Cart

zabiegi na twarzMedycyna estetyczna i kosmetologia oferują szereg zabiegów upiększających i odmładzających, które różnią się zastosowaną technologią oraz stopniem inwazyjności. Wszystkie nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej łączy natomiast wysoka skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania. Zabiegi na twarz mogą być stosowane w celu miejscowej redukcji określonych defektów skórnych, takich jak zmarszczki, przebarwienia czy naczynka, pozwalają na odmłodzenie twarzy na drodze ujędrnienia skóry i wygładzenia głębszych zmarszczek oraz bruzd, a także poprawę owalu twarzy dzięki zabiegom wolumetrii oraz liftingu nićmi PDO.

Te zabiegi na twarz są bezinwazyjne

Nieinwazyjne zabiegi na twarz wielu osobom kojarzą się wyłącznie z aplikowaniem na twarz maseczek odmładzających. Jednak taka pielęgnacja skóry zapewnia jedynie krótkotrwały efekt, natomiast profesjonalne zabiegi wykonywane w gabinecie medycyny estetycznej umożliwiają uzyskanie długotrwałego efektu odmłodzenia. Wśród najskuteczniejszych, nieinwazyjnych zabiegów na twarz warto wymienić endermologię twarzy, termolifting NIR, zabieg Accent Prime oraz laserowy lifting Clearlift. Zabiegi te cechuje brak przerwania ciągłości naskórka, a zatem – brak widocznych po zabiegu uszkodzeń skóry, stanów zapalnych czy długotrwałego zaczerwienienia. Oznacza to brak konieczności rekonwalescencji oraz możliwość natychmiastowego powrotu do codziennej aktywności.

Endermologia twarzy LPG Alliance to zabieg polegający na wykonywaniu dogłębnego masażu twarzy przy pomocy specjalistycznej głowicy. Masaż usprawnia krążenie krwi oraz zapewnia efekt drenażu limfatycznego, dzięki czemu pomaga likwidować obrzęki na twarzy oraz worki pod oczami. Endermologia LPG Alliance stymuluje ponadto syntezę włókien kolagenowych, zapewniając efekt ujędrnienia skóry i zwiększenia jej gęstości. Regularnie wykonywana endermologia zapewnia efekt rozjaśnienia i rewitalizacji skóry, wygładzenia drobnych zmarszczek oraz zarysowania konturów twarzy. Aby uzyskać taki efekt, wystarczy wykonać serię 10 zabiegów wykonywanych co 3 – 4 dni, a dla podtrzymania efektów warto wykonywać zabiegi podtrzymujące dwa razy w ciągu miesiąca.

Termolifting NIR to całkowicie nieinwazyjny zabieg odmładzający, wykorzystujący laser Soprano Ice Platinum. Laser ten emituje wiązkę światła podczerwonego, oddziałującego na włókna kolagenowe, prowadząc do ich obkurczenia oraz pobudzenia syntezy nowych włókien kolagenowych. Efektem zabiegu jest zatem wygładzenie skóry i zwiększenie jej gęstości, skutkujące przywróceniem młodego wyglądu twarzy. Z kolei zabieg odmładzający Clearlift wykorzystuje laser ablacyjny niefrakcyjny, oddziałujący w głębszych warstwach skóry, ale nie naruszający naskórka. Dzięki temu możliwe jest pobudzenie syntezy kolagenu i redukcja zmarszczek bez widocznej ingerencji w powierzchniowe warstwy skóry. Zabieg Clearlift warto wykonać w serii – najlepiej 4 – 6 zabiegów wykonywanych co kilka tygodni.

Efekt termoliftingu i poprawy owalu twarzy można uzyskać także dzięki zabiegowi Accent Prime. Głowica aparatury emituje unipolarną falę dźwiękową stymulującą fibroblasty do syntezy włókien kolagenowych, co zapewnia efekt odmłodzenia skóry. To także skuteczny zabieg wykorzystywany w celu zlikwidowania drugiego podbródka.

Omawiając nieinwazyjne zabiegi na twarz warto wspomnieć o tych procedurach, które umożliwiają dogłębne oczyszczenie skóry, jej dotlenienie oraz rewitalizację. Taką możliwość dają zabiegi wodorowego oczyszczania skóry, peelingu kawitacyjnego, a także mikrodermabrazji oraz peelingów chemicznych.

Zabiegi na twarz – odmładzanie przez nakłuwanie

Nakłuwanie skóry w celu pobudzenia procesów regeneracyjnych oraz wprowadzenia związków odżywczych w głąb skóry to powszechnie stosowana technika odmładzająca. Zabiegiem umożliwiającym intensywne nakłuwanie skóry jest Dermapen 4 – specjalne urządzenie nakłuwa z częstością ponad 1000 razy na sekundę. Uzyskać można efekt remodelingu skóry, redukcji przebarwień i drobnych zmarszczek, usuwanie blizn potrądzikowych i cieni pod oczami.

Osocze bogatopłytkowe oraz mezoterapia igłowa polegają na ostrzykiwaniu skóry określonymi preparatami o działaniu odżywczym i odmładzającym. W przypadku osocza bogatopłytkowego do iniekcji wykorzystywany jest preparat pozyskiwany z krwi pacjenta, bogaty w płytki krwi i czynniki wzrostu, natomiast mezoterapia wykorzystuje rozmaite preparaty o właściwościach dostosowanych do aktualnych potrzeb skóry. Chcąc pozbyć się worków tłuszczowych pod oczami lub tkanki tłuszczowej w okolicy podbródka wykonać można zabieg lipolizy iniekcyjnej twarzy. Natomiast zabieg karboksyterapii polega na śródskórnym wprowadzaniu dwutlenku węgla, co ma na celu pobudzenie krążenia krwi i intensyfikowanie procesów dotleniania i odżywania komórek, a także stymulowania syntezy włókien kolagenowych.

Kolejny zabieg odmładzający związany z nakłuciem skóry to botoks – przy pomocy cieniutkiej igły możliwe jest ostrzykiwanie zmarszczek mimicznych w celu ich wygładzenia. Zabieg pozwala uzyskać efekt redukcji zmarszczek utrzymujący się przez kilka miesięcy. Redukcję zmarszczek zapewnia także wypełnianie ich kwasem hialuronowym. Wypełniacz ten wprowadzany jest igłą wzdłuż zmarszczek, zapewniając natychmiastowy efekt wygładzenia zmarszczek i bruzd, utrzymujący się do kilku miesięcy. Zmarszczki można wypełni także preparatem zawierającym hydroksyapatyt wapnia, a także atelogolagen Linerase oraz polikaprolakton Ellanse o właściwościach biostymulujących. Efekty tych zabiegów utrzymują się znacznie dłużej, bo aż do kilkunastu – kilkudziesięciu miesięcy.

Odmładzanie twarzy laserem frakcyjnym

Jednymi z najskuteczniejszych zabiegów na twarz, umożliwiających rewitalizację i upiększenie skóry na całej twarzy bądź na wybranych jej obszarach. Laser Dye VL zapewnia efekt kompleksowego fotoodmładzania skóry, redukując przebarwienia i poszerzone naczynka. Wiązka światła emitowana przez laser pochłaniana jest przez melaninę bądź przez hemoglobinę, prowadząc do rozpadu barwnika skumulowanego w skórze i rozjaśnienia przebarwień, a także obkurczenia naczynek krwionośnych.  Natomiast laser iPixel to laser ablacyjny, który odpowiada za kompleksowy resurfacing skóry, wygładzenie jej powierzchni i redukcję wszelkich niedoskonałości – zmarszczek, blizn czy rozszerzonych porów.

Już jeden zabieg laserowego odmładzania twarzy zapewnia zauważalny efekt, a wykonanie serii zabiegów umożliwia kompleksowe odmłodzenie twarzy. Należy uwzględnić czas potrzebny na wygojenie się skóry oraz jej przebudowę w efekcie zainicjowanych procesów regeneracyjnych, zatem ostateczny efekt pojawia się po około miesiącu od ostatniego zabiegu. Podczas wykonywania zabiegu laserem frakcyjnym ablacyjnym dochodzi do powstania licznych mikrouszkodzeń skóry, zatem po zabiegu wymagane jest jej wygojenie. Proces rekonwalescencji trwa około kilku – kilkunastu dni.

Zabiegi na twarz – modelowanie twarzy

Zabiegami, które najbardziej ingerują w wygląd twarzy, umożliwiając poprawę jej owalu oraz modyfikowanie kształtu poszczególnych jej elementów to zabiegi wolumetrii oraz liftingu nićmi PDO. Wolumetria to zabieg korygowania kształtu nosa, policzków, podbródka i skroni kwasem hialuronowym, co pozwala na odmłodzenie całej twarzy. Wprowadzenie pod skórę usieciowanego kwasu hialuronowego zwiększa napięcie skóry i wygładza zmarszczki, pozwala przywrócić prawidłowe proporcje twarzy i przywraca twarzy wypoczęty, młody wygląd. Jednorazowe wykonanie zabiegu zapewnia efekt utrzymujący się od półtora do dwóch lat.

Efekt kompleksowego liftingu zapewniają także nici liftingujące PDO. Nici te wprowadzane są pod skórę w tych okolicach twarzy, które wymagają odmłodzenia. Dzięki niciom liftingującym, które zakotwiczają się w skórze i podciągają ją do właściwego położenia, możliwy jest lifting podbródka czy opadających brwi, redukcja podwójnego podbródka czy chomików. Zarówno wolumetria twarzy kwasem hialuronowym, jak i lifting nićmi PDO pozostawia jedynie ślady po niewielkich nakłuciach, które szybko się goją. A efekty odmłodzenia twarzy utrzymują się przez wiele miesięcy.

Poniżej zabiegi na: Zabiegi na twarz

Wszystkie zabiegi są poprzedzone konsultacją medyczną lub kosmetologiczną w celu dobrania odpowiedniej kuracji.

Accent Prime Kraków

Fale radiowe i ultradzwięki

Accent Prime to najnowocześniejsza platforma zabiegowa od Alma lasers, łącząca w sobie unikatowe technologie fal radiowych oraz ultradźwięków. Dzięki temu możliwe jest wykonywanie całkowicie nieinwazyjnych, bezpiecznych i niezwykle skutecznych zabiegów umożliwiających modelowanie sylwetki oraz ujędrnianie skóry twarzy i ciała. Takie innowacyjne połączenie pozwala natychmiast uzyskać długotrwałe efekty bez konieczności rekonwalescencji.

Dermapen Kraków

Nowość! Oryginalny Dermapen 4.

Dermapen to technologia mikronakłuwania skóry o wszechstronnym zastosowaniu. Zabieg mikromezoterapii wykorzystuje innowacyjne urządzenie umożliwiające kontrolowane nakłuwanie skóry na określoną głębokość. Sam proces nakłuwania przyczynia się do pobudzenia fizjologicznych mechanizmów regeneracji skóry, a możliwość zwiększenia stopnia penetracji koktajli odżywczych aplikowanych na skórę przyczynia się do kompleksowej poprawy kondycji skóry. Z racji uniwersalnego zastosowania zabiegu nakłuwania skóry, Dermapen wykorzystany może być m. in. w celu redukcji blizn potrądzikowych czy rozstępów, ujędrnienia skóry oraz terapii łysienia.

Peeling kawitacyjny to nieinwazyjna, bezbolesna metoda głębokiego oczyszczania skóry twarzy, dekoltu czy pleców. To zabieg stanowiący doskonałą alternatywę dla manualnego oczyszczania twarzy, a także zaawansowanych zabiegów oczyszczania, wymagających dłuższej regeneracji skóry. Peeling kawitacyjny to zabieg koktajlowy, który można wykonać przed wielkim wyjściem – bez konieczności rekonwalescencji.

Oczyszczanie wodorowe Kraków

Nowość! Rewolucja w oczyszczaniu twarzy.

Dzisiejsze zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii wyróżniają się wysoką skutecznością oraz bezpieczeństwem stosowania. Pacjenci bardzo cenią sobie także synergistyczne działanie aparatury, co daje możliwość wykonania zaawansowanej, wieloetapowej pielęgnacji. Doskonałym przykładem takiego uniwersalnego sprzętu, umożliwiającego wykonanie kilku zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych jest Aquapeel H2. Ta zaawansowana technologicznie aparatura umożliwia dogłębne oczyszczanie skóry – tzw. wodorowe oczyszczanie twarzy i oczyszczanie wodorowe pleców, dekoltu czy szyi.

Karboksyterapia Kraków

Nowość! Utytułowana wieloma nagrodami Karboksyterapia Julie

Karboksyterapia to zabieg medycyny estetycznej wykorzystujący dwutlenek węgla. Jest to zabieg uniwersalny, może być stosowany na twarz oraz ciało. Dwutlenek węgla wprowadzany jest podskórnie cieniutką igłą, co ma na celu poprawę mikrokrążenia krwi, odżywienie tkanek, redukcję tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie skóry.

Ablacyjny Resurfacing skóry iPIXEL™ to technologia erbium:yag wprowadzona przez platformę Alma harmony XL pro. Laser frakcyjny iPIXEL™ polecany jest osobom, które chcą odświeżyć swoją skórę i pozbyć się niedoskonałości. Terapia jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy oczekują błyskawicznej poprawy kondycji skóry. Ta technologia jest bezkonkurencyjna w obkurczaniu rozszerzonych porów oraz znakomicie złuszcza naskórek. Zabieg resurfacingu skóry daje świetne rezultaty redukując zmarszczki, poprawiając gęstość skóry oraz dając efekt fotoodmłodzenia.

Fotoodmładzanie Kraków

Dye-VL Alma Harmony XL Pro

Fotoodmładzanie jest najpopularniejszym zabiegiem anti-age ze względu na krótki okres rekonwalescencji, małą liczbę przeciwwskazań oraz spektakularne efekty. Dzięki możliwościom nowoczesnych laserów jesteśmy w stanie cofnąć czas i przywrócić naszej skórze młody i promienny wygląd. Zabieg fotoodmładzania (z ang.photorejuvenation) zaleca się wszystkim, którzy zaobserwowali u siebie oznaki starzenia się skóry. Światło podczas zabiegu dociera głęboko w skórę skracając włókna kolagenowe i pobudzając firboblasty- dzięki temu komórki stają się aktywne a nasza skóra zaczyna się przebudowywać. Dzięki fotoodmładzaniu nie tylko spłycimy drobne zmarszczki, pozbędziemy się przebarwień słonecznych, piegów, rozszerzonych naczynek, rumienia oraz zwęzimy pory skóry. Zabieg fotoodmładzania jest najbardziej skuteczny gdy wykonamy go w serii, w zależności od potrzeb skóry jest to 4 lub 6 zabiegów.

Jednym ze sposobów na pobudzenie remodelingu skóry, wykorzystywanym w zabiegach kosmetycznych oraz zabiegach medycyny estetycznej jest kontrolowanie uszkodzenie skóry. Przerwanie ciągłości skóry sprzyja bowiem powstaniu miejscowego stanu zapalnego oraz wzmożonej syntezie włókien kolagenowych. Jednym z najchętniej wybieranych zabiegów tego typu jest mezoterapia mikroigłowa. Jest to skuteczna terapia indukująca syntezę nowych włókien kolagenowych, co prowadzi do odmłodzenia skóry oraz redukcji niektórych defektów skórnych. Najczęściej zabieg mezoterapii mikroigłowej wykonywany jest w obrębie twarzy, szyi i dekoltu, a także owłosionej skóry głowy; inne możliwe lokalizacje to obszary ciała wymagające regeneracji skóry.

Peelingi Chemiczne Kraków

Mediderma by Sesderma.

Zabieg kosmetyczny z wykorzystaniem peelingów chemicznych to zaawansowana pielęgnacja skóry dotkniętej rozmaitymi problemami. Takie peelingi medyczne działają znacznie skuteczniej niż peelingi drogeryjne. Wysoka skuteczność peelingów chemicznych wynika z opracowania formuły bazującej na naturalnych kwasach w wysokich stężeniach. Kwasy na twarz wymagają jednak umiejętnego stosowania – tego typu zabiegi pielęgnacyjne powinny być wykonywane wyłącznie w profesjonalnym gabinecie kosmetologicznym. W naszej klinice stosujemy peelingi medyczne najwyższej jakości – mowa o preparatach znanej na świecie marki Sesderma. Ta jedna z najbardziej prestiżowych marek kosmetycznych oferuje peelingi chemiczne stworzone z wykorzystaniem procedur nanotechnologicznych. Dzięki temu cząstki aktywne preparatów osiągają mikroskopijne rozmiary, rzędu kilkudziesięciu nanometrów. Jak przekłada się to na efekty zastosowania peelingów Sesderma? Nano preparaty wyróżniają się wysoką koncentracją związków aktywnych, a także doskonałą penetracją w głąb skóry. Dzięki bogatej ofercie peelingów chemicznych możliwe jest skomponowanie indywidualnej terapii, doskonale odpowiadającej aktualnym potrzebom skóry – wystarczy konsultacja z naszym ekspertem, który trafnie zdiagnozuje problemy skóry i zredukuje je dzięki wykorzystaniu odpowiednich peelingów medycznych.

Wolumetria twarzy to zabieg liftingu i modelowania twarzy, przywracający twarzy jej harmonijny, młody wygląd. Dziś wolumetria twarzy nie powinna być kojarzona z inwazyjnymi zabiegami – chirurgicznym liftingiem czy operacjami plastycznymi nosa. Obecnie możliwe jest odmładzanie twarzy bez skalpela. Przy pomocy szybkich, bezpiecznych i minimalnie inwazyjnych zabiegów możliwa jest odbudowa owalu twarzy, polegająca na powiększeniu lub uzupełnieniu objętości tych obszarów twarzy, na których najbardziej odbija się upływający czas. Procesom starzenia się skóry towarzyszy stopniowy zanik podskórnej tkanki tłuszczowej, a także tkanki chrzęstnej i kostnej na twarzy; zmniejsza się także objętość i elastyczność tkanki mięśniowej. Na skutek tych niepożądanych zmian twarz zatraca młodzieńczy wygląd, rysy twarzy wyostrzają się. Wówczas doskonale sprawdzą się zabiegi modelowania twarzy kwasem hialuronowym, a także nićmi hialuronowymi.

Laserowe Usuwanie Zmarszczek Kraków

Alma Harmony XL Pro Clearlift

Pierwszy na świecie laser frakcyjny nieablacyjny. Nagrodzony najbardziej prestiżową nagrodą w medycynie estetycznej na świecie “MyFaceMyBody Awards” w Londynie jako najlepszy zabieg Anti-aging. Zabieg Clearlift jest niezwykle skuteczny nawet w przypadku trudnych do usunięcia niedoskonałości skóry, jednocześnie nie uszkadza delikatnej skóry twarzy, szyi i dekoltu. Usuwanie zmarszczek i zmian pigmentacyjnych zabiegiem Clearlift jest możliwe także u osób o ciemnej karnacji, dlatego nadaje się do wszystkich fototypów. Brak okresu rekonwalescencji nie wyłącza pacjenta z codziennych aktywności. Bezbolesny – nie wymaga znieczulenia. Nadaje się również do fotoodmładzania skóry. Możliwy do wykonania o każdej porze roku.

Botoks, czyli zabieg medycyny estetycznej z wykorzystaniem toksyny botulinowej to popularny zabieg medycyny estetycznej, który umożliwia redukowanie zmarszczek, a także profilaktykę ich powstawania. Toksyna botulinowa to neurotoksyna syntetyzowana przez bakterie Clostridium botulinum. Toksyna botulinowa hamuje aktywność acetylocholiny – neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przekazywanie impulsów między nerwami a mięśniami. Dzięki temu botoks znajduje zastosowanie jako środek likwidujący zmarszczki mimiczne, a także redukujący nadpotliwość. W naszej klinice stosujemy preparaty najwyższej jakości – Botox i Azzalure; są to najbardziej znane na świecie preparaty z toksyną botulinową typu A. Wyróżniają się wysoką skutecznością i bezpieczeństwem stosowania.

Wampirzy lifting, czyli zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to jeden z najskuteczniejszych i najbardziej naturalnych zabiegów odmładzających, wyróżniający się wysokim bezpieczeństwem. Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego umożliwia pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych oraz kompleksowej biostymulacji komórek skóry. Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego pozyskanego z próbki krwi pacjenta umożliwia otrzymanie bezpiecznego i bardzo efektywnego preparatu, stosowanego bez obawy o wystąpienie odczynu uczuleniowego. Wampirzy lifting jest zatem doskonałym zabiegiem dla osób dotkniętych alergiami, które nie mogą poddać się zabiegom odmładzającym z wykorzystaniem syntetycznych preparatów. Poza pełną biokompatybilnością, osocze bogatopłytkowe wyróżnia się ogromna skutecznością działania. Po odwirowaniu krwi uzyskać można preparat krwiopochodny obfitujący w płytki krwi, czynniki wzrostu oraz unikatowe białka – fibrynę, fibronektynę oraz witronektynę. Taka kompozycja składników czyni z osocza bogatopłytkowego materiał doskonale stymulujący pracę fibroblastów, co przekłada się na zaawansowaną odnowę skóry. Zabieg z osoczem bogatopłytkowym pobudza syntezę kolagenu, stymuluje namnażanie i wzrost komórek naskórka, pobudza mikrokrążenie krwi poprawiając dotlenienie skóry.

Kwas hialuronowy Kraków

Zabiegi Restylane – Neauvia

Kwas hialuronowy to związek fizjologicznie występujący w naszym organizmie; jego rolą jest nawodnienie skóry i zapewnienie jej odpowiedniej elastyczności i jędrności. Wyjątkowe właściwości kwasu hialuronowego wynikają ze zdolności wiązania wody. Z upływem lat spada wielkość syntezy kwasu hialuronowego w organizmie – a jego zmniejszona zawartość w skórze prowadzi do spadku elastyczności skóry, jej przesuszenia oraz pojawienia się zmarszczek. Medycyna estetyczna z powodzeniem wykorzystuje kwas hialuronowy w celu odmładzania twarzy – wypełniacz ten umożliwia wygładzenie zmarszczek, wypełnienie ust czy poprawę owalu twarzy (wolumetria twarzy).

Mikrodermabrazja to jeden z najchętniej wybieranych zabiegów złuszczających naskórek. Jest to zabieg kosmetyczny polegający na mechanicznym, bezinwazyjnym złuszczaniu martwych komórek naskórka, zatem zabieg ten sprawdzi się idealnie u osób, których celem jest odświeżenie skóry i jej dogłębne wygładzenie. Zabieg złuszczania skóry może być wykonane z wykorzystaniem różnych materiałów ścierających. W mikrodermabrazji diamentowej wykorzystywane są głowice diamentowe, które różnią się średnicą ziaren diamentu, a zatem stopniem ścieralności wierzchnich warstw naskórka. Natomiast mikrodermabrazja korundowa wykorzystuje się zmikronizowane kryształki korundu, które wyrzucane są pod wysokim ciśnieniem w kierunku powierzchni skóry. Uzyskuje się w ten sposób efekt „piaskowania” skóry, a zużyty korund oraz złuszczony naskórek zasysane są przez specjalną dyszę. Mikrodermabrazja zapewnia silniejszy efekt złuszczający, dedykowana jest zatem cerom mniej wrażliwym, o większej odporności na działanie czynników mechanicznych.

Nagrodzony “Perłą Dermatologii 2017”. Endermolift to “Emdermologia twarzy” która poprzez intensywny masaż niweluje oznaki starzenia się skóry oraz poprawia jej ogólnej kondycji. Zabiegi w tej technologii oddziałują także na tkankę podskórną, dzięki czemu lipoliza tkanki tłuszczowej może zostać zwiększona o 70%, a produkcja kolagenu wzrasta nawet o 240%. ENDERMOLIFT ™ jest nieagresywnym i skutecznym zabiegiem stymulacji komórek , który zapobiega starzeniu, zapewniająca widoczne i trwałe rezultaty. Endermolift LPG ujędrni i poprawi jakość skóry, wyostrzy kontur, spłyci bruzdy oraz pierwsze zmarszczki. Jest doskonałym zabiegiem w każdym wieku zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Firma LPG opracowała w 100% naturalną, przeciwstarzeniową technologię, która uzupełnia skórę, łagodzi oznaki starzenia się, pozostawiając twarz promienną i odmłodzoną. Endermolift to jedyna technika zabiegowa na świecie, zdolna do stymulacji naturalnej syntezy kwasu hialuronowego (+80%) * Zapobieganie i zwalczanie oznak starzenia należy traktować jak…. regularny trening, który będzie mechanicznie stymulować skórę i jej głębsze warstwy ( w tym tkankę podskórną) w najbardziej naturalny i bezbolesny sposób, szanując rodzaj cery i jej wrażliwość.

Termolifting NIR Kraków

Soprano Ice Platinum

Upływający czas odbija się na wyglądzie naszej skóry, która traci swoją elastyczność, wiotczeje i jest coraz bardziej podatna na tworzenie się zmarszczek oraz bruzd. Aby jednak zatrzymać ten proces i zniwelować istniejące już niedoskonałości nie trzeba oddawać się w ręce chirurga plastycznego. Najlepszym rozwiązaniem jest termolifting NIR, który skutecznie napina skórę oraz ją odmładza.

Biostymulacja skóry Kraków

Zabiegi Ellanse i Linerase

W ostatnich latach ogromnym powodzeniem cieszą się zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy, np. kwasu hialuronowego. Nic dziwnego – trwający kilkanaście minut zabieg o znikomej inwazyjności, polegający na ostrzykiwaniu określonych obszarów twarzy wypełniaczem umożliwia natychmiastowe odmłodzenie. Okazuje się jednak, że od takiego zabiegu można wymagać jeszcze więcej – jeśli bowiem użyty zostanie specjalny typ wypełniacza, wówczas uzyskać można długotrwały efekt biostymulacji skóry. Zastosowanie wypełniaczy Linerase oraz Ellanse pozwala uzyskać natychmiastowy efekt wypełnienia zmarszczek oraz korygowania owalu twarzy, a także kompleksowej biostymulacji skóry. Pobudzenie syntezy włókien kolagenowych umożliwia poprawę jakości skóry na przestrzeni wielu miesięcy.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję

Otrzymaj kod promocyjny na swój pierwszy zabieg lub zamówienie w klinice Neonia

Zapisz się do newslettera. Nie przegap naszych informacji o promocjach, zabiegach i najlepszych kosmetykach.