Cart

usuwanie cellulituCellulit to niezwykle częsta przypadłość, dotycząca przede wszystkim kobiet. Może być on zlokalizowany na rozległych partiach ciała, co czyni z niego znaczący problem natury estetycznej. Nie dziwi zatem, że poszukiwane są skuteczne sposoby usuwania cellulitu. Zawsze warto stosować domowe metody walki z cellulitem, takie jak aktywność fizyczna, odpowiednia dieta, naprzemienne zimne i ciepłe natryski, bańki chińskie czy stosowanie kosmetyków ujędrniających. Jednak takie postępowanie ma znaczenie jedynie pomocnicze – redukcja cellulitu w klinice medycyny estetycznej to jedyne skuteczne i trwałe rozwiązanie. Jak się pozbyć cellulitu? Za najlepsze zabiegi umożliwiające usuwanie cellulitu uznawana jest endermologia, fale akustyczne oraz laseroterapia.

Kilka informacji
Accent Prime cena: od 500 pln
Endermologia Alliance cena: od 130 pln
Fala akustyczna Storz cena: od 250 pln
Karboksyterapia Julie cena: od 150 pln
Rabaty w pakietach: do 30%
Efekty: długotrwałe

Zabiegi na cellulit

Zabiegi antycellulitowe z wykorzystaniem endermologii uznawane są za niezwykle skuteczne, a zarazem bardzo bezpieczne; co więcej – masaż podciśnieniowy to zabieg niezwykle przyjemny. Jak pozbyć się cellulitu przy pomocy tej metody? Endermologia to zabieg masażu z wykorzystaniem elektronicznie sterowanych rolek umieszczonych w hermetycznej komorze. Masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który zapewnia płynność ruchów rolek. Wytworzone podciśnienie zasysa fałd skórny, co umożliwia wykonanie dogłębnego, mechanicznego masażu. Zabieg endermologii LPG Alliance działa wielokierunkowo (efekt Mecano – stymulacji):
– pobudza mechanicznie skórę, co stymuluje fibroblasty do syntezy kolagenu i elastyny; tak wzmocniona skóra zyskuje na jędrności, przez co cellulit staje się mniej widoczny
– wpływa na metabolizm podskórnej tkanki tłuszczowej, co sprzyja aktywacji lipolizy (spalania tkanki tłuszczowej)
– stymuluje pracę układu limfatycznego, co ułatwia drenaż limfatyczny, usuwanie toksyn i zalegającej w tkance podskórnej wody
Zabiegi antycellulitowe z wykorzystaniem endermologii dają efekt ujędrnienia i wygładzenia skóry, a także zauważalną redukcję cellulitu. Dodatkową korzyścią jest relaksacja mięśni, co docenią zwłaszcza osoby uprawiające sport.
Zalecane jest wykonanie kilku – kilkunastu zabiegów endermologii, a najlepsze efekty zapewni uzupełnienie takich zabiegów na cellulit z odpowiednią dietą i regularną aktywnością fizyczną. Dzięki endermologii można skutecznie pozbyć się „pomarańczowej skórki”, co więcej – to jedyna metoda walki z cellulitem wodnym. Ta metoda walki z cellulitem jest na tyle bezpieczna, że bez obaw mogą z niej korzystać kobiety w ciąży i po porodzie, a także mamy karmiące piersią.

Usuwanie cellulitu – najnowsze metody laserowe.

Laserowe Usuwanie cellulitu możliwe jest dzięki kompleksowemu resurfacingowi skóry. Wykorzystywany jest w tym celu laser erbowo – jagowy z modułem NIR. Laser emituje światło o długości fali 2940 nm, dając efekt podgrzewania tkanki podskórnej, a także jej remodelingu. Światło lasera pochłaniane jest przez wodę tkankową, co prowadzi do jej gwałtownego podgrzania i odparowania, z towarzyszącą zmianą struktury skóry. Następujący po zabiegu proces jej regeneracji wzrostowi jędrności i elastyczności skóry oraz zwiększeniu jej gęstości. Laser na cellulit prowadzi do powstania mikroskopijnych uszkodzeń termicznych skóry, zaś otaczająca je zdrowa tkanka indukuje procesy odnowy. Okres rekonwalescencji po zabiegu laserowego usuwania cellulitu trwa około dwóch tygodni.
Sugerowane jest przeprowadzenie serii kilku zabiegów, wykonywanych w odstępach paru tygodni. Ostatecznym efektem takiej terapii jest ujędrnienie partii ciała objętych cellulitem i wygładzenie powierzchni skóry.

Fala akustyczna-uderzeniowa w walce z cellulitem

Sposoby na cellulit dostępne w profesjonalnych klinikach medycyny estetycznej umożliwiają skuteczną walkę z pomarańczową skórką – i są to zabiegi nie tylko na cellulit w jego początkowych fazach, ale także zabiegi na zaawansowany cellulit. Jak pozbyć się cellulitu przy pomocy fal akustycznych? Zabieg na cellulit z wykorzystaniem fali akustycznej prowadzi do rozluźnienia tkanki łącznej oraz ujędrnienia skóry, stymulowania rozpadu komórek tłuszczowych oraz pobudzenia krążenia krwi i limfy. Zmniejsza to widoczność cellulitu i wpływa pozytywnie na kondycję skóry. Jest to zabieg nieinwazyjny, bezbolesny, nie wymagający okresu rekonwalescencji. Stosowanie fal akustycznych nie jest ponadto obciążone żadnymi skutkami ubocznymi.
Gdy celem jest usuwanie cellulitu, najnowsze metody kosmetologiczne są najskuteczniejszą opcją. Kompleksowo wpływają na strukturę oraz funkcjonowanie skóry i tkanki podskórnej, co prowadzi do zredukowania cellulitu i poprawy wyglądu problematycznych partii ciała. Wysokiej skuteczności zabiegów na cellulit towarzyszy bezpieczeństwo ich stosowania oraz sprawny proces regeneracji.

Poniżej zabiegi na: Usuwanie cellulitu

Wszystkie zabiegi są poprzedzone konsultacją medyczną lub kosmetologiczną w celu dobrania odpowiedniej kuracji.

Accent Prime Kraków

Fale radiowe i ultradzwięki

Accent Prime to najnowocześniejsza platforma zabiegowa od Alma lasers, łącząca w sobie unikatowe technologie fal radiowych oraz ultradźwięków. Dzięki temu możliwe jest wykonywanie całkowicie nieinwazyjnych, bezpiecznych i niezwykle skutecznych zabiegów umożliwiających modelowanie sylwetki oraz ujędrnianie skóry twarzy i ciała. Takie innowacyjne połączenie pozwala natychmiast uzyskać długotrwałe efekty bez konieczności rekonwalescencji.

Karboksyterapia Kraków

Nowość! Utytułowana wieloma nagrodami Karboksyterapia Julie

Karboksyterapia to zabieg medycyny estetycznej wykorzystujący dwutlenek węgla. Jest to zabieg uniwersalny, może być stosowany na twarz oraz ciało. Dwutlenek węgla wprowadzany jest podskórnie cieniutką igłą, co ma na celu poprawę mikrokrążenia krwi, odżywienie tkanek, redukcję tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie skóry.

Fala Uderzeniowa – Fala akustyczna

Storz Medical Masterpuls 100 ultra – Nowość!

Nadwaga i cellulit to przypadłości, które dotykają coraz większej liczby osób. W walce z nimi skuteczna okazuje się być zmiana stylu życia na zdrowszy, ze szczególnym uwzględnieniem aktywności fizycznej oraz diety. Pomocne są także profesjonalne zabiegi odchudzające, stanowiące doskonałe uzupełnienie zdrowego trybu życia. Jednym z nich jest fala akustyczna. Początkowo zabieg ten dedykowany był osobom potrzebującym zabiegów fizjoterapii, szybko odkryto jednak kolejne zastosowanie fali uderzeniowej. Aparatura emitująca falę akustyczną doskonale sprawdza się bowiem w zabiegach odchudzających i antycellulitowych, gdyż unikatowe ruchy oscylacyjne wpływają w pożądany sposób na tkankę tłuszczową, a także skórę.

Nagrodzony ” Perłą Dermatologii 2017″. Lipomassage to “Endermologia ciała”, który działa przede wszystkim jako masaż antycellulitowy i odchudzający jednocześnie modelując u ujędrniając ciało. Połączenie działania elektronicznie sterowanych rolek oraz zjawiska próżni sprawia, że podczas zabiegu przeprowadzanego technologią Lipomassage LPG stymulowana jest wierzchnia warstwa skóry. Zachodzące wówczas w jej wnętrzu reakcje chemiczne to między innymi pobudzenie metabolizmu tkanki tłuszczowej oraz stymulacja komórek prowadząca do uwalniania z nich tłuszczu, który nie reaguje na dietę oraz ćwiczenia. Zabiegi w tej technologii oddziałują także na tkankę podskórną, dzięki czemu lipoliza tkanki tłuszczowej może zostać zwiększona o 70%, a produkcja kolagenu wzrasta nawet o 240%.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję

Otrzymaj kod promocyjny na swój pierwszy zabieg lub zamówienie w klinice Neonia

Zapisz się do newslettera. Nie przegap naszych informacji o promocjach, zabiegach i najlepszych kosmetykach.