fbpx

Accent Prime Kraków

Fale radiowe i ultradzwięki

Accent Prime to najnowocześniejsza platforma zabiegowa od Alma lasers, łącząca w sobie unikatowe technologie fal radiowych oraz ultradźwięków. Dzięki temu możliwe jest wykonywanie całkowicie nieinwazyjnych, bezpiecznych i niezwykle skutecznych zabiegów umożliwiających modelowanie sylwetki oraz ujędrnianie skóry twarzy i ciała. Takie innowacyjne połączenie pozwala natychmiast uzyskać długotrwałe efekty bez konieczności rekonwalescencji.

accent prime

Accent Prime – ultradźwięki

Platforma Accent Prime wykorzystuje technologię fali ultradźwiękowej, łączącej falę podłużną i poprzeczną z radiofrekwencją unipolarną o imponującej częstotliwości 40,68 Hz (najwyższej dostępnej na rynku). Accent Prime wykorzystuje opatentowaną kombinację technologii ultradźwiękowych fal podłużnych i poprzecznych, aby selektywnie celować w komórki tłuszczowe, pozostawiając otaczające tkanki nienaruszone. Drgania fali poprzecznej niszczą błony komórek tłuszczowych, prowadząc do stopniowego rozpadu i uwalniania zgromadzonego tłuszczu. Uszkodzona zawartość adipocytów jest następnie usuwana z organizmu przez układ limfatyczny. Zaletą tego systemu jest jednoczesna emisja fali podłużnej i poprzecznej: fala podłużna ogrzewa górne warstwy skóry, natomiast fala poprzeczna wnika głęboko w tkankę podskórną.
Dzięki wykorzystaniu technologii zimnych ultradźwięków możliwe jest selektywne uszkadzanie błon komórek tłuszczowych i uwalnianie z nich tłuszczu. Zniszczone komórki tłuszczowe są następnie usuwane drogą naczyń limfatycznych. Z kolei tzw. ciepłe ultradźwięki gwarantują zaawansowany efekt kawitacji, czyli powstania tzw. bąbli kawitacyjnych wewnątrz komórek tłuszczowych. Pod ich wpływem komórki tłuszczowe rozpadają się, co zapewnia trwały efekt odchudzający.
Ogromną zaletą aparatury Accent Prime jest możliwość wykorzystania rozmaitych głowic. Ultradźwięki emitowane są m. in. przez głowicę UltraSpeed, która znacząco skraca czas trwania zabiegu. Jest to możliwe dzięki sporej powierzchni głowicy, której średnica wynosi aż 8 cm. Umożliwia to poddanie zabiegowi nawet większych obszarów ciała. Dzięki temu czas trwania zabiegu wynosi około 20 minut. Z kolei niewielka głowica Mini Speed umożliwia precyzyjne działanie na znacznie mniejszych obszarach ciała. Średnica głowicy wynosi kilka cm i umożliwia m. in. usuwanie tłuszczu w okolicy podbródka.

fale radiowe zabiegAccent Prime – fale radiowe

Accent Prime oferuje ogrzewanie dielektryczne – unikalny mechanizm, dzięki któremu energia o wysokiej częstotliwości radiowej jest przenoszona bezpośrednio do tkanki, powodując szybki obrót jej cząsteczek wody. Ta rotacja cząsteczek wytwarza tarcie, które generuje silne i efektywne ciepło. Ponieważ skóra składa się głównie z wody, wywołany w ten sposób efekt termiczny indukuje skurcz wolumetryczny w skórze, kurcząc istniejące włókna i stymulując tworzenie nowego kolagenu, jednocześnie poprawiając jego grubość i wyrównanie. Wysoka częstotliwość RF pozwala na głębokie, jednorodne ogrzewanie, co daje jednolite wyniki. Ogrzanie skóry i tkanki podskórnej do temperatury 45 – 60 stopni pobudza ponadto krążenie krwi i usprawnia drenaż limfatyczny, stanowiąc w ten sposób idealne uzupełnienie zabiegu z wykorzystaniem ultradźwięków i ułatwiając usuwanie uszkodzonych komórek tłuszczowych. Dzięki wykorzystaniu maksymalnej mocy szczytowej wyeliminowane zostaje zjawisko impedancji, czyli odbijania się energii od tkanek. Emitowana przez Accent Prime fala radiowa RF umożliwia maksymalne pochłanianie energii przez tkanki docelowe. Kolejne innowacyjne rozwiązanie to opatentowana technologia Alma Unipolar, która pozwala na skoncentrowane, bezpieczne i głębokie ogrzewanie tkanek na różnych głębokościach w skórze. Unipolar działa za pomocą pojedynczej elektrody, dostarczając skoncentrowaną energię RF, która dociera do głębszych warstw skóry bez dyskomfortu pacjenta. Natomiast technologia Phase Shifter, czyli technologia kontroli głębokości Accent Prime pozwala kontrolować dokładną głębokość zabiegu, z ukierunkowanym ogrzewaniem w różnych warstwach skóry.
Technologię fal radiowych wykorzystują głowice Unibody oraz Uniface. Głowica Uniface znajduje zastosowanie na niewielkich obszarach twarzy – twarzy i podbródku, zaś głowica Unibody stosowana jest w celu wyszczuplenia i wymodelowania takich obszarów ciała jak pośladki, uda, brzuch, ramiona czy łydki.

 

Accent prime Kraków – wskazania do wykonania zabiegów ultradźwiękami i falą radiową

Ultradźwięki i fala radiowa mogą być wykorzystywane w celu redukowania tkanki tłuszczowej, a jednocześnie – ujędrniania skóry i zwiększania jej gęstości. Wskazaniem do wykonania zabiegu z wykorzystaniem platformy Accent Prime jest zatem chęć kompleksowej poprawy wyglądu twarzy i ciała z wykorzystaniem całkowicie nieinwazyjnego zabiegu, bez konieczności odbywania rekonwalescencji.
Ultradźwięki i fale radiowe stosowane są w celu:
– redukcji depozytów tkanki tłuszczowej, skumulowanej w okolicy brzucha, pośladków, ud i łydek, ramion oraz twarzy
– usuwania tkanki tłuszczowej z takich trudnych lokalizacji jak okolica nad kolanami, bryczesy czy pelikany pod ramionami
– redukcji wiotkości skóry
usuwanie cellulitu
– ujędrnienia brzucha czy pośladków.

 

Accent prime Kraków – przebieg zabiegu

Zabieg z wykorzystaniem ultradźwięków oraz fali radiowej RF to zabieg nie generujący bolesności czy jakiegokolwiek dyskomfortu – uznawany jest za relaksujący. Pierwszym etapem zabiegu jest wykorzystanie ultradźwięków. Przy pomocy jednej głowicy można pracować ciepłymi lub zimnymi ultradźwiękami, oddziałując nimi na tkankę tłuszczową i prowadząc do rozpadu komórek tłuszczowych. W drugim etapie zabiegu wykorzystywane są fale radiowe, które podgrzewają skórę i tkankę podskórną, stymulują syntezę kolagenu oraz pobudzają krążenie krwi, co usprawnia odprowadzanie uszkodzonych komórek i uwolnionego z nich tłuszczu drogą naczyń limfatycznych. Efekt rozgrzewania pojawia się stopniowo, a zaawansowany system chłodzenia zapewnia uczucie komfortu. Głowica masująca podnosi skuteczność zabiegu, zapewniając kompleksową biorewitalizację skóry. Zabieg trwa kilkadziesiąt minut.

 

Accent prime – zalecenia pozabiegowe

Po wykonaniu zabiegu falą radiową i ultradźwiękami należy na trzy dni zrezygnować z intensywnego wysiłku fizycznego, gorących kąpieli czy sauny. W dniu zabiegu powstrzymać należy się od spożywania alkoholu. W celu usprawnienia procesu usuwania tłuszczu uwolnionego z adipocytów należy przyjmować około 2,5 litra wody zarówno po zabiegu, jak i przed nim; ponadto po zabiegu zalecane jest stosowanie lekkostrawnej diety o niskiej zawartości tłuszczu.

fale radiowe- ultradżwięki

Accent prime Kraków – efekty zabiegu

Efekt wyszczuplający i ujędrniający sylwetkę po zabiegu Accent Prime pojawia się już po pierwszym zabiegu, jednak na pojawienie się ostatecznego efektu należy poczekać do momentu odprowadzenia uwolnionego tłuszczu oraz zsyntetyzowania włókien kolagenowych. Ostateczny efekt można ocenić po około 3 miesiącach. Dla zwiększenia efektywności terapii dobrze jest wykonać serię 4 – 6 zabiegów powtarzanych co 7 – 14 dni.

Efektem zabiegów z ultradźwiękami oraz falą radiową – w zależności od lokalizacji zabiegu – może być:
– ujędrnienie twarzy, redukcja podwójnego podbródka oraz lifting owalu twarzy
– modelowanie ramion i łydek
– wyszczuplenie oraz ujędrnienie brzucha, pośladków i ud
– likwidacja cellulitu
– redukcja wiotkiej skóry na brzuchu po ciąży.

 

Zalety terapii modelującej sylwetkę ultradźwiękami i falą radiową

Wykorzystanie platformy Accent Prime to skuteczny sposób na szybkie, nieinwazyjne i całkowicie bezpieczne wyszczuplenie i modelowanie sylwetki. Jest to uniwersalny zabieg umożliwiający jednoczesną redukcję tkanki tłuszczowej oraz ujędrnianie skóry, co zapewnia zaawansowane modelowanie sylwetki. Dla osiągnięcia spektakularnego efektu wystarczy wykonać zaledwie kilka zabiegów, a efekty są długotrwałe. Zabieg jest przyjemny i bezpieczny, nie obciążony ryzykiem wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych. Ponadto zabiegi mogą być wykonane o każdej porze roku i u osób z dowolnym fototypem skóry.

Przeciwwskazania do zabiegu Accent Prime

Zabieg falami radiowymi i ultradźwiękami nie powinien być wykonywany u kobiet w ciąży, chorych na nowotwory, przewlekłe choroby wątroby i nerek, cukrzycę, padaczkę, zakrzepicę żylną czy choroby serca. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ponadto infekcja skóry na obszarze objętym zabiegiem.

 

 

 

 

 

 

 

Accent Prime Kraków
Usługa 1 zabieg (PLN) Pakiety (PLN) Pakiety (PLN)
Modelowanie sylwetki/wyszczuplanie Accent Prime
Accent Prime ciało
Pakiet 4 zbiegów -20% Pakiet 6 zabiegów - 30%
brzuch RF lub US 600 2400 1920 3600 2520
boki RF lub US 500 2000 1600 3000 2100
brzuch+boki RF lub US 1000 4000 3200 6000 4200
uda przód lub tył RF lub US 700 2800 2240 4200 2940
bryczesy wewnętrzne lub zewnętrzne RF lub US 600 2400 1920 3600 2520
uda przód +tył RF lub US 1100 4400 3520 6600 4620
łydki RF lub US 600 2400 1920 3600 2520
pośladki RF lub US 700 2800 2240 4200 2940
ramiona RF lub US 600 2400 1920 3600 2520
okolice kolan RF lub US 600 2400 1920 3600 2520
plecy (skrzydła anioła) RF lub US 700 2800 2240 4200 2940
przyłożenie głowicy RF i US +50% do ceny zabiegu
dwie partie dodatkowy rabat -5%
trzy partie dodatkowy rabat - 10%
Accent prime twarz
Pakiet 4 zabiegów -20% Pakiet 6 zabiegów - 30%
twarz RF 800 3200 2560 4800 3360
twarz + Szyja RF 1200 4800 3840 7200 5040
Twarz + Szyja + Dekolt RF 1500 6000 4800 9000 6300
Szyja lub dekolt RF 700 2800 2240 4200 2940
Twarz + podbródek RF lub US 1000 4000 3200 6000 4200
Podbródek RF lub US 500 2000 1600 3000 2100
Czoło lub policzki RF 500 2000 1600 3000 2100
przyłożenie głowicy RF i US +50% do ceny zabiegu

Nad poprawnością merytoryczną opisu czuwa

Mgr Anna Zienkiewicz

Kosmetolog

Anna Zienkiewicz - specjalista od zabiegów laserowych i odmładzających. Wszystkie zabiegi testuję najpierw na sobie zanim wprowadzi je do oferty kliniki. Uczestniczyła w wielu szkoleniach krajowych i międzynarodowych organizowanych przez światowych ekspertów z dziedziny laseroterapii i kosmetologii estetycznej. Między innymi szkolenia „Dermapen World” prowadzone przez światowej renomie eksperta Dr Andrew Christie.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję