fbpx

Dermapen Kraków

Nowość! Oryginalny Dermapen 4.

Dermapen to technologia mikronakłuwania skóry o wszechstronnym zastosowaniu. Zabieg mikromezoterapii wykorzystuje innowacyjne urządzenie umożliwiające kontrolowane nakłuwanie skóry na określoną głębokość. Sam proces nakłuwania przyczynia się do pobudzenia fizjologicznych mechanizmów regeneracji skóry, a możliwość zwiększenia stopnia penetracji koktajli odżywczych aplikowanych na skórę przyczynia się do kompleksowej poprawy kondycji skóry. Z racji uniwersalnego zastosowania zabiegu nakłuwania skóry, Dermapen wykorzystany może być m. in. w celu redukcji blizn potrądzikowych czy rozstępów, ujędrnienia skóry oraz terapii łysienia.

Dermapen
Najważniejsze informacje
Cena: od 700 zł
Cena za serie 4 zabiegów: od 2500 zł
Cena za serie 6 zabiegów: od 3700 zł
Urządzenie medyczne tak
Optymalna ilość zabiegów: 4-6
Efekty: po pierwszym zabiegu
rabaty na pakiety do 20%

Czym jest technologia Dermapen 4?

Dermapen to niewielkie urządzenie wyposażone w specjalne igiełki oraz silniczek umożliwiający wykonywanie nakłuć z imponującą częstotliwością. Każdy element urządzenia dopracowany jest w najmniejszym szczególe. Aparat zawiera 16 igieł molibdenowych, które wolne są od niklu i chromu – a to umożliwia wykonanie zabiegu u osób uczulonych na te metale. Wykorzystanie igieł molibdenowych ma jeszcze jedną zaletę – ten jeden z najbardziej zaawansowanych materiałów stosowanych w medycynie wyróżnia się ogromną trwałością, możliwe jest zatem zastosowanie bardzo cieniutkich igiełek. Za pomocą tych igieł wykonać można nawet 1300 nakłuć na sekundę, co możliwe jest dzięki  wykorzystaniu technologii AOVN – oscylacyjnego nakłuwania skóry. Aparat daje możliwość wyboru czterech prędkości nakłuwania, a także precyzyjne określenie głębokości nakłuwania w przedziale 0,2 – 3 mm.

Przewaga aparatu Dermapen 4 nad jego poprzednikami polega na niezwykle precyzyjnej, cyfrowej kontroli głębokości nakłuwania, a także prędkości nakłuwania. Kolejna innowacja dotyczy wykorzystania nie 12, a 16 igiełek, co – biorąc pod uwagę ogromną częstotliwość nakłuwania – znacząco zwiększa liczbę nakłuć wykonywanych podczas zabiegu. Ponadto Dermapen 4 umożliwia frakcyjne nakłuwanie  bez efektu zaciągania skóry. Wszystko to zapewnia wysoką skuteczność, a także bezpieczeństwo zabiegu.

Jak działa Dermapen 4?

Zabieg Dermapen 4 polega na frakcyjnym nakłuwaniu skóry na określoną głębokość. System pulsujących igieł umożliwia wprowadzenie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej. Ponadto oscylacyjne nakłuwanie skóry niezwykle skutecznie stymuluje naturalne procesy regeneracyjne. Samo nakłuwanie skóry jest zatem punktem wyjścia do zaawansowanych zabiegów remodelingu skóry, które trwają jeszcze na długo po zakończeniu zabiegu.

Powstanie mikrouszkodzeń skóry generowanych nakłuwaniem Dermapenem inicjuje kaskadę pozytywnych zmian, skutkujących zauważalną poprawą kondycji skóry. W pierwszym etapie przebudowy skóry dochodzi do nasilonego wydzielania czynników wzrostu pochodzenia płytkowego oraz aktywowania powstawania nowych komórek naskórka. Nasilona proliferacja fibroblastów skutkuje nasiloną syntezą włókien kolagenowych i elastynowych oraz procesów neoangiogenezy, czyli powstawania nowych naczyń krwionośnych. Wszystkie te procesy skutkują kompleksową przebudową skóry, zwiększeniem jej gęstości i elastyczności, a także redukcją takich niedoskonałości skóry jak blizny, przebarwienia czy drobne zmarszczki.

Wskazania do wykonania zabiegu Dermapen 4

Zabieg Dermapen może być wykonywany w rozmaitych lokalizacjach – zarówno na twarzy, jak i na ciele. Dzięki niewielkim rozmiarom możliwe jest wykonanie zabiegu na tak trudno dostępnych obszarach jak okolice ust i oczu. A jednocześnie – dzięki precyzyjnej kontroli głębokości i częstotliwości nakłuwania, zabieg może być wykonany na nawet bardzo delikatnej skórze pod oczami.

Wskazania do wykonania zabiegu Dermapen 4 to przede wszystkim:

– niejednolity koloryt skóry, poszarzała cera

– występowanie drobnych zmarszczek

– poszerzone pory skórne

– utrata elastyczności skóry

– przebarwienia

– blizny potrądzikowe

– konieczność rewitalizacji delikatnych okolic oczu i ust

usuwanie blizn

– usuwanie rozstępów

– odmładzanie dłoni

– ujędrnienie i odmłodzenie okolic szyi i dekoltu

– likwidacja cieni pod oczami

– usuwanie cellulitu

– terapia nadmiernego wypadania włosów i łysienia.

Jak przebiega zabieg Dermapen 4?

Dermapen 4 to zabieg nie wymagający specjalnego przygotowania skóry. Konieczna jest oczywiście konsultacja lekarska przed zabiegiem. Sam zabieg trwa kilkadziesiąt minut i rozpoczyna się od zaaplikowania kremu znieczulającego. Następnie skóra poddawana jest nakłuwaniu z wykorzystaniem aparatu Dermapen 4. Nakłuwanie uzupełniane jest o aplikację koktajli odżywczych, a na końcu – preparatu kojącego.

Po zabiegu pojawia się zaczerwienienie skóry, możliwe jest także niewielkie punktowe krwawienie. Po 3 – 4 dniach od wykonania zabiegu możliwe jest delikatne złuszczanie skory, zaś po 7 dniach zauważalne są pierwsze efekty zabiegu. Ważne jest, aby bezpośrednio po zabiegu oczyszczać skórę delikatnymi preparatami myjącymi, a przez co najmniej tydzień po zabiegu konieczne jest stosowanie ochrony przeciwsłonecznej.

Zabieg Dermapen 4 powinien być powtarzany co 3 – 6 tygodni, a optymalna ilość zabiegów to 4 do 6.

Efekty zabiegu Dermapen 4

Dermapen 4 to zabieg umożliwiający skorygowanie wyglądu skóry na twarzy i ciele. Wykonanie zabiegu zawsze skutkuje uelastycznieniem skóry i zwiększeniem jej gęstości, co jest konsekwencją jej nakłuwania i kompensacyjnych procesów regeneracji. Ale to nie jedyny efekt zabiegu – możliwe jest usuwanie niepożądanych zmian skórnych występujących na obszarze skóry poddawanym zabiegowi. Efektem zabiegu Dermapen może być zatem rewitalizacja i odmłodzenie skóry, wygładzenie drobnych zmarszczek oraz wzrost napięcia skóry. Skóra poszarzała i pozbawiona blasku odzyskuje zdrowy koloryt. Inne efekty zabiegu to m. in. redukcja poszerzonych porów skórnych, rozmaitych blizn – pooperacyjnych, pooparzeniowych, potrądzikowych, a także likwidacja rozstępów i wygładzenie cellulitu. Ponadto uzyskać można efekt zmniejszenia hiperpigmentacji skóry. Zaś zastosowanie zabiegu Dermapen 4 na skórze głowy stanowi niezwykle skuteczne uzupełnienie terapii łysienia.

Dla zmaksymalizowania efektów zabiegu Dermapen warto wykonać terapię łączoną, uzupełniając nakłuwanie skóry zabiegiem z osoczem bogatopłytkowym oraz karboksyterapią.

Przeciwwskazania do zabiegu Dermapen 4

Nie każdy może wykonać zabieg Dermapen, stąd konieczność konsultacji lekarskiej przed zabiegiem w celu wykluczenia przeciwwskazań.  A najważniejsze czynniki, uniemożliwiające wykonanie zabiegu to:

– ciąża i laktacja

– choroba nowotworowa

– stany zapalne czy infekcje skóry

– trądzik

– opryszczka

– schorzenia autoimmunologiczne skóry

– zaburzenia krzepliwości krwi

– skłonność do powstawania blizn przerostowych

– cukrzyca

– padaczka.

Dermapen Kraków
Usługa 1 zabieg (PLN) Pakiety (PLN) Pakiety (PLN)
Dermapen 4
pakiet 4 zabiegów pakiet 6 zabiegów
twarz 700 2800 2500 4200 3700
szyja 700 2800 2500 4200 3700
dekolt 700 2800 2500 4200 3700
twarzy + szyja 900 3600 3200 5400 4500
twarzy + szyja +dekolt 1100 4400 4000 6600 5500
pośladki lub biust lub łydki od 700 od 2800 od 2500 od 4200 od 3700
uda przód lub tył lub wewn. strona od 700 od 2800 od 2500 od 4200 od 3700
brzuch od 700 do 1000 od 2800 od 2500 od 4200 od 3700
plecy od 700 do 1300 od 2800 od 2500 od 4200 od 3700
Przy zabiegach na ciało cena jest ustalana po konsultacji
Cena zawiera również preparat nctf 135 lub stretch care oraz znieczulenie

Nad poprawnością merytoryczną opisu czuwa

Mgr Anna Zienkiewicz

Kosmetolog

Anna Zienkiewicz - specjalista od zabiegów laserowych i odmładzających. Wszystkie zabiegi testuję najpierw na sobie zanim wprowadzi je do oferty kliniki. Uczestniczyła w wielu szkoleniach krajowych i międzynarodowych organizowanych przez światowych ekspertów z dziedziny laseroterapii i kosmetologii estetycznej. Między innymi szkolenia „Dermapen World” prowadzone przez światowej renomie eksperta Dr Andrew Christie.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję