drenaż limfatycznyZastoje limfatyczne są konsekwencją zastoju chłonki i kumulowania jej w tkance podskórnej. Skuteczną metodą usuwania zastojów limfatycznych jest drenaż limfatyczny. Ten masaż limfatyczny umożliwia pobudzenie krążenia limfy, co usuwa obrzęki limfatyczne, a także zapobiega ich ponownemu powstaniu. Drenaż limfatyczny wykonywany jest z wykorzystaniem specjalistycznego urządzenia, które umożliwia masaż skóry z wykorzystaniem specjalnych rolek masujących oraz zjawiska podciśnienia. Dzięki temu fałd skórny jest zasysany i intensywnie masowany, co daje efekt kompleksowego pobudzenia krążenia krwi i limfy, a także metabolizmu skóry.

Drenaż limfatyczny – w jakim celu

Drenaż limfatyczny mechaniczny LPG Alliance może być wykonywany w celu:

– terapii obrzęków rozmaitego pochodzenia

– łagodzenia bólów mięśniowych u sportowców, a także po urazach

– zapobiegania zastojom limfatycznym kończyn górnych po operacji usunięcia piersi (drenaż limfatyczny po mastektomii)

– redukcji cellulitu (drenaż limfatyczny nóg, pośladków czy brzucha)

– redukcji bólu i usprawnienia kończyny po operacjach ortopedycznych

– usprawniania procesu odchudzania

– po zabiegach medycyny estetycznej (drenaż limfatyczny po liposukcji)

Masaż limfatyczny prowadzi do odprowadzenia limfy z tkanki podskórnej, a dzięki mechanicznej stymulacji skóry – do nasilonej syntezy włókien kolagenowych. Ostatecznie skóra jest lepiej dotleniona i odżywiona, zwiększa się jej elastyczność i jędrność. Kolejną korzyścią jest usprawnienie procesów detoksykacyjnych organizmu, co wpływa pozytywnie na ogólne samopoczucie i wspomaga przemianę materii.

Drenaż limfatyczny twarzy Endermolift wykonywany jest w celu redukcji zastojów limfatycznych, które zlokalizowane są głównie pod oczami. Drenaż limfatyczny pod oczy wspomaga usuwanie worków pod oczami i cieni, a dodatkowo ujędrnia i odmładza skórę pod oczami. Masaż drenujący twarzy może poprawiać owal twarzy, a także zwiększać gęstość skóry i wygładzać drobne zmarszczki. Skóra twarzy staje się rozświetlona i odzyskuje zdrowy koloryt.

Drenaż limfatyczny – ilość zabiegów, efekty.

Drenaż limfatyczny to zabieg bezpiecznym niebolesny i nieinwazyjny, nie wymagający rekonwalescencji. Podczas zabiegu, który trwa kilkadziesiąt minut można się zrelaksować – drenażowi limfatycznemu nie towarzyszy żaden dyskomfort. Efekty masażu limfatycznego zauważyć można już po pierwszym zabiegu, jednak dla powodzenia terapii niezwykle ważną kwestią jest odpowiednia częstotliwość i ilość zabiegów oferujących drenaż limfatyczny. Ilość zabiegów to co najmniej 10; wykonanie serii zabiegów pozwala w pełni odczuć korzyści, jakie przynosi drenaż limfatyczny. Jak często powinien być wykonywany taki masaż? Zalecana częstotliwość drenażu limfatycznego to 2 – 3 zabiegi w tygodniu, natomiast dla podtrzymania efektu można wykonać 1 zabieg w miesiącu.

Poniżej zabiegi na: Drenaż limfatyczny

Wszystkie zabiegi są poprzedzone konsultacją medyczną lub kosmetologiczną w celu dobrania odpowiedniej kuracji.
Fala uderzeniowa

Fala Uderzeniowa – Fala akustyczna

Storz Medical Masterpuls 100 ultra – Nowość!

Nadwaga i cellulit to przypadłości, które dotykają coraz większej liczby osób. W walce z nimi skuteczna okazuje się być zmiana stylu życia na zdrowszy, ze szczególnym uwzględnieniem aktywności fizycznej oraz diety. Pomocne są także profesjonalne zabiegi odchudzające, stanowiące doskonałe uzupełnienie zdrowego trybu życia. Jednym z nich jest fala akustyczna. Początkowo zabieg ten dedykowany był osobom potrzebującym zabiegów fizjoterapii, szybko odkryto jednak kolejne zastosowanie fali uderzeniowej. Aparatura emitująca falę akustyczną doskonale sprawdza się bowiem w zabiegach odchudzających i antycellulitowych, gdyż unikatowe ruchy oscylacyjne wpływają w pożądany sposób na tkankę tłuszczową, a także skórę.

LPG Alliance Medical Cellu M6

LPG Alliance Medical to obecnie najlepsza aparatura wykorzystywana do masażu sportowego, leczniczego, relaksacyjnego czy drenażu limfatycznego. Nie dziwi zatem jej wielka popularność wśród klinik fizjoterapii i medycyny estetycznej na całym świecie. Skuteczność masażu LPG Medical jest potwierdzona klinicznie i mimo, iż w Polsce jest głównie wykorzystywana do zabiegów na cellulit to np. we Francji odgrywa znaczącą rolę w zabiegach z fizjoterapii. Wiele gwiazd światowego sportu korzysta z zabiegów LPG Medical przed i po treningach. Duże kluby piłkarskie jak Juventus Turyn, Real Madryt i Chelsea Londyn, posiadają LPG Alliance Medical Cellu M6 w celu regeneracji mięśni po treningu . Lpg Alliance Cellu M6 jest narzędziem terapeutycznym, które dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii nadaje się to stwardniałej, włóknistej, obrzękniętej lub bolesnej tkanki. Dzięki różnej wielkości głowicom dociera w trudno dostępne miejsca.

Endermolift LPG ALLIANCE

Nagrodzony „Perłą Dermatologii 2017”. Endermolift to „Emdermologia twarzy” która poprzez intensywny masaż niweluje oznaki starzenia się skóry oraz poprawia jej ogólnej kondycji. Zabiegi w tej technologii oddziałują także na tkankę podskórną, dzięki czemu lipoliza tkanki tłuszczowej może zostać zwiększona o 70%, a produkcja kolagenu wzrasta nawet o 240%. ENDERMOLIFT ™ jest nieagresywnym i skutecznym zabiegiem stymulacji komórek , który zapobiega starzeniu, zapewniająca widoczne i trwałe rezultaty. Endermolift LPG ujędrni i poprawi jakość skóry, wyostrzy kontur, spłyci bruzdy oraz pierwsze zmarszczki. Jest doskonałym zabiegiem w każdym wieku zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Firma LPG opracowała w 100% naturalną, przeciwstarzeniową technologię, która uzupełnia skórę, łagodzi oznaki starzenia się, pozostawiając twarz promienną i odmłodzoną. Endermolift to jedyna technika zabiegowa na świecie, zdolna do stymulacji naturalnej syntezy kwasu hialuronowego (+80%) * Zapobieganie i zwalczanie oznak starzenia należy traktować jak…. regularny trening, który będzie mechanicznie stymulować skórę i jej głębsze warstwy ( w tym tkankę podskórną) w najbardziej naturalny i bezbolesny sposób, szanując rodzaj cery i jej wrażliwość.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. 12 264 85 15

tel. 500 77 99 71

Umów wizytę
medycyna estetyczna kraków