Medycyna estetyczna dla mężczyzn Kraków

medycyna estetyczna dla mężczyzn

Mężczyźni coraz częściej korzystają z ofert gabinetów medycyny estetycznej.  Wpływ na taki stan rzeczy ma wzrost świadomości, jak wygląd zewnętrzny może odzwierciedlać nasz status społeczny, piastowane stanowisko czy stan zdrowia. Gdy czujemy się dobrze w swoim ciele nasz komfort psychiczny zwiększa się. Przez otoczenie jesteśmy postrzegani bardziej pozytywnie,  a co za tym idzie bardziej godni zaufania. W pędzie codziennego życia, nie zawsze zwracamy na sygnały wysyłane przez największy organ naszego ciała. Zła pielęgnacja lub jej brak może sprawić, że w efekcie będzie ona źródłem naszych kompleksów.

Struktura skóry męskiej różni się od damskiej.  Jest o około 25% grubsza, czyli bardziej wytrzymała. Większa ilość gruczołów łojowych zmniejsza ryzyko powstawania zmarszczek i czyni ją bardziej odporną na starzenie. Mężczyźni starzeją się później, ale za to proces ten postępuje dużo szybciej (co około 10 lat przybywa zmarszczek, które są coraz głębsze). Ich grubsza skóra, czyli to, co wcześniej było atutem, w procesie starzenia okazuje się wadą. Zmarszczki powstają w grubszym niż u kobiet naskórku. Najbardziej dostrzegalne są te w okolicy czoła i oczu, w szczególności cienie i worki pod oczami.

LASEROTERAPIA

Skóra męska, z reguły bardziej zniszczona, goi się znacznie szybciej w porównaniu do kobiecej. Dlatego też, rezultaty serii zabiegów są szybciej zauważalne i bardziej widowiskowe. Skuteczna technologia pozwala poprawić wygląd skóry i owal twarzy, usuwa zmarszczki i blizny potrądzikowe. Laseroterapia jest świetnym rozwiązaniem  w przypadku popękanych naczyń krwionośnych, rumienia czy plam pigmentacyjnych. Dzięki niej mamy szansę usunąć tak zwane ,,błędy młodości’’ czyli tatuaże, bądź nieestetyczne blizny powypadkowe.

BOTOX

Przeważnie u mężczyzn pozostawia się pewną część zmarszczek mimicznych, żeby twarz nie zatraciła swojego męskiego charakteru i nie była całkiem wygładzona. Mężczyznom podaje się więcej toksyny botulinowej niż kobietom (o około 20 proc.). Jest ona również  doskonałym rozwiązaniem w leczeniu bruksimu (zgrzytanie zębami) i leczeniu  nadpotliwości.

KWAS HIALURONOWY

To idealny sposób na wygładzenie zmarszczek, rewitalizację skóry, przywrócenie jej optymalnego nawilżenia. Sprawia, że skóra promienieje, a w efekcie możemy dłużej cieszyć się jej witalnością.  

WOLUMETRIA

Zabieg ten  pozwala na modelowanie rysów i owalu twarzy , niweluje oznaki starzenia bez konieczności wykorzystania skalpela. Preparat zagęszcza i ujędrnia skórę,nie zmieniając rysów twarzy. Po zabiegu w dalszym ciągu są ostre i typowo męskie.

OSOCZE BOGATOPŁYTOWE

Procesy naprawcze zachodzące po zastosowaniu  osocza bogatopłytkowego są w pełni naturalne. Zwiększa się produkcja nowych fibroblastów, czego rezultatem jest jędrniejsza skóra oraz spłycone zmarszczki . Co więcej osocze stymuluje powstawanie nowych naczyń krwionośnych, co skutkuje uzyskaniem zdrowego kolorytu cery. Powstają nowe komórki naskórka, a skóra jest lepiej nawilżona.

Osocze wykorzystywane jest również z powodzeniem  jako terapia leczenia łysienia. Zarówno w łysieniu androgenowym jak i telogenowym. Zabieg znacznie poprawia ukrwienie skóry głowy. Jakość i gęstość włosów wzrasta  a wypadanie stopniowo się redukuje.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Zabieg polegający na miejscowym ostrzykiwaniu wybranych partii twarzy specjalnymi kombinacjami substancji aktywnych. Mezoterapia pobudza skórę do regeneracji, nawilża, rozjaśnia, zwiększa jej odporność na proces starzenia, wygładza drobne zmarszczki, wzmacnia delikatne i wymagające miejsca takie jak okolice oczu, szyję i dłonie. W rezultacie przyczynia się do świeżego i młodego wyglądu.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. 12 264 85 15

tel. 500 77 99 71

Umów wizytę
medycyna estetyczna kraków