Cart

usuwanie tkanki tłuszczowejUsuwanie tkanki tłuszczowej tradycyjnymi metodami, czyli z wykorzystaniem diety odchudzającej oraz aktywności fizycznej nie zawsze przynosi zadowalające efekty. Niekiedy wynika to z braku dyscypliny, innym razem – z braku czasu. Istnieje także grono osób, które nie może odchudzać się w ten sposób ze względów zdrowotnych. Wówczas skuteczną metodą usuwania tkanki tłuszczowej może okazać się profesjonalny zabieg medycyny estetycznej – lipoliza iniekcyjna.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej – alternatywa liposukcji

Nie brakuje osób, którym odchudzanie w gabinecie medycyny estetycznej kojarzy się wyłącznie z inwazyjnym zabiegiem liposukcji. Jest to jednak błędne przekonanie – można pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej przy pomocy zastrzyków, bez użycia skalpela i bez konieczności długotrwałej rekonwalescencji. Lipoliza Aqualyx umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej z określonych partii ciała. Idealnym kandydatem do zabiegu jest osoba borykająca się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w danej lokalizacji ciała, z którym nie można poradzić sobie dietą odchudzającą czy ćwiczeniami. Dzięki temu możliwe jest usuwanie tłuszczu z brzucha, bioder, boczków czy pośladków, a także innych lokalizacji ciała.
Zabieg lipolizy iniekcyjnej polega na wprowadzeniu w głąb tkanki tłuszczowej substancji, które prowadzą do rozpadu błon komórkowych komórek tłuszczowych i uwolnienia z nich tłuszczu, który jest następnie usuwany z organizmu. Poza pobudzeniem spalania tkanki tłuszczowej usprawniany jest metabolizm komórek skóry i mikrokrążenie, co zwiększa potencjał regeneracyjny skóry oraz tkanki podskórnej.
Zabieg jest mało bolesny, u osób z niskim progiem bólu można zastosować znieczulenie miejscowe. Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem bezpiecznym, cała procedura trwa kilkadziesiąt minut, po zabiegu może pojawić się uczucie pieczenia i zaczerwienienie, które szybko ustępują. Dzięki iniekcji substancji o działaniu lipolitycznym możliwa jest utrata kilku cm z obwodu ciała. Najczęściej zalecane jest wykonanie serii kilku zabiegów w odstępach kilku tygodni. Doskonałym uzupełnieniem lipolizy iniekcyjnej zabiegi endermologii.

Poniżej zabiegi na: Usuwanie tkanki tłuszczowej

Wszystkie zabiegi są poprzedzone konsultacją medyczną lub kosmetologiczną w celu dobrania odpowiedniej kuracji.

Accent Prime Kraków

Fale radiowe i ultradzwięki

Accent Prime to najnowocześniejsza platforma zabiegowa od Alma lasers, łącząca w sobie unikatowe technologie fal radiowych oraz ultradźwięków. Dzięki temu możliwe jest wykonywanie całkowicie nieinwazyjnych, bezpiecznych i niezwykle skutecznych zabiegów umożliwiających modelowanie sylwetki oraz ujędrnianie skóry twarzy i ciała. Takie innowacyjne połączenie pozwala natychmiast uzyskać długotrwałe efekty bez konieczności rekonwalescencji.

Karboksyterapia Kraków

Nowość! Utytułowana wieloma nagrodami Karboksyterapia Julie

Karboksyterapia to zabieg medycyny estetycznej wykorzystujący dwutlenek węgla. Jest to zabieg uniwersalny, może być stosowany na twarz oraz ciało. Dwutlenek węgla wprowadzany jest podskórnie cieniutką igłą, co ma na celu poprawę mikrokrążenia krwi, odżywienie tkanek, redukcję tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie skóry.

Fala Uderzeniowa – Fala akustyczna

Storz Medical Masterpuls 100 ultra – Nowość!

Nadwaga i cellulit to przypadłości, które dotykają coraz większej liczby osób. W walce z nimi skuteczna okazuje się być zmiana stylu życia na zdrowszy, ze szczególnym uwzględnieniem aktywności fizycznej oraz diety. Pomocne są także profesjonalne zabiegi odchudzające, stanowiące doskonałe uzupełnienie zdrowego trybu życia. Jednym z nich jest fala akustyczna. Początkowo zabieg ten dedykowany był osobom potrzebującym zabiegów fizjoterapii, szybko odkryto jednak kolejne zastosowanie fali uderzeniowej. Aparatura emitująca falę akustyczną doskonale sprawdza się bowiem w zabiegach odchudzających i antycellulitowych, gdyż unikatowe ruchy oscylacyjne wpływają w pożądany sposób na tkankę tłuszczową, a także skórę.

Lipoliza iniekcyjna Kraków

Wymodeluj sylwetkę skutecznie i bez wysiłku

Lipoliza iniekcyjna to profesjonalny zabieg medycyny estetycznej, umożliwiający skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Zabieg ten umożliwia wymodelowanie sylwetki w jej najbardziej problematycznych obszarach, które nie poddają się diecie odchudzającej czy ćwiczeniom. Ponadto lipoliza iniekcyjna stosowana jest w celu zredukowania podwójnego podbródka powstałego na skutek odkładania depozytów tłuszczowych oraz zmniejszenia tzw. „chomików”, a także zredukowania poduszeczek tłuszczowych tworzących worki pod oczami.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję

Otrzymaj kod promocyjny na swój pierwszy zabieg lub zamówienie w klinice Neonia

Zapisz się do newslettera. Nie przegap naszych informacji o promocjach, zabiegach i najlepszych kosmetykach.