Wypełnianie bruzd nosowo wargowychBruzdy nosowo – wargowe pogłębiają się wraz z wiekiem, zatem każdy stanie przed koniecznością ich zredukowania. Domowe metody walki z brudami nosowo – wargowymi – krem ujędrniający, masaże i ćwiczenia twarzy zazwyczaj nie przynoszą zadowalających efektów. Najskuteczniejsze są profesjonalne zabiegi na bruzdy nosowo – wargowe, wykonywane w gabinecie medycyny estetycznej. Wybór metody uzależniony jest od stopnia pogłębienia bruzd. W przypadku niewielkich bruzd nosowo – wargowych, bez towarzyszącego wałeczka tłuszczowego wokół bruzd można zredukować ich widoczność poprzez wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym. W przypadku wypełniania bruzd nosowo wargowych kwasem hialuronowym efekty utrzymują się przez kilka miesięcy.
Gdy bruzdy są bardzo pogłębione i towarzyszy im obwiśnięcie policzków, wtedy konieczne jest zredukowanie utraty jędrności na problematycznych partiach twarzy. Wymodelowanie policzków i uniesienie ich ku górze może wystarczyć do zredukowania widoczności bruzd nosowo – wargowych. Nici PDO umożliwiają usuwanie bruzd nosowo wargowych na drodze uniesienia policzków i pobudzenia syntezy kolagenu, co skutkuje ujędrnieniem policzków i zmianą anatomii twarzy. Nici liftingujące PDO zapewniają efekt utrzymujący się nawet do dwóch lat. Inną metodą redukcji bruzd nosowo – wargowych jest wypełnianie i lifting policzków kwasem hialuronowym.

Poniżej zabiegi na: Wypełnianie bruzd nosowo wargowych

Wszystkie zabiegi są poprzedzone konsultacją medyczną lub kosmetologiczną w celu dobrania odpowiedniej kuracji.
Kwas Hialuronowy

Kwas hialuronowy to związek fizjologicznie występujący w naszym organizmie; jego rolą jest nawodnienie skóry i zapewnienie jej odpowiedniej elastyczności i jędrności. Wyjątkowe właściwości kwasu hialuronowego wynikają ze zdolności wiązania wody. Z upływem lat spada wielkość syntezy kwasu hialuronowego w organizmie – a jego zmniejszona zawartość w skórze prowadzi do spadku elastyczności skóry, jej przesuszenia oraz pojawienia się zmarszczek. Medycyna estetyczna z powodzeniem wykorzystuje kwas hialuronowy w celu odmładzania twarzy – wypełniacz ten umożliwia wygładzenie zmarszczek, wypełnienie ust czy poprawę owalu twarzy (wolumetria twarzy).

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. 12 264 85 15

tel. 500 77 99 71

Umów wizytę
medycyna estetyczna kraków