil hormonalny, a także współistnienie niektórych schorzeń. Duże znaczenie ma także wcześniejsze stosowanie innych metod depilacji, w tym zabiegu IPL. Aby być w pełni zadowolonym z efektów depilacji, zabieg musi być wykonany z wykorzystaniem najnowszego lasera, obsługiwanego przez odpowiednio przeszkolony personel. Każdy fragment skóry musi być dokładnie potraktowany światłem lasera. Ponadto kluczowe znaczenie ma zachowanie odpowiedniej częstotliwości zabiegów. Jeśli właśnie w taki sposób wykonana zostanie depilacja laserowa, opinie klientów są bardzo entuzjastyczne. Możliwe jest uzyskanie perfekcyjnie gładkiego ciała, bez ryzyka jakichkolwiek powikłań. Ostatecznie – można usunąć do 95% włosków na ciele.

Ile zabiegów jest wymagana aby uzyskać dobry efekt?

Pierwszy efekt depilacji laserowej zauważalny jest już po pierwszym zabiegu – włoski, które znajdowały się w fazie wzrostu zaczynają wypadać. Po wykonaniu 6-8 zabiegów uzyskać można efekt idealnie gładkiej skóry.

W przypadku stosowania laserów starszej generacji konieczne jest wykonanie znacznej liczby zabiegów – nawet kilkunastu. Natomiast najnowsze technologie pozwalają na zmniejszenie liczby zabiegów. Dzięki wysokiej skuteczności tych laserów i możliwości dopasowania parametrów pracy lasera do indywidualnego fototypu skóry, liczba potrzebnych zabiegów może zostać zredukowana do kilku. Konieczność powtarzania zabiegów depilacji wynika z faktu, że włoski na ciele nie rosną w sposób synchroniczny, zatem tylko ich część znajduje się w fazie wzrostu. A tylko włoski w fazie wzrostu są wrażliwe na działanie lasera. Dlatego należy powtórzyć zabieg depilacji kilkukrotnie, w odpowiednich odstępach czasowych:

 • 4 – 6 tygodni w przypadku depilacji twarzy
 • 6 – 8 tygodni w przypadku depilacji ramion, pach, okolic bikini
 • 6 – 8 tygodni w przypadku depilacji nóg, pleców i klatki piersiowej.

Na jak długo starcza depilacja laserowa? Po wykonaniu serii kilku zabiegów konieczne jest jedynie powtarzanie tzw. zabiegu przypominającego raz w roku.

Pielęgnacja skóry po zabiegu depilacji laserowej

Skóra poddana depilacji laserowej wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, jednak objawy te ustępują samoistnie w przeciągu kilku godzin. W dniu zabiegu unikać należy wysiłku fizycznego i gorących kąpieli. Przez kilka dni po zabiegu nie wolno korzystać z sauny czy basenu, a przez dwa tygodnie unikać należy peelingów skóry i opalania się.

Czy warto wykonać zabieg depilacji laserowej?

Depilacja laserowa to najbardziej godna polecenia metoda usuwania włosków. Wszystkie inne metody usuwania owłosienia zapewniają krótkotrwały efekt, przez co konieczne jest częste powtarzanie zabiegów. A to oznacza spore koszty finansowe i zaangażowanie czasowe. Golenie to najbardziej krótkotrwała metoda usuwania włosków, którą trzeba powtarzać bardzo często. Ponadto golenie sprzyja powstaniu podrażnień skóry. Inne metody usuwania włosków to depilacja woskiem czy pastą cukrową, depilatory elektryczne. Te metody umożliwiają wyrwanie włosków wraz z cebulkami, jednak włoski odrastają w przeciągu kilku tygodni. Depilacja laserowa w domu nie ma nic wspólnego z profesjonalną depilacją laserową wykonywaną w gabinecie medycyny estetycznej. Domowe lasery do depilacji są dość drogie, zabiegi depilacji trzeba często powtarzać, ponadto istnieje ryzyko poparzenia skóry. Wyłącznie depilacja laserowa pozwala na trwałe usuwanie włosków, umożliwiając sporą oszczędność czasu i stanowiąc bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Podliczając koszty, jakie generuje depilacja laserowa, cena serii zabiegów oraz zabiegów przypominających kosztuje ostatecznie znacznie mniej niż stale powtarzane inne zabiegi usuwania włosków.

Od czego zależy cena depilacji laserowej?

Koszt depilacji laserowej zależy od kilku czynników. Przede wszystkim – znaczenie ma wielkość obszaru skóry, który poddawany jest depilacji. Im większy obszar zabiegowy, tym większa cena zabiegu. Na cenę depilacji wpływa także typ lasera i jego koszt, a także serwisowanie lasera. Za wysoką jakością obsługi stoi zawsze nieco wyższa cena.

Jak się przygotować do zabiegu?

Przygotowanie do zabiegu depilacji laserowej wymaga przestrzegania kilku zasad:

 • ograniczenia opalania na kilka dni przed zabiegiem oraz rezygnacja ze stosowania samoopalaczy,
 • rezygnacja ze stosowania leków światłouczulających na 2 – 3 tygodnie przed zabiegiem,
 • rezygnacja z peelingów chemicznych na dwa tygodnie przed zabiegiem,
 • należy unikać podrażniania i przesuszania skóry,
 • dzień przed zabiegiem należy ogolić skórę.

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej

 • infekcje wirusowe, bakteryjne lub grzybicze skóry
 • stosowanie leków zwiększających wrażliwość skóry na światło
 • nowotwory
 • stany zapalne skóry
 • choroby tkanki łącznej
 • ciąża i karmienie piersią
 • świeża opalenizna
 • padaczka
 • niewyrównana cukrzyca
 • atopowe zapalenie skóry
 • łuszczyca
 • rozrusznik serca
 • bielactwo (ale nie dla lasera Soprano)
 • pieprzyki (ale nie dla lasera Soprano)
 • skłonność do powstawania bliznowców.
Zobacz efekty naszych zabiegów
Zobacz galerię

Depilacja laserowa Soprano Ice Platinum

Usługa 1 zabieg pakiet 4 zabiegów- 20% pakiet 6 zabiegów -30%

Promocja od 4 partii ciała -10%

Przykład Uda + łydki + bikini + pachy -10%

1 zabieg

1170 zł

1300 zł

mały obszar

baki

1 zabieg

180 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

576 zł

720 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

756 zł

1080 zł

stopy

1 zabieg

180 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

576 zł

720 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

756 zł

1080 zł

brodawki sutkowe

1 zabieg

180 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

576 zł

720 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

756 zł

1080 zł

broda

1 zabieg

180 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

576 zł

720 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

756 zł

1080 zł

górna warga wąsik

1 zabieg

180 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

576 zł

720 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

756 zł

1080 zł

linia brzucha

1 zabieg

180 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

576 zł

720 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

756 zł

1080 zł

linia między brwiami

1 zabieg

180 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

576 zł

720 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

756 zł

1080 zł

szpara pośladkowa

1 zabieg

180 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

576 zł

720 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

756 zł

1080 zł

średni obszar

dłonie

1 zabieg

250 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

800 zł

1000 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1050 zł

1500 zł

kark

1 zabieg

250 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

800 zł

1000 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1050 zł

1500 zł

kolana

1 zabieg

250 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

800 zł

1000 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1050 zł

1500 zł

pachy

1 zabieg

250 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

800 zł

1000 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1050 zł

1500 zł

policzki

1 zabieg

250 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

800 zł

1000 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1050 zł

1500 zł

przedramiona

1 zabieg

250 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

800 zł

1000 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1050 zł

1500 zł

ramiona

1 zabieg

250 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

800 zł

1000 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1050 zł

1500 zł

szyja

1 zabieg

250 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

800 zł

1000 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1050 zł

1500 zł

duży obszar

bikini (płytkie, głębokie, brazylijskie, hollywoodzkie)

1 zabieg

350 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

1120 zł

1400 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1470 zł

2100 zł

łydki

1 zabieg

350 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

1120 zł

1400 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1470 zł

2100 zł

uda

1 zabieg

350 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

1120 zł

1400 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1470 zł

2100 zł

klatka piersiowa

1 zabieg

350 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

1120 zł

1400 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1470 zł

2100 zł

pośladki

1 zabieg

350 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

1120 zł

1400 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1470 zł

2100 zł

brzuch

1 zabieg

350 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

1120 zł

1400 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1470 zł

2100 zł

głowa

1 zabieg

400 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

1280 zł

1600 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1680 zł

2400 zł

bikini męskie (boyzilian)

1 zabieg

500 zł

pakiet 4 zabiegów- 20%

1600 zł

2000 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

2100 zł

3000 zł

plecy (cenę ustala kosmetolog)

1 zabieg

250-600 zł

Promocje nie łączą się

znieczulenie do zabiegu

1 zabieg

50 zł

golenie przed zabiegiem

1 zabieg

50 zł

Depilacja laserowa pakiet 8 zabiegów -40%

Mały Obszar

1 zabieg

864 zł

1440 zł

Średni Obszar

1 zabieg

1200 zł

2000 zł

Duży Obszar

1 zabieg

1680 zł

2800 zł

Depilacja laserowa Soprano Titanium

Usługa 1 zabieg pakiet 4 zabiegów-20% pakiet 6 zabiegów -30%

Promocja od 4 partii ciała -10%

Przykład Uda + łydki + bikini + pachy -10%

1 zabieg

1350 zł

1500 zł

mały obszar

baki

1 zabieg

200 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

640 zł

800 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

840 zł

1200 zł

stopy

1 zabieg

200 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

640 zł

800 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

840 zł

1200 zł

brodawki sutkowe

1 zabieg

200 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

640 zł

800 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

840 zł

1200 zł

broda

1 zabieg

200 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

640 zł

800 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

840 zł

1200 zł

górna warga wąsik

1 zabieg

200 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

640 zł

800 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

840 zł

1200 zł

linia brzucha

1 zabieg

200 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

640 zł

800 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

840 zł

840 zł

linia między brwiami

1 zabieg

200 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

640 zł

800 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

840 zł

1200 zł

szpara pośladkowa

1 zabieg

200 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

640 zł

800 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

840 zł

1200 zł

średni obszar

dłonie

1 zabieg

300 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

960 zł

1200 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1260 zł

1800 zł

kark

1 zabieg

300 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

960 zł

1200 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1260 zł

1800 zł

kolana

1 zabieg

300 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

960 zł

1200 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1260 zł

1800 zł

pachy

1 zabieg

300 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

960 zł

1200 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1260 zł

1800 zł

policzki

1 zabieg

300 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

960 zł

1200 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1260 zł

1800 zł

przedramiona

1 zabieg

300 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

960 zł

1200 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1260 zł

1800 zł

ramiona

1 zabieg

300 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

960 zł

1200 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1260 zł

1800 zł

szyja

1 zabieg

300 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

960 zł

1200 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1260 zł

1800 zł

duży obszar

bikini (płytkie, głębokie, brazylijskie, hollywoodzkie)

1 zabieg

400 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

1280 zł

1600 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1680 zł

2400 zł

łydki

1 zabieg

400 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

1280 zł

1600 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1680 zł

2400 zł

uda

1 zabieg

400 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

1280 zł

1600 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1680 zł

2400 zł

klatka piersiowa

1 zabieg

400 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

1280 zł

1600 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1680 zł

2400 zł

pośladki

1 zabieg

400 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

1280 zł

1600 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1680 zł

2400 zł

brzuch

1 zabieg

400 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

1280 zł

1600 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1680 zł

2400 zł

głowa

1 zabieg

450 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

1440 zł

1800 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

1890 zł

2700 zł

bikini męskie (boyzilian)

1 zabieg

600 zł

pakiet 4 zabiegów-20%

1920 zł

2400 zł

pakiet 6 zabiegów -30%

2520 zł

3600 zł

plecy cenę ustala kosmetolog

1 zabieg

300-700 zł

Promocje nie łączą się

znieczulenie do zabiegu

1 zabieg

50 zł

golenie przed zabiegiem

1 zabieg

50 zł

Depilacja laserowa pakiet 8 zabiegów -40%

Mały Obszar

1 zabieg

960 zł

1600 zł

Średni Obszar

1 zabieg

1440 zł

2400 zł

Duży Obszar

1 zabieg

1920 zł

3200 zł

Nad poprawnością merytoryczną opisu czuwa

Karolina Grobelna

Karolina Grobelna

Kosmetolog

Ekspert laseroterapii a w szczególności depilacji laserowej. Pracowała na laserach lightsheer ET, ligthsheer duet, lightsheer desire, IPL, Soprano ice platinum i innych. Przez lata praktyki wykonała kilkanaście tysięcy zabiegów depilacji laserowych i innych zabiegach laserowych.

Opinie naszych klientów

Barbara

Zabieg przeprowadzony profesjonalnie, w miłej atmosferze:) mimo moich obaw zabieg był naprawdę mało bolesny, dziękuję i polecam

Sylwia

Miła i profesjonalna obsługa, Panie z recepcji są w stanie znaleźć dogodny termin nawet na ostatnią chwilę. Zabiegi zawsze odbywają się punktualnie. Klinika sama w sobie estetyczna i czysta. Jestem w trakcie depilacji laserowej, zabiegi nie są jeszcze skończone, ale co najważniejsze już jest o niebo lepiej. Szczególną pochwałę powinna dostać Pani Ania Zienkiewicz. Bardzo sympatyczna, potrafi odwrócić uwagę rozmową w tych jakże nieprzyjemnych chwilach, bo nie ma co się oszukiwać, zabieg nie należy do najprzyjemniejszych ;)

Aneta

Jestem w trakcie zabiegów depilacji laserowej bikini. Panie, które dotychczas poznałam są bardzo miłe i wyczerpująco udzielają informacji. Atmosfera bardzo przyjazna. Jestem zadowolona i nawet 60 km które muszę pokonać aby dojechać do kliniki nie stanowi problemu. Serdecznie polecam.

Ewelina

Bardzo miła i profesjonalna obsługa kliniki! Miałam kilka zabiegów laserowej depilacji wykonanych przez różne Panie i zawsze obsługa była na bardzo wysokim poziomie. Nigdy nie miałam problemu z umawianiem się na termin czy nawet zmianą wizyty w ostatniej chwili z mojej strony. Szczerze polecam!

Anna

Bardzo dziękuje pani Karolinie jak zwykle za profesjonalny zabieg depilacji i wszystkie wyjaśnienia oraz to ze czuje się dobrze zaopiekowana podczas zabiegu

Magda

Jak zwykle super starannie i dokładnie wykonana usługa, przemiła i profesjonalna Pani Ania! Jeżeli jeszcze zastanawiasz się nad laserem to nie trać czasu tylko umów się do Neonii. Otrzymasz pełną i wyczerpującą i formację na temat usługi i co najważniejsze zostanie ona wykonana na najlepszej jakości sprzęcie z wielką dbałością o zadowolenie i komfort klienta.