DR CYJ – Peptydowa terapia wzmacniająca włosy

Dr Cyj, czyli terapia peptydowa to uniwersalna terapia wzmacniająca włosy, która może być stosowana zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Uniwersalność terapii peptydowej na włosy wynika także z faktu, iż zabieg ten doskonale sprawdza się w rozmaitych typach łysienia. Zabieg jest szybki i bezbolesny, który przynosi spektakularne efekty wzmocnienia włosów, zahamowania ich wypadania oraz stymulowania ich wzrostu. A co najważniejsze – pełna terapia obejmuje zaledwie cztery zabiegi powtarzane co dwa tygodnie.

Ważne informacje

Cena:
800 pln
Rabat w pakiecie:
do -20%
Zabieg wykonuje:
Trycholog
Optymalna ilość zabiegów:
4-6
Efekty:
po 2 tygodniach
Preparat:
medyczny

Na czym polega zabieg Dr Cyj?

Zabieg Dr Cyj Hair Filler to zabieg polegający na ostrzykiwaniu skóry głowy kompleksem odżywczym, skomponowanym na bazie aktywnych biologicznie peptydów. Starannie skomponowany skład preparatu dostarcza związki wpływające korzystnie na metabolizm mieszków włosowych, a także zapewnia stopniowe ich uwalnianie. Dzięki temu efektywność terapii jest bardzo wysoka.
W skład formuły Dr Cyj wchodzi 7 unikatowych peptydów oraz kwas hialuronowy. Dekapeptyd 10, oktapeptyd 11 oraz oktapeptyd 2 odpowiadają za pobudzenie angiogenezy, czyli powstawania nowych naczynek krwionośnych, a także stymulują tempo wzrostu włosa. Dekapeptyd 18 oraz dekapeptyd 28 aktywują wzrost włosów, pobudzają komórki mieszków włosowych oraz stymulują namnażanie się keranocytów. Oligopeptyd 54 hamuje niekorzystny wpływ pochodnej testosterony DHT na miniaturyzację mieszków włosowych, zaś oligopeptyd 71 warunkuje formowanie nowych włosów, ponadto odpowiada za pigmentację włosów. W skład preparatu Dr Cyj wchodzi ponadto 0, 7% kwas hialuronowy – związek o właściwościach nawilżającym.
Wspomniane związki – dzięki unikatowej technologii przedłużonego uwalniania – podlegają koncentracji w skórze i uwalniają się stopniowo przez około 2 tygodnie. Oznacza to, że czas trwania terapii nie ogranicza się wyłącznie do dnia wykonania zabiegu, a utrzymuje się znacznie dłużej. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie spektakularnych efektów, przy jednoczesnym zminimalizowaniu liczby zabiegów. Efektem terapii peptydowej Dr Cyj jest przede wszystkim pobudzenie metabolizmu mieszków włosowych, co możliwe jest dzięki stymulowaniu krążenia krwi, a także pobudzeniu komórek mieszków włosowych. Przekłada się to na wzmocnienie włosów i ograniczenie ich wypadania, a także szybszy ich wzrost. Dzięki temu osoby dotknięte przerzedzenie fryzury szybko mogą cieszyć się zagęszczeniem włosów. Włosy stają się mocniejsze, grubsze i bardziej lśniące, a także mniej podatne na uszkodzenia. Zabieg umożliwia ponadto rewitalizację skóry głowy.

Jak przebiega terapia peptydowa?

Zabieg Dr Cyj polega na wprowadzaniu preparatu odżywczego w skórę głowy. Zabieg wymaga wykonania małej ilości wkłuć, mniejszej niż chociażby w zabiegu mezoterapii igłowej – dlatego nie jest konieczne zastosowanie miejscowego znieczulenia skóry. Przy pomocy cieniutkiej igły preparat wprowadzany jest w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. W każdym wkłuciu podawana jest niewielka objętość preparatu, zatem pacjent nie odczuwa nieprzyjemnego dyskomfortu związanego z uczuciem rozpierania skóry. Zabieg trwa 20 – 30 minut i nie wymaga specjalnego przygotowania do zabiegu, a także przestrzegania zaleceń pozabiegowych. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, a w miejscu iniekcji mogą pojawić się niewielkie zgrubienia. Objawy te szybko ustępują, a skóra nie wymaga dłuższej regeneracji. Zalecany schemat terapii, który umożliwia osiągnięcie spektakularnych efektów wzmocnienia i odżywienia włosów, to 4 zabiegi powtarzane co 2 tygodnie. Wystarczą zatem zaledwie dwa miesiące, aby móc cieszyć się nienaganną fryzurą i wzmocnić włosy. W celu podtrzymania efektu terapii warto raz na 6 miesięcy wykonać zabieg powtarzający.

Kto powinien zdecydować się na zabieg dr Cyj?

Wskazaniem do wykonania peptydowej terapii Dr Cyj jest chęć kompleksowego odżywienia i wzmocnienia włosów. Na zabieg mogą zdecydować się osoby, które zauważyły u siebie pogorszenie kondycji włosów, ich nadmierne wypadanie, spowolnienie wzrostu, łamliwość i matowość. Dr Cyj to terapia sprawdzająca się u wszystkich osób dotkniętych nadmiernym wypadaniem włosów, ze szczególnym uwzględnieniem łysienia androgenowego. Peptydowa terapia Dr Cyj wzmacnia także włosy osłabione stresem, niewłaściwie zbilansowaną dietą, zbyt częstym rozjaśnianiem i farbowaniem. Terapię peptydową zaleca się wykonać w celu odżywienia skóry głowy oraz mieszków włosowych przez i po zabiegu przeszczepu włosów.

Przeciwwskazania do zabiegu

Terapia peptydowa Dr Cyj to bardzo bezpieczny zabieg, który nie wiąże się z wystąpieniem skutków ubocznych. Dla bezpieczeństwa pacjenta największe znaczenie ma wyeliminowanie przeciwwskazań do zabiegu, z których najważniejsze to uczulenie na jakichkolwiek składnik preparatu. Nakłuwanie skóry głowy nie jest także wskazane w przypadku obecności stanów zapalnych czy infekcji skóry, a także u chorych na nowotwory, schorzenia autoimmunizacyjne, zaburzenia krzepliwości krwi oraz niewyrównaną cukrzycę.

Zobacz efekty naszych zabiegów
Zobacz galerię