Brzuch po ciąży

brzuch po ciąży

Jak się go pozbyć?

Ciąża jest niezwykłym przeżyciem dla każdej kobiety nie tylko ze względu na rewolucję w całym dotychczasowym życiu ale również ze względu na zmiany jakie zachodzą w jej ciele.  Wiele mam pragnie odzyskać figurę z przed ciąży jednak często ćwiczenia i dieta okazują się być niewystarczające. Utrata elastyczności, rozciągnięta skóra na brzuchu, rozstępy i blizny po cesarskim cięciu są najczęstszymi pozostałościami na brzuchu po ciąży i niestety metodami domowymi nie wskóramy zbyt wiele.
Skóra na brzuchu musi przez 9 miesięcy przystosować się do rosnącego z każdym tygodniem dziecka w związku z czym często włókna kolagenowe i elastynowe nie nadążają, tworząc wrzecionowate pęknięcia czyli rozstępy.
Laser Ipixel jest doskonałą metodą usuwania rozstępów oraz usuwanie blizn po cesarskim cięciu, dzięki nowej technologii, laser w kontrolowany sposób uszkadza „kolumnowo” wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Pomiędzy uszkodzonymi tkankami pozostają mostki zdrowej skóry co znacząco skraca okres rekonwalescencji. W zależności od fazy zaawansowania blizn i rozstępów zalecamy od 4 do 6 zabiegów. Oczywiście najszybsze rezultaty uzyskujemy przy jeszcze świeżych bliznach i rozstępach ale okres laktacji jest bezwzględnym przeciwwskazaniem dla tego typu zabiegu.
Jak poradzić sobie z utratą elastyczności skóry na brzuchu oraz miejscowym otłuszczeniem? Polecamy zabieg endermologii ze szczególnym opracowaniem tej partii, wykonanie serii zabiegów nie tylko w znaczący sposób wpłynie na ujędrnienie tej okolicy ale również przyspieszy metabolizm. Lipomasaż  stymuluje komórki prowadząc do uwalniania z nich tłuszczu, modeluje ciało a skóra staje się bardziej napięta. Endermologia dodatkowo podczas zabiegu będzie stymulować bliznę u kobiet rodzących przez cesarskie cięcie. Zmniejszy jej zrosty oraz zwłóknienia i usprawni bliznę , która będzie lepiej ukrwiona oraz bardziej elastyczna.
Miejscowe otłuszczenie u osób z prawidłową wagą możemy zwalczać również z użyciem preparatu AQUALYX, powoduje on niszczenie komórek tłuszczowych , które to są transportowane do wątroby a następnie wydalane z organizmu przez nerki. Aqualyx jest świetną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych- nie wyłącza z życia nie ma okresu rekonwalescencji i co najważniejsze nie jest tak inwazyjny. Połączenie z endermologią zapewnia naszym klientkom najlepsze rezultaty ponieważ preparat wtedy lepiej penetruje tkanki.
Poniżej przedstawiamy zdjęcia po 2 seriach zabiegu endermologii oraz po 3 zabiegach ipixel zrobionych w naszym gabinecie.
brzuch po ciążybrzuch po zabiegach endermologii

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. 12 264 85 15

tel. 500 77 99 71

Umów wizytę
medycyna estetyczna kraków