fbpx

Skuteczna depilacja laserowa Kraków

depilacja laserowa nóg

Depilacja laserowa to najnowocześniejsza metoda usuwania nadmiernego owłosienia. Obecnie dzięki takim laserom jak Soprano ice Platinum można wyeliminować owłosienia zarówno jasne jak i ciemne a kolor skóry nie ma znaczenia. Szczególnie polecamy ten rodzaj depilacji kobietom i mężczyznom posiadającym skórę wrażliwą. Codzienne golenie zwykłą maszynką powoduje powstawanie krost i zaczerwienień, a skóra staje się sucha i szorstka. Możesz zapomnieć o tych niedogodnościach, ponieważ dzięki wiązce światła laserowego zostaje uszkodzona brodawka włosa, co powoduje jego trwałe usunięcie. Już po 6 seriach możliwe jest uzyskanie efektu, który może utrzymywać się nawet przez kilka lat.

Wielu z nas nie decyduje się na zabieg laserowej depilacji z obawy przed podrażnieniami i powikłaniami. Należy pamiętać, że depilacja wykonana w profesjonalnym salonie to metoda, która gwarantuje gładką skórę bez skutków ubocznych. Przed zabiegiem każdy klient zostaje poddany specjalistycznej konsultacji, podczas której analizuje się aktualny stan skóry, fototyp, strukturę włosa oraz stan zdrowia. Dzięki tak dokładnej analizie wszystkich czynników można zaplanować przebieg depilacji tak, aby przebiegała bezpiecznie, a jej efekty były satysfakcjonujące i trwałe. By wykluczyć ewentualne powikłania lub poparzenia skóry konieczne jest przestrzeganie przez klienta zaleceń przed i pozabiegowych! Czyli tuż po depilacji nie można korzystać z basenu, sauny, solarium, należy też unikać ekspozycji na słońce.

Zobacz również:

Depilacja laserowa

Soprano Titanium

e technologie? Soprano ice Platinum

Zobacz więcej

Tekst powstał pod nadzorem merytorycznym

Mgr Karolina Grobelna

Kosmetolog

Ekspert laseroterapii a w szczególności depilacji laserowej. Pracowała na laserach lightsheer ET, ligthsheer duet, lightsheer desire, IPL, Soprano ice platinum i innych. Przez lata praktyki wykonała kilkanaście tysięcy zabiegów depilacji laserowych i innych zabiegach laserowych.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję