Cart

Wypełnianie doliny łezDolina łez czy cienie pod oczami to niepożądane zmiany rzutujące negatywnie na wygląd twarzy. Wypełnianie doliny łez wykonywane jest w celu odmłodzenia okolicy oka, zniwelowania zmęczonego wyrazu twarzy oraz rozjaśnienia cieni pod oczami. Zabiegi na dolinę łez to przede wszystkim wypełnianie kwasem hialuronowym, a także mezoterapia igłowa, endermolift czy osocze bogatopłytkowe. Z racji faktu, iż okolice oka są bardzo wrażliwe, zabieg redukcji doliny łez powinien być przeprowadzony wyłącznie przez wykwalifikowanego specjalistę.
Wypełnienie doliny łez kwasem hialuronowym polega na wprowadzenie kwasu hialuronowego kaniulą, po zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Usieciowany kwas hialuronowy stopniowo wiąże wodę i pęcznieje, nie ma zatem ryzyka powstania grudek czy nierówności. Jednocześnie taki preparat nie wywiera nacisku na sąsiadujące tkanki i nie prowadzi do powstania obrzęków. Zastosowanie kwasu hialuronowego zapewnia następujące efekty:
– wypełnienie zapadniętego obszaru oczodołu
– wypełnienie doliny łez
– rozjaśnienie cieni pod oczami
– zredukowanie niewielkich worków pod oczami
– odmłodzenie okolicy oka.
Efekt zabiegu wypełniania doliny łęz kwasem hialuronowym utrzymuje się przez około 6 – 8 miesięcy.

Poniżej zabiegi na: Wypełnianie doliny łez

Wszystkie zabiegi są poprzedzone konsultacją medyczną lub kosmetologiczną w celu dobrania odpowiedniej kuracji.

Kwas hialuronowy Kraków

Zabiegi Restylane – Neauvia

Kwas hialuronowy to związek fizjologicznie występujący w naszym organizmie; jego rolą jest nawodnienie skóry i zapewnienie jej odpowiedniej elastyczności i jędrności. Wyjątkowe właściwości kwasu hialuronowego wynikają ze zdolności wiązania wody. Z upływem lat spada wielkość syntezy kwasu hialuronowego w organizmie – a jego zmniejszona zawartość w skórze prowadzi do spadku elastyczności skóry, jej przesuszenia oraz pojawienia się zmarszczek. Medycyna estetyczna z powodzeniem wykorzystuje kwas hialuronowy w celu odmładzania twarzy – wypełniacz ten umożliwia wygładzenie zmarszczek, wypełnienie ust czy poprawę owalu twarzy (wolumetria twarzy).

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję

Otrzymaj kod promocyjny na swój pierwszy zabieg lub zamówienie w klinice Neonia

Zapisz się do newslettera. Nie przegap naszych informacji o promocjach, zabiegach i najlepszych kosmetykach.