Depilacja męska

Dlaczego warto.

Jeszcze do niedawna depilacja męska była tematem tabu. Uważało się, że depilacja jest zarezerwowana dla kobiet lub mężczyzn, którzy są sportowcami. Czasy się zmieniły, a co za tym idzie podejście Panów. Są świadomi tego, że brak owłosienia gwarantuje atrakcyjny wygląd i pewność siebie. Do tego dochodzi również sprawa dotycząca higieny – pot plus grube męskie włosy powodują stany zapalne skóry, nie mówiąc o nieprzyjemnym zapachu. To właśnie Panowie częściej cierpią na hiperhydrozę, czyli nadmierną potliwość. Powodem tego jest rozmiar gruczołów apokrynowych, które współistnieją z aparatem włosowym oraz gruczołami łojowymi. Dotyczy to każdego owłosionego obszaru, ale przede wszystkim pach i okolic intymnych. Umiejscowione w skórze liczne gruczoły łojowe i potowe stwarzają doskonałe warunki do namnażania drobnoustrojów i bakterii, które są odpowiedzialne za infekcje.

Golenie maszynką to metoda, która jest krótkotrwała i często kończy się zacięciem. Wosk i depilatory mechaniczne to dla Panów największa zmora. Nic dziwnego przy grubości i gęstości owłosienia u mężczyzn jest to zabieg bardzo bolesny, a skóra dochodzi do siebie przez długi czas. W naszym salonie Panowie decydują się najczęściej na depilację pleców, brzucha i klatki piersiowej. Same Panie potwierdzają, że męskie ciało pozbawione włosków w tych obszarach mówi o wysokim poziomie zadbania i nie ukrywają, że jest to pociągające. W końcu to żadna przyjemność czuć ostry zarost u swojego mężczyzny. Dlatego najlepszym rozwiązaniem do drapiącego męskiego owłosienia jest depilacja laserowa. Jest to najskuteczniejszy zabieg dostępny w medycynie estetycznej. Po pierwsze jest to zabieg trwałego usuwania owłosienia, po drugie nie narusza struktur skórnych, przez co czas rekonwalescencji jest komfortowy i szybki a po trzecie przy tak dużej gęstości owłosienia, jaka występuje u Panów, jest to najmniej bolesna metoda. W Centrum Neonia pracujemy na najnowocześniejszej technologii od Alma Lasers, mowa o Soprano ICE Platinum który wielokrotnie został nagrodzony jak najlepszy laser na świecie.

Mając na uwadze satysfakcję każdego Klienta zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą z zakresu depilacji laserowej. Jest ona skutecznym sposobem na to, by zachować zdrową skórę i profesjonalny wygląd.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. 12 264 85 15

tel. 500 77 99 71

Umów wizytę
medycyna estetyczna kraków