Przebarwienia na twarzy

przebarwienia na twarzy

Wraz z końcem sezonu letniego zaczynamy coraz dokładniej przyglądać się zmianą, które latem pojawiły się na skórze. Wakacje w pełnym słońcu kończą się najczęściej porcją nowych przebarwień. Niejednolity koloryt skóry dodaje nam lat i potęguje wrażenie zmęczenia cery. A po wakacjach chcemy wyglądać na wypoczętych. Przebarwienia na twarzy to najczęściej zmiany pigmentacyjne, pod postacią drobnych piegów lub bardziej rozległych plam.
Wybierając metodę usuwania niechcianych zmian należy zwrócić uwagę na skuteczność stosowanych technologii. Pomocne są kwasy owocowe, jednak terapia chemiczna może ciągnąć się w nieskończoność, a efekty wymagają cierpliwości.
Mikronakłówanie, poprawia gęstość i napięcie skóry jednak nie radzi sobie z brązowymi plamkami.
Zabiegi laserowe otwierają przed pacjentami bardzo szerokie możliwości. W przypadku walki z zaburzeniami pigmentacji doskonale sprawdza się technologia Alma Lasers Harmony XL Pro DyeVL. Wiązka światła o wyspecjalizowanej długości 500-600 nm zostaje bezpośrednio pochłonięta przez skupiska melaniny nawet na największej głębokości. Uciążliwe przebarwienia mogą ustąpić nawet po jednym zabiegu. Nic nie cieszy tak bardzo jak szybka i skuteczna metoda.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. 12 264 85 15

tel. 500 77 99 71

Umów wizytę
medycyna estetyczna kraków