fbpx

wybielanie okolic intymnychLaserowe wybielanie okolic intymnych to zabieg cieszący się coraz większą popularnością. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu, wybielanieEr:YAG iPixel nie tylko skutecznie eliminuje problem ciemnej skóry, ale niesie ze sobą dodatkowe korzyści. Przywraca on tkankom właściwą elastyczność, przez co osiągamy efekt odmłodzenia okolic odbytu oraz sromu.

Zabieg odmładzania i rozjaśniania okolic intymnych zwykle trwa około kilkunastu minut (w zależności od powierzchni ciała poddanej zabiegowi). By zapewnić naszym klientom pełen komfort, przed wykonaniem laserowego wybielania, na obszar nim objęty nakładana jest maść znieczulająca. Z kolei po zabiegu, skóra jest nieco podrażniona, dlatego należy ją nawilżać przy pomocy kremu oraz pamiętać o zachowaniu jej higieny. Po laserowym wybielaniu stref intymnych należy także powstrzymać się od kontaktów seksualnych przez około 7 dni.

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Aby jednak osiągnąć efekt rozjaśnienia skóry o kilka tonów, należy go powtórzyć około 2-3 razy.

Zabieg odmładzania i wybielania okolic intymnych jest całkowicie bezpieczny, dlatego nie ma żadnych dodatkowych przeciwwskazań przed jego wykonaniem, oprócz tych obowiązujących przy każdym zabiegu laserowym.

Zobacz również:

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję