Rozwiąż problem!

Tatuaż jest jedną z najpopularniejszych technik stosowanych do trwałego zdobienia ciała. Dzięki niemu możemy stworzyć wizerunek siebie wyrażający indywidualność i niepowtarzalność, ale również zakamuflować mankamenty urody w postaci nieestetycznych blizn czy braków w owłosieniu istotnych elementów głowy jak brwi czy łysina. Tatuaże stosuje się do uwydatnienia barwy ust oraz nadania kształtu i pokreślenia oka, skracając tym samym czas codziennego rytuału wykonywania makijażu. Tatuaże kuszą popularnością, niską ceną i wygodą co sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na nie pod wpływem impulsu. Chcąc poddać się takiemu zabiegowi warto wybrać sprawdzone miejsce i kompetentnego specjalistę, ponieważ zmiana upodobań i chęć usunięcia takiego rysunku może okazać się problematyczna.
Skuteczność metod usuwania tatuażu zależna jest od jakości, głębokości zdeponowania barwnika oraz obszaru skóry zajmowanego przez tatuaż. Ważne, aby wybrana metoda pozbycia się niechcianego rysunku nie stwarzała niebezpieczeństwa w postaci powstawania keloidów, blizn czy przebarwień. Najlepszą metodą jest laserowe usuwanie tatuażu w systemie Q-Switch. Mechanizm działania tej metody polega na degradacji tuszu poprzez reakcję na światło lasera. Bardzo krótki impuls świetlny wywołuje mechaniczne rozbicie barwnika tatuażu w skórze z pominięciem efektu termicznego, co minimalizuje uszkodzenie otaczających tkanek. Mimo iż skuteczne wywabienie barwnika wymaga czasu oraz serii zabiegów możliwe jest efektywne pozbycie się niewygodnego i niechcianego dzieła mogącego stanowić istotny problem estetyczny

Usuwanie tatuażu

Usunięcie tatuażu lub makijażu permanentnego nie musi być skomplikowane oraz bolesne, wystarczy tylko wybrać odpowiednią metodę. Dzięki innowacyjnej technologii Alma Harmony XL Pro Q-Switch możemy osiągnąć doskonałe rezultaty, bez szpecących blizn na skórze.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. 12 264 85 15

tel. 500 77 99 71

Umów wizytę
medycyna estetyczna kraków