Wypełnianie bruzd nosowo wargowychBruzdy nosowo – wargowe pogłębiają się wraz z wiekiem, zatem każdy stanie przed koniecznością ich zredukowania. Domowe metody walki z brudami nosowo – wargowymi – krem ujędrniający, masaże i ćwiczenia twarzy zazwyczaj nie przynoszą zadowalających efektów. Najskuteczniejsze są profesjonalne zabiegi na bruzdy nosowo – wargowe, wykonywane w gabinecie medycyny estetycznej. Wybór metody uzależniony jest od stopnia pogłębienia bruzd. W przypadku niewielkich bruzd nosowo – wargowych, bez towarzyszącego wałeczka tłuszczowego wokół bruzd można zredukować ich widoczność poprzez wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym. W przypadku wypełniania bruzd nosowo wargowych kwasem hialuronowym efekty utrzymują się przez kilka miesięcy.
Gdy bruzdy są bardzo pogłębione i towarzyszy im obwiśnięcie policzków, wtedy konieczne jest zredukowanie utraty jędrności na problematycznych partiach twarzy. Wymodelowanie policzków i uniesienie ich ku górze może wystarczyć do zredukowania widoczności bruzd nosowo – wargowych. Nici PDO umożliwiają usuwanie bruzd nosowo wargowych na drodze uniesienia policzków i pobudzenia syntezy kolagenu, co skutkuje ujędrnieniem policzków i zmianą anatomii twarzy. Nici liftingujące PDO zapewniają efekt utrzymujący się nawet do dwóch lat. Inną metodą redukcji bruzd nosowo – wargowych jest wypełnianie i lifting policzków kwasem hialuronowym.

Poniżej zabiegi na: Wypełnianie bruzd nosowo wargowych

Wszystkie zabiegi są poprzedzone konsultacją medyczną lub kosmetologiczną w celu dobrania odpowiedniej kuracji.
Kwas Hialuronowy

Kwas hialuronowy to związek fizjologicznie występujący w naszym organizmie; jego rolą jest nawodnienie skóry i zapewnienie jej odpowiedniej elastyczności i jędrności. Wyjątkowe właściwości kwasu hialuronowego wynikają ze zdolności wiązania wody. Z upływem lat spada wielkość syntezy kwasu hialuronowego w organizmie – a jego zmniejszona zawartość w skórze prowadzi do spadku elastyczności skóry, jej przesuszenia oraz pojawienia się zmarszczek. Medycyna estetyczna z powodzeniem wykorzystuje kwas hialuronowy w celu odmładzania twarzy – wypełniacz ten umożliwia wygładzenie zmarszczek, wypełnienie ust czy poprawę owalu twarzy (wolumetria twarzy).

Hydroksyapatyt Wapnia

Hydroksyapatyt wapnia Kraków

Crystalys i Radiesse

Crystalys oraz Radiesse to preparaty zawierające hydroksyapatyt wapnia. Związek ten wykorzystywany jest w medycynie od wielu lat – wpływa on na zwiększenie wytrzymałości tkanki kostnej. Hydroksyapatyt znalazł ponadto zastosowanie w medycynie estetycznej – ten unikatowy wypełniacz jest z powodzeniem wykorzystywany w zabiegach modelowania twarzy oraz zwiększania gęstości i jędrności wiotkiej, cienkiej skóry. Preparaty Crystalys oraz Radiesse wyróżniają się uniwersalnością zastosowania oraz możliwością uzyskania niezwykle naturalnego efektu, który utrzymuje się nawet do dwóch lat.

Biostymulacja Skóry

Biostymulacja skóry Kraków

Zabiegi Ellanse i Linerase

W ostatnich latach ogromnym powodzeniem cieszą się zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy, np. kwasu hialuronowego. Nic dziwnego – trwający kilkanaście minut zabieg o znikomej inwazyjności, polegający na ostrzykiwaniu określonych obszarów twarzy wypełniaczem umożliwia natychmiastowe odmłodzenie. Okazuje się jednak, że od takiego zabiegu można wymagać jeszcze więcej – jeśli bowiem użyty zostanie specjalny typ wypełniacza, wówczas uzyskać można długotrwały efekt biostymulacji skóry. Zastosowanie wypełniaczy Linerase oraz Ellanse pozwala uzyskać natychmiastowy efekt wypełnienia zmarszczek oraz korygowania owalu twarzy, a także kompleksowej biostymulacji skóry. Pobudzenie syntezy włókien kolagenowych umożliwia poprawę jakości skóry na przestrzeni wielu miesięcy.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. 12 264 85 15

tel. 500 77 99 71

Umów wizytę
medycyna estetyczna kraków