fbpx

usuwanie tkanki tłuszczowejUsuwanie tkanki tłuszczowej tradycyjnymi metodami, czyli z wykorzystaniem diety odchudzającej oraz aktywności fizycznej nie zawsze przynosi zadowalające efekty. Niekiedy wynika to z braku dyscypliny, innym razem – z braku czasu. Istnieje także grono osób, które nie może odchudzać się w ten sposób ze względów zdrowotnych. Wówczas skuteczną metodą usuwania tkanki tłuszczowej może okazać się profesjonalny zabieg medycyny estetycznej – lipoliza iniekcyjna.

Zabieg lipolizy iniekcyjnej – alternatywa liposukcji

Nie brakuje osób, którym odchudzanie w gabinecie medycyny estetycznej kojarzy się wyłącznie z inwazyjnym zabiegiem liposukcji. Jest to jednak błędne przekonanie – można pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej przy pomocy zastrzyków, bez użycia skalpela i bez konieczności długotrwałej rekonwalescencji. Lipoliza Aqualyx umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej z określonych partii ciała. Idealnym kandydatem do zabiegu jest osoba borykająca się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w danej lokalizacji ciała, z którym nie można poradzić sobie dietą odchudzającą czy ćwiczeniami. Dzięki temu możliwe jest usuwanie tłuszczu z brzucha, bioder, boczków czy pośladków, a także innych lokalizacji ciała.
Zabieg lipolizy iniekcyjnej polega na wprowadzeniu w głąb tkanki tłuszczowej substancji, które prowadzą do rozpadu błon komórkowych komórek tłuszczowych i uwolnienia z nich tłuszczu, który jest następnie usuwany z organizmu. Poza pobudzeniem spalania tkanki tłuszczowej usprawniany jest metabolizm komórek skóry i mikrokrążenie, co zwiększa potencjał regeneracyjny skóry oraz tkanki podskórnej.
Zabieg jest mało bolesny, u osób z niskim progiem bólu można zastosować znieczulenie miejscowe. Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem bezpiecznym, cała procedura trwa kilkadziesiąt minut, po zabiegu może pojawić się uczucie pieczenia i zaczerwienienie, które szybko ustępują. Dzięki iniekcji substancji o działaniu lipolitycznym możliwa jest utrata kilku cm z obwodu ciała. Najczęściej zalecane jest wykonanie serii kilku zabiegów w odstępach kilku tygodni. Doskonałym uzupełnieniem lipolizy iniekcyjnej zabiegi endermologii.

Zobacz również:

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję