Problemy

Zabiegi

Usuwanie tkanki tłuszczowej tradycyjnymi metodami, czyli z wykorzystaniem diety odchudzającej oraz aktywności fizycznej nie zawsze przynosi zadowalające efekty. Niekiedy wynika to z braku dyscypliny, innym razem – z braku czasu. Istnieje także grono osób, które nie może odchudzać się w ten sposób ze względów zdrowotnych. Wówczas skuteczną metodą usuwania tkanki tłuszczowej może okazać się profesjonalny zabieg medycyny estetycznej – lipoliza iniekcyjna.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej – alternatywa liposukcji

Nie brakuje osób, którym odchudzanie w gabinecie medycyny estetycznej kojarzy się wyłącznie z inwazyjnym zabiegiem liposukcji. Jest to jednak błędne przekonanie – można pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej przy pomocy zastrzyków, bez użycia skalpela i bez konieczności długotrwałej rekonwalescencji. Lipoliza Aqualyx umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej z określonych partii ciała. Idealnym kandydatem do zabiegu jest osoba borykająca się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w danej lokalizacji ciała, z którym nie można poradzić sobie dietą odchudzającą czy ćwiczeniami. Dzięki temu możliwe jest usuwanie tłuszczu z brzucha, bioder, boczków czy pośladków, a także innych lokalizacji ciała.
Zabieg lipolizy iniekcyjnej polega na wprowadzeniu w głąb tkanki tłuszczowej substancji, które prowadzą do rozpadu błon komórkowych komórek tłuszczowych i uwolnienia z nich tłuszczu, który jest następnie usuwany z organizmu. Poza pobudzeniem spalania tkanki tłuszczowej usprawniany jest metabolizm komórek skóry i mikrokrążenie, co zwiększa potencjał regeneracyjny skóry oraz tkanki podskórnej.
Zabieg jest mało bolesny, u osób z niskim progiem bólu można zastosować znieczulenie miejscowe. Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem bezpiecznym, cała procedura trwa kilkadziesiąt minut, po zabiegu może pojawić się uczucie pieczenia i zaczerwienienie, które szybko ustępują. Dzięki iniekcji substancji o działaniu lipolitycznym możliwa jest utrata kilku cm z obwodu ciała. Najczęściej zalecane jest wykonanie serii kilku zabiegów w odstępach kilku tygodni. Doskonałym uzupełnieniem lipolizy iniekcyjnej zabiegi endermologii.

Poniżej zabiegi na: Usuwanie tkanki tłuszczowej

Wszystkie zabiegi są poprzedzone konsultacją medyczną lub kosmetologiczną w celu dobrania odpowiedniej kuracji.

Fala Uderzeniowa

Storz Medical Masterpuls 100 ultra – Nowość!

Nadwaga i cellulit to przypadłości, które dotykają coraz większej liczby osób. W walce z nimi skuteczna okazuje się być zmiana stylu życia na zdrowszy, ze szczególnym uwzględnieniem aktywności fizycznej oraz diety. Pomocne są także profesjonalne zabiegi odchudzające, stanowiące doskonałe uzupełnienie zdrowego trybu życia. Jednym z nich jest fala akustyczna. Początkowo zabieg ten dedykowany był osobom potrzebującym zabiegów fizjoterapii, szybko odkryto jednak kolejne zastosowanie fali uderzeniowej. Aparatura emitująca falę akustyczną doskonale sprawdza się bowiem w zabiegach odchudzających i antycellulitowych, gdyż unikatowe ruchy oscylacyjne wpływają w pożądany sposób na tkankę tłuszczową, a także skórę.

Lipoliza iniekcyjna

Wymodeluj sylwetkę skutecznie i bez wysiłku

Lipoliza iniekcyjna to profesjonalny zabieg medycyny estetycznej, umożliwiający skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Zabieg ten umożliwia wymodelowanie sylwetki w jej najbardziej problematycznych obszarach, które nie poddają się diecie odchudzającej czy ćwiczeniom. Ponadto lipoliza iniekcyjna stosowana jest w celu zredukowania podwójnego podbródka powstałego na skutek odkładania depozytów tłuszczowych oraz zmniejszenia tzw. „chomików”, a także zredukowania poduszeczek tłuszczowych tworzących worki pod oczami.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. 12 264 85 15

tel. 500 77 99 71

Umów wizytę
medycyna estetyczna kraków