drenaż limfatycznyZastoje limfatyczne są konsekwencją zastoju chłonki i kumulowania jej w tkance podskórnej. Skuteczną metodą usuwania zastojów limfatycznych jest drenaż limfatyczny. Ten masaż limfatyczny umożliwia pobudzenie krążenia limfy, co usuwa obrzęki limfatyczne, a także zapobiega ich ponownemu powstaniu. Drenaż limfatyczny wykonywany jest z wykorzystaniem specjalistycznego urządzenia, które umożliwia masaż skóry z wykorzystaniem specjalnych rolek masujących oraz zjawiska podciśnienia. Dzięki temu fałd skórny jest zasysany i intensywnie masowany, co daje efekt kompleksowego pobudzenia krążenia krwi i limfy, a także metabolizmu skóry.

Drenaż limfatyczny – w jakim celu

Drenaż limfatyczny mechaniczny LPG Alliance może być wykonywany w celu:

– terapii obrzęków rozmaitego pochodzenia

– łagodzenia bólów mięśniowych u sportowców, a także po urazach

– zapobiegania zastojom limfatycznym kończyn górnych po operacji usunięcia piersi (drenaż limfatyczny po mastektomii)

– redukcji cellulitu (drenaż limfatyczny nóg, pośladków czy brzucha)

– redukcji bólu i usprawnienia kończyny po operacjach ortopedycznych

– usprawniania procesu odchudzania

– po zabiegach medycyny estetycznej (drenaż limfatyczny po liposukcji)

Masaż limfatyczny prowadzi do odprowadzenia limfy z tkanki podskórnej, a dzięki mechanicznej stymulacji skóry – do nasilonej syntezy włókien kolagenowych. Ostatecznie skóra jest lepiej dotleniona i odżywiona, zwiększa się jej elastyczność i jędrność. Kolejną korzyścią jest usprawnienie procesów detoksykacyjnych organizmu, co wpływa pozytywnie na ogólne samopoczucie i wspomaga przemianę materii.

Drenaż limfatyczny twarzy Endermolift wykonywany jest w celu redukcji zastojów limfatycznych, które zlokalizowane są głównie pod oczami. Drenaż limfatyczny pod oczy wspomaga usuwanie worków pod oczami i cieni, a dodatkowo ujędrnia i odmładza skórę pod oczami. Masaż drenujący twarzy może poprawiać owal twarzy, a także zwiększać gęstość skóry i wygładzać drobne zmarszczki. Skóra twarzy staje się rozświetlona i odzyskuje zdrowy koloryt.

Drenaż limfatyczny – ilość zabiegów, efekty.

Drenaż limfatyczny to zabieg bezpiecznym niebolesny i nieinwazyjny, nie wymagający rekonwalescencji. Podczas zabiegu, który trwa kilkadziesiąt minut można się zrelaksować – drenażowi limfatycznemu nie towarzyszy żaden dyskomfort. Efekty masażu limfatycznego zauważyć można już po pierwszym zabiegu, jednak dla powodzenia terapii niezwykle ważną kwestią jest odpowiednia częstotliwość i ilość zabiegów oferujących drenaż limfatyczny. Ilość zabiegów to co najmniej 10; wykonanie serii zabiegów pozwala w pełni odczuć korzyści, jakie przynosi drenaż limfatyczny. Jak często powinien być wykonywany taki masaż? Zalecana częstotliwość drenażu limfatycznego to 2 – 3 zabiegi w tygodniu, natomiast dla podtrzymania efektu można wykonać 1 zabieg w miesiącu.

Poniżej zabiegi na: Drenaż limfatyczny

Wszystkie zabiegi są poprzedzone konsultacją medyczną lub kosmetologiczną w celu dobrania odpowiedniej kuracji.

Fala Uderzeniowa – Fala akustyczna

Storz Medical Masterpuls 100 ultra – Nowość!

Nadwaga i cellulit to przypadłości, które dotykają coraz większej liczby osób. W walce z nimi skuteczna okazuje się być zmiana stylu życia na zdrowszy, ze szczególnym uwzględnieniem aktywności fizycznej oraz diety. Pomocne są także profesjonalne zabiegi odchudzające, stanowiące doskonałe uzupełnienie zdrowego trybu życia. Jednym z nich jest fala akustyczna. Początkowo zabieg ten dedykowany był osobom potrzebującym zabiegów fizjoterapii, szybko odkryto jednak kolejne zastosowanie fali uderzeniowej. Aparatura emitująca falę akustyczną doskonale sprawdza się bowiem w zabiegach odchudzających i antycellulitowych, gdyż unikatowe ruchy oscylacyjne wpływają w pożądany sposób na tkankę tłuszczową, a także skórę.

LPG Alliance Medical to obecnie najlepsza aparatura wykorzystywana do masażu sportowego, leczniczego, relaksacyjnego czy drenażu limfatycznego. Nie dziwi zatem jej wielka popularność wśród klinik fizjoterapii i medycyny estetycznej na całym świecie. Skuteczność masażu LPG Medical jest potwierdzona klinicznie i mimo, iż w Polsce jest głównie wykorzystywana do zabiegów na cellulit to np. we Francji odgrywa znaczącą rolę w zabiegach z fizjoterapii. Wiele gwiazd światowego sportu korzysta z zabiegów LPG Medical przed i po treningach. Duże kluby piłkarskie jak Juventus Turyn, Real Madryt i Chelsea Londyn, posiadają LPG Alliance Medical Cellu M6 w celu regeneracji mięśni po treningu . Lpg Alliance Cellu M6 jest narzędziem terapeutycznym, które dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii nadaje się to stwardniałej, włóknistej, obrzękniętej lub bolesnej tkanki. Dzięki różnej wielkości głowicom dociera w trudno dostępne miejsca.

Nagrodzony „Perłą Dermatologii 2017”. Endermolift to „Emdermologia twarzy” która poprzez intensywny masaż niweluje oznaki starzenia się skóry oraz poprawia jej ogólnej kondycji. Zabiegi w tej technologii oddziałują także na tkankę podskórną, dzięki czemu lipoliza tkanki tłuszczowej może zostać zwiększona o 70%, a produkcja kolagenu wzrasta nawet o 240%. ENDERMOLIFT ™ jest nieagresywnym i skutecznym zabiegiem stymulacji komórek , który zapobiega starzeniu, zapewniająca widoczne i trwałe rezultaty. Endermolift LPG ujędrni i poprawi jakość skóry, wyostrzy kontur, spłyci bruzdy oraz pierwsze zmarszczki. Jest doskonałym zabiegiem w każdym wieku zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Firma LPG opracowała w 100% naturalną, przeciwstarzeniową technologię, która uzupełnia skórę, łagodzi oznaki starzenia się, pozostawiając twarz promienną i odmłodzoną. Endermolift to jedyna technika zabiegowa na świecie, zdolna do stymulacji naturalnej syntezy kwasu hialuronowego (+80%) * Zapobieganie i zwalczanie oznak starzenia należy traktować jak…. regularny trening, który będzie mechanicznie stymulować skórę i jej głębsze warstwy ( w tym tkankę podskórną) w najbardziej naturalny i bezbolesny sposób, szanując rodzaj cery i jej wrażliwość.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Akceptuję