Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna Medycyna Estetyczna to dziedzina pozwalająca skutecznie walczyć z oznakami upływającego czasu, bądź korygować niechciane mankamenty estetyczne. Pozwala na podkreślanie walorów twarzy i ciała, które są szczególnie warte wyeksponowania. Profesjonalny personel - lekarz medycyny estetycznej oraz stosowane preparaty najwyższej jakości ułatwią efektowne modelowanie konturów twarzy, skuteczną redukcję zmarszczek czy rewitalizację skóry. Szeroka oferta zabiegowa pozwoli na dobranie odpowiedniej procedury, która zapewni natychmiastowe, widoczne i długotrwałe efekty.

Pokaż więcej ›

Oferta medycyny estetycznej

W Naszym Centrum pod okiem specjalisty, umożliwiamy Państwu profilaktykę starzenia się skóry, poprzez kompleksowe zabiegi: wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, modelowanie konturu ust i twarzy osocze bogatopłytkowe oraz mezoterapię igłową.

Czy medycyna estetyczna jest inwazyjna?

W porównaniu z chirurgią plastyczną, zabiegi w ramach medycyny estetycznej są mało inwazyjne. Do przeprowadzenia niektórych z nich wymagane jest wykonanie niewielkich nakłuć, dzięki czemu klienci nie muszą martwić się długim okresem rekonwalescencji.

Bezpieczeństwo w medycynie estetycznej

Nasze Centrum Laseroterapii i Medycyny Estetycznej zaprasza na zabieg, który poprzedzony jest kompleksową konsultacją medyczną. Wspólnie z lekarzem omówiony zostanie cel zabiegu oraz procedura wykonania. Zapewniamy, że decyzja o korzystnych zabiegach zostanie podjęta wspólnie z doświadczonym specjalistą oraz zaoferujemy alternatywne możliwości skutecznych terapii w trosce o Państwa młody wygląd.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. 12 264 85 15

tel. 500 77 99 71

Umów wizytę
medycyna estetyczna kraków