Zabiegi pod oczy Kraków

zabiegi pod oczy

Dlaczego warto.

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka, delikatna oraz wrażliwa. Przez to niestety w tej okolicy pojawiają się pierwsze zmarszczki, widać na niej zasinienia, zmęczenie oraz niewystarczającą ilość snu.  Ze względu na słabsze krążenie krwi i limfy w okolicy oka również pojawiają się obrzęki szczególnie widoczne rano po przebudzeniu.  Zabiegi pod oczy pomagają  pozbyć się różnych mankamentów urody które pojawiają się w okolicach tak delikatnych miejsc jakie są nasze oczy. Oprócz pielęgnacji domowej, czyli stosowania odpowiednio dobranego do potrzeb skóry kremu, należy również pomyśleć o profesjonalnych zabiegach wykonywanych przez doświadczonych kosmetologów lub lekarza medycyny estetycznej. Do najczęstszych problemów delikatnej okolicy oka zaliczamy:
Zasinienie- cienie pod oczami:
Najczęściej w kolorze fioletowo różowym, u starszych osób bywają również w kolorze brązowym, o ile wykluczymy czynnik alergiczny to najczęściej mają podłoże genetyczne. Dla kobiet są przeważnie najmocniej uciążliwe ze względu na konieczność nałożenia większej ilości makijażu na ta okolice. By zminimalizować cienie pod oczami warto skorzystać z zabiegu mezoterapii igłowej– polecamy w szczególności preparat na bazie kwasu hialuronowego oraz z dodatkiem hydroksyapatytu wapnia. Kwas hialuronowy nawilży delikatną skórę czyniąc ja bardziej elastyczną a hydroksyapatyt wapnia pobudzi syntezę kolagenu oraz spłyci zmarszczki. Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak dla uzyskania jak najlepszych rezultatów zalecamy wykonanie 4 zabiegów w odstępach 3 tygodniowych a następnie zabieg przypominający po upływie 6 miesięcy.
Zmarszczki wokół oczu tzw. kurze łapki:
Stają się coraz bardziej widoczne już po 25 roku życia a szybciej u osób, które nadużywały opalania. Są związane z mimiką. Można bardzo łatwo się ich pozbyć przy pomocy toksyny botulinowej czyli popularnego Botoxu. W ten sposób skutecznie zablokujemy przesyłanie impulsu nerwowego do mięśni -zapobiegając tym samym ich skurczom. Zabieg jest bardzo szybki i daje świetne rezultaty, które utrzymują się nawet do 6 miesięcy.
Obrzęki pod oczami:
Związane są z gromadzeniem się limfy, najbardziej widoczne są tuż po przebudzeniu kiedy mięsień okrężny oka nie pracował i nie odprowadzał limfy do węzłów chłonnych. U niektórych utrzymują się jednak dłużej i sprawiają wrażenia „opuchniętej twarzy”. Oprócz spożywania odpowiedniej ilości wody w ciągu dnia zalecamy zabieg Endermolift LPG CELLU M6 Alliance. Mikrouderzenia opatentowanej głowicy zapewniają nie tylko lepszy przepływ limfy ale także pobudzają komórki do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. Sam zabieg jest bardzo przyjemny i pozwala się skutecznie zrelaksować.
Worki pod oczami:
Wraz z wiekiem słabnie mięsień okalający gałkę oczną, tkanka podskórna tworzy tzw. przepuklinę tłuszczową która niezależnie od pory dnia jest tak samo widoczna.  Z nieinwazyjnych metod pozbycia się jej zalecamy zastosowanie wchłanialnych nici PDO , gdy problem nie jest bardzo zaawansowany można również zastosować endermolift LPG Alliance M6 , który będzie wpływał na metabolizm komórek tłuszczowych stopniowo usuwając je z organizmu.
Dolina łez:
Jest to charakterystyczne zagłębienie powstające z wiekiem w wyniku ubytku tkanki podskórnej.Oczy sprawiają wrażenie głęboko osadzonych przez co w wyniku padania światła mamy wrażenie zmęczenia i zasinienia tej okolicy. Skutecznym leczeniem jest podanie kwasu hialuronowego, który „spłyci” ubytek tkanki tworząc rusztowanie dla skóry. W zależności od budowy anatomicznej zalecamy albo wypełniacz z kwasu hialuronowego albo zabiegi mezoterapii igłowej.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. 12 264 85 15

tel. 500 77 99 71

Umów wizytę
medycyna estetyczna kraków