Osocze bogatopłytkowe – Wampirzy lifting Kraków

Wampirzy lifting, czyli zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to jeden z najskuteczniejszych i najbardziej naturalnych zabiegów odmładzających, wyróżniający się wysokim bezpieczeństwem. Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego umożliwia pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych oraz kompleksowej biostymulacji komórek skóry. Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego pozyskanego z próbki krwi pacjenta umożliwia otrzymanie bezpiecznego i bardzo efektywnego preparatu, stosowanego bez obawy o wystąpienie odczynu uczuleniowego. Wampirzy lifting jest zatem doskonałym zabiegiem dla osób dotkniętych alergiami, które nie mogą poddać się zabiegom odmładzającym z wykorzystaniem syntetycznych preparatów. Poza pełną biokompatybilnością, osocze bogatopłytkowe wyróżnia się ogromna skutecznością działania. Po odwirowaniu krwi uzyskać można preparat krwiopochodny obfitujący w płytki krwi, czynniki wzrostu oraz unikatowe białka – fibrynę, fibronektynę oraz witronektynę. Taka kompozycja składników czyni z osocza bogatopłytkowego materiał doskonale stymulujący pracę fibroblastów, co przekłada się na zaawansowaną odnowę skóry. Zabieg z osoczem bogatopłytkowym pobudza syntezę kolagenu, stymuluje namnażanie i wzrost komórek naskórka, pobudza mikrokrążenie krwi poprawiając dotlenienie skóry.

Osocze bogatopłytkowe – Wampirzy lifting Kraków
Najważniejsze informacje
Cena Osocze: od 750 pln
Cena Fibryna: od 650 pln
Wykonuje lekarz medycyny estetycznej: tak
Optymalna ilość zabiegów: 3-4
Czas trwania efektów: 12-15 miesięcy
Nadaje się dla alergików: tak

Kiedy warto stosować wampirzy lifting?

Osocze bogatopłytkowe może być zastosowane na dowolnym obszarze skóry – wszędzie tam, gdzie uzyskać chcemy efekt jej odmłodzenia, zagęszczenia, odżywienia. Najczęściej wampirzy lifting wykonywany jest na skórze twarzy, a także szyi i dekoltu czy grzbietowej powierzchni dłoni. Wskazania do wykonania wampirzego liftingu to:
– pierwsze oznaki starzenia się skóry: zmarszczki, utrata elastyczności skóry, przesuszenie skóry
– skóra pozbawiona blasku i kolorytu, poszarzała i zmęczona
– blizny potrądzikowe, rozstępy
– nadmierne wypadanie włosów i łysienie
– przebarwienia skóry
– wykonanie zabiegów laserowych na skórze, po których osocze bogatopłytkowe może być stosowane w celu przyspieszenia procesów regeneracyjnych

Przebieg zabiegu, zalecenia, efekty

Jakie są zalecenia przedzabiegowe?

Warto zrezygnować ze stosowania aspiryny i innych zabiegów zaburzających krzepnięcie krwi na dwa dni przed zabiegiem wampirzego liftingu.

Na czym polega sam zabieg?

Procedura rozpoczyna się od pobrania próbki krwi z żyły i odwirowaniu jej w celu uzyskania osocza bogatopłytkowego. Następnym etapem jest wstrzykiwanie osocza w określone rejony skóry. Osocze bogatopłytkowe może być podawane wzdłuż zmarszczek czy bruzd, w okolice blizn czy przebarwień, na większe obszary skóry twarzy wymagające rewitalizacji lub na owłosioną skórę głowy. Cały zabieg trwa kilkadziesiąt minut, zaś po zabiegu w miejscach wkłucia może pojawić się niewielkie krwawienie i obrzęk, które ustępują samoistnie. Dzięki zastosowaniu kremu znieczulającego zabieg wampirzego liftingu nie generuje dyskomfortu. Po zastosowaniu osocza bogatopłytkowego wymagana jest rekonwalescencja – przez kilka dni po zabiegu skóra goi się. Najważniejsze zalecenia po zabiegu wampirzego liftingu to unikanie ekspozycji na słońce, sauny czy basenu. Ostateczny efekt zabiegu z osoczem bogatopłytkowym zauważalny jest po kilku – kilkunastu dniach. W celu optymalizacji efektu odmładzającego warto powtórzyć wampirzy lifting.

Jak często należy wykonać zabieg?

Optymalny schemat terapii to kilka zabiegów wykonywanych w odstępach czasu wynoszących 2 – 4 tygodnie.

Osocze bogatopłytkowe – zalety

Zastosowanie osocza bogatopłytkowego umożliwia wspomaganie leczenia łysienia androgenowego, łysienia plackowatego czy łysienia poporodowego. Ponadto osocze wspomaga regenerację skóry, gojenie się blizn po oparzeniach czy blizn potrądzikowych, a także rozstępów. Efektem zabiegu jest także odżywienie i dotlenienie skóry, spłycenie zmarszczek, redukcja wiotkiej skóry. Wampirzy lifting redukuje oznaki starzenia się skóry, ale może być także stosowany u młodych osób w ramach profilaktyki anti – aging. Ponadto osocze bogatopłytkowe wspomaga regenerację skóry po innych zabiegach medycyny estetycznej, zapewniając efektywne gojenie się skóry. Największe zalety wampirzego liftingu to:
– brak alergizacji po podanie osocza bogatopłytkowego
– szybkie uzyskanie efektu rewitalizacji skóry
– zachowanie naturalnego wyglądu bez ingerencji w mimikę twarzy
– uniwersalne zastosowanie w celu redukcji rozmaitych defektów estetycznych
Skuteczność zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego zależy od umiejętnego przygotowania osocza, co przekłada się na koncentrację związków aktywnych. Ważna jest także umiejętna technika wstrzykiwania osocza bogatopłytkowego. Dlatego wampirzy lifting warto wykonywać wyłącznie w renomowanych klinikach medycyny estetycznej, dysponujących świetnie wyszkolona kadrą oraz specjalistycznym sprzętem.

 

Osocze bogatopłytkowe – Wskazania

Osocze bogatopłytkowe jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które ze względu na alergię nie mogą korzystać z mezoterapii. Oprócz tego jednak, zabieg ten jest zalecany każdej osobie, która oczekuje takich rezultatów jak:
 • Rewitalizacja skóry
 • Bardziej napięta i elastyczna skóra
 • Spłycenie drobnych zmarszczek
 • Spłycenie blizn, także potrądzikowych
 • Usunięcie przebarwień skóry
 • Mniejsze rozstępy
 • Stymulacja procesów wzrostu odnowy skóry oraz tkanki łącznej

Osocze bogatopłytkowe – Przeciwwskazania

 • Zakażenie HIV
 • WZW typu C
 • Immunosupresja
 • Ciąża oraz karmienie piersią
 • Niewyrównana cukrzyca
 • Stany zapalne oraz ropne na skórze
 • Opryszczka
 • Choroby nowotworowe, do 5 lat po zakończeniu leczenia
 • Trombocytopenia
 • Przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych oraz retinoidów, do pół roku od ich odstawienia
 • I oraz VI fototyp Fitzpatricka
 • Kolagenoza
 • Trądzik różowaty
 • Twardzizna lub choroby naczyniowe
 • Choroby autoimmunologiczne
 • nie narażać skóry na silne promieniowanie UV w ciągu 14 dni od momentu przeprowadzenia zabiegu
Osocze bogatopłytkowe – Wampirzy lifting Kraków
Usługa 1 zabieg (PLN) Pakiety (PLN) Pakiety (PLN)
Osocze bogatopłytkowe (Wampirzy lifting)
osocze bogatopłytkowe od 750
Fibryna bogatopłytkowa od 650
Osocze+ Fibryna bogatopłytkowa od 1000
Osocze skóry głowy (łysienie)
skóra głowy od 750
fibryna skóry głowy od 650
fibryna +osocze głowy od 1000

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. 12 264 85 15

tel. 500 77 99 71

Umów wizytę
medycyna estetyczna kraków