Cart

Leczenie łysieniaKażdy przypadek łysienia wymaga odpowiedniej terapii. Najczęściej osoby dotknięte nadmiernym wypadaniem włosów sięgają po suplementy wzmacniające włosy i starają się wzbogacić dietę w witaminy i minerały. Kolejnym popularnym rozwiązaniem są szampony wzmacniające do włosów wypadających. Często okazuje się jednak, że działania te okazują się być niewystarczające – a fryzura coraz bardziej się przerzedza. A zatem – jak powstrzymać wypadanie włosów? Najskuteczniejszą metodą są zabiegi medycyny estetycznej, które oddziałują bezpośrednio na mieszki włosowe, stymulując ich pracę.

Kilka informacji
Trichoskopia cena: 200 pln
Osocze skóry głowy cena: od 750 pln
Fibryna skóry głowy cena: od 750 pln
Mezoterapia Hair Care cena: 400 pln
Karboksyterapia głowy cena: 150 pln
Dr Cyj Hair Filler cena:  800 pln

Osocze bogatopłytkowe na łysienie

Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym jest skuteczną metodą na wzmacnianie włosów. Osocze bogatopłytkowe skóry głowy pozyskiwane jest z krwi pobranej od pacjenta, jest to zatem materiał bardzo bezpieczny. Dzięki wysokiej zawartości protein i czynników wzrostu, osocze bogatopłytkowe odżywia mieszki włosowe i stymuluje wzrost włosów. Osocze podawane jest w postaci iniekcji w skórę głowy – wstrzykiwanie preparatu bezpośrednio w okolice mieszków włosowych zwiększa jego skuteczność, gdyż preparat działa w miejscu wystąpienia problemu.
Osocze skóry głowy może uzupełniać leczenie rozmaitych typów łysienia: poporodowego, androgenowego, plackowatego, telogenowego czy związanego z niedoborami pokarmowymi. Seria kilku zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego zapewnia efekt kompleksowego wzmocnienia włosów i stymulowania ich wzrostu.

Mezoterapia igłowa – witaminy na łysienie

Kolejną metodą skutecznego leczenia łysienia są zabiegi mezoterapii igłowej. Ostrzykiwanie skóry głowy koktajlem odżywczym zawierającym witaminy i aminokwasy prowadzi do odżywienia mieszków włosowych i wzmocnienia włosów. Ponadto sam zabieg nakłuwania skóry głowy cieniutką igłą stymuluje krążenie krwi oraz indukuje procesy regeneracyjne. Dla optymalnego efektu wzmocnienia wypadających włosów zalecane jest wykonanie serii kilku zabiegów mezoterapii igłowej – około 6 – 8. Potem można kontynuować terapię, wykonując zabiegi przypominające z mniejszą częstotliwością.
Zarówno mezoterapia igłowa skóry głowy, jak i ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym to zabiegi bezpieczne i związane z minimalną bolesnością. Zabieg trwa kilkanaście – kilkadziesiąt minut, po zabiegu możliwe jest wystąpienie zaczerwienienia skóry głowy oraz uczucia napięcia skóry. Zabieg mezoterapii igłowej oraz osocza bogatopłytkowego na włosy może być wykonywany w celach leczniczych oraz profilaktycznie. Gdy stanowi element terapii łysienia, początkowo zalecana jest intensywna terapia – np. jeden zabieg tygodniowo przez okres dwóch miesięcy, a następnie podtrzymanie efektów – jeden zabieg na miesiąc przez okres pół roku. Ostatnie badania wskazują że połączenie mezoterapii igłowej lub osocza bogatopłytkowego z zabiegiem Karboksyterapii dają znacznie lepsze efekty w leczeniu łysienia.

Poniżej zabiegi na: Leczenie łysienia

Wszystkie zabiegi są poprzedzone konsultacją medyczną lub kosmetologiczną w celu dobrania odpowiedniej kuracji.

Dr Cyj, czyli terapia peptydowa to uniwersalna terapia wzmacniająca włosy, która może być stosowana zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Uniwersalność terapii peptydowej na włosy wynika także z faktu, iż zabieg ten doskonale sprawdza się w rozmaitych typach łysienia. Zabieg jest szybki i bezbolesny, który przynosi spektakularne efekty wzmocnienia włosów, zahamowania ich wypadania oraz stymulowania ich wzrostu. A co najważniejsze – pełna terapia obejmuje zaledwie cztery zabiegi powtarzane co dwa tygodnie.

Hair Care to mezoterapia skóry głowy, polegająca na ostrzykiwaniu skóry kompleksem związków odżywczych. Zabieg wykonywany jest w celu rewitalizacji skóry głowy, a także odżywienia mieszków włosowych w celu zahamowania nadmiernego wypadania włosów oraz pobudzenia ich wzrostu. Terapia wzmacniająca włosy Hair Care powinna obejmować kilka zabiegów powtarzanych co tydzień. Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego kompleksu substancji aktywnych do terapii owłosionej skóry głowy, mezoterapia Hair Care Revitacare umożliwia uzyskanie spektakularnych efektów wzmocnienia oraz odżywienia włosów, znajdując zastosowanie zarówno w profilaktyce, jak i leczeniu łysienia.

Karboksyterapia skóry głowy to jedna z najskuteczniejszych terapii wzmacniających włosy. Zabieg polega na śródskórnym wprowadzaniu dwutlenku węgla, co prowadzi do kompleksowej rewitalizacji mieszków włosowych i wzmocnienia włosów.

Osocze bogatopłytkowe i fibryna to wyjątkowe preparaty krwiopochodne, pozyskiwane z krwi pacjenta. Są to naturalne koncentraty posiadające unikatową właściwość pobudzania procesów regeneracyjnych, a także aktywowania metabolizmu komórkowego. To dlatego ostrzykiwanie skóry głowy osoczem bogatopłytkowym stanowi jeden z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Osocze bogatopłytkowe skóry głowy to skuteczny sposób na kompleksowe wzmocnienie włosów i świetne uzupełnienie terapii łysienia.

Nakłuwanie skóry głowy to zabieg wykorzystywany w terapii trychologicznej. Nakłuwanie służy wprowadzaniu związków odżywczych w głąb skóry, co zapewnia pobudzanie mieszków włosowych. Ponadto sam proces nakłuwania skóry pobudza procesy regeneracyjne w skórze, stymuluje syntezę włókien kolagenowych oraz pobudza krążenie krwi. Zabiegiem wykorzystującym intensywne nakłuwanie skóry jest Dermapen 4 – kuracja trychologiczna z wykorzystaniem specjalistycznego urządzenia. Dermapen skóry głowy to zabieg poprawiający kondycję włosów i skóry głowy oraz wspomagający terapię łysienia.

Dermapen Kraków

Nowość! Oryginalny Dermapen 4.

Dermapen to technologia mikronakłuwania skóry o wszechstronnym zastosowaniu. Zabieg mikromezoterapii wykorzystuje innowacyjne urządzenie umożliwiające kontrolowane nakłuwanie skóry na określoną głębokość. Sam proces nakłuwania przyczynia się do pobudzenia fizjologicznych mechanizmów regeneracji skóry, a możliwość zwiększenia stopnia penetracji koktajli odżywczych aplikowanych na skórę przyczynia się do kompleksowej poprawy kondycji skóry. Z racji uniwersalnego zastosowania zabiegu nakłuwania skóry, Dermapen wykorzystany może być m. in. w celu redukcji blizn potrądzikowych czy rozstępów, ujędrnienia skóry oraz terapii łysienia.

Karboksyterapia Kraków

Nowość! Utytułowana wieloma nagrodami Karboksyterapia Julie

Karboksyterapia to zabieg medycyny estetycznej wykorzystujący dwutlenek węgla. Jest to zabieg uniwersalny, może być stosowany na twarz oraz ciało. Dwutlenek węgla wprowadzany jest podskórnie cieniutką igłą, co ma na celu poprawę mikrokrążenia krwi, odżywienie tkanek, redukcję tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie skóry.

Wampirzy lifting, czyli zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to jeden z najskuteczniejszych i najbardziej naturalnych zabiegów odmładzających, wyróżniający się wysokim bezpieczeństwem. Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego umożliwia pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych oraz kompleksowej biostymulacji komórek skóry. Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego pozyskanego z próbki krwi pacjenta umożliwia otrzymanie bezpiecznego i bardzo efektywnego preparatu, stosowanego bez obawy o wystąpienie odczynu uczuleniowego. Wampirzy lifting jest zatem doskonałym zabiegiem dla osób dotkniętych alergiami, które nie mogą poddać się zabiegom odmładzającym z wykorzystaniem syntetycznych preparatów. Poza pełną biokompatybilnością, osocze bogatopłytkowe wyróżnia się ogromna skutecznością działania. Po odwirowaniu krwi uzyskać można preparat krwiopochodny obfitujący w płytki krwi, czynniki wzrostu oraz unikatowe białka – fibrynę, fibronektynę oraz witronektynę. Taka kompozycja składników czyni z osocza bogatopłytkowego materiał doskonale stymulujący pracę fibroblastów, co przekłada się na zaawansowaną odnowę skóry. Zabieg z osoczem bogatopłytkowym pobudza syntezę kolagenu, stymuluje namnażanie i wzrost komórek naskórka, pobudza mikrokrążenie krwi poprawiając dotlenienie skóry.

Mezoterapia igłowa Kraków

Twarz, szyja, dekolt, głowa, ciało

Mezoterapia igłowa to niechirurgiczny zabieg regeneracji i odmładzania skóry. Istotą zabiegu jest śródskórne wprowadzanie związków aktywnych – w ten sposób pokonana zostaje bariera naskórkowa, przez którą nie przenika wiele związków aplikowanych na powierzchni skóry. Ponadto sam zabieg nakłuwania stanowi dla skóry impuls do jej przebudowy na drodze nasilenia syntezy włókien kolagenowych oraz usprawnienia mikrokrążenia krwi. Bez wątpienia kolejną zaletą mezoterapii igłowej jest zastosowanie terapii dokładnie na tych obszarach skóry, które wymagają rewitalizacji.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję

Otrzymaj kod promocyjny na swój pierwszy zabieg lub zamówienie w klinice Neonia

Zapisz się do newslettera. Nie przegap naszych informacji o promocjach, zabiegach i najlepszych kosmetykach.