Cart

usuwanie makijażu permanentnegoOsoby niezadowolone z efektu uzyskanego po wykonaniu makijażu permanentnego mogą skutecznie usunąć pigment ze skóry – umożliwia to laser Q Switch. Jako najbardziej zaawansowany laser do usuwania makijażu permanentnego i tatuażu, Harmony Q Switch umożliwia pozbycie się niechcianych pigmentów bez ryzyka uszkodzenia naskórka i pozostawienia blizn. Laser Harmony Q Switch daje możliwość usuwania każdego makijażu permanentnego – także tego o intensywnym odcieniu. Zabieg polega na zadziałaniu na pigmenty wprowadzone w skórę wiązką lasera; światło lasera pochłaniane jest przez barwnik i prowadzi do jego rozpadu. Barwnik jest następnie usuwany z organizmu. Dodatkową zaletą wykorzystania lasera Q Switch jest brak uszkodzenia cebulek włosowych podczas usuwania makijażu permanentnego brwi.
Wymagane jest wykonanie kilku zabiegów laserem, ich ostateczna liczba zależy m. in. od koloru i głębokości osadzenia pigmentu w skórze, a także odcienia skóry i indywidualnych reakcji organizmu na działanie lasera. Laserowe usuwanie makijażu permanentnego urządzeniem Harmony Q Switch powinno być powtarzane w odstępach kilku tygodni. Po zabiegu na skórze pojawia się zaczerwienienie, a także obrzęk. Następnie pojawia się strupek. Na każdym z tych etapów skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji, od której w dużej mierze zależy ostateczny efekt usuwania makijażu permanentnego.

Poniżej zabiegi na: Usuwanie makijażu permanentnego

Wszystkie zabiegi są poprzedzone konsultacją medyczną lub kosmetologiczną w celu dobrania odpowiedniej kuracji.

Laserowe usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego to najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza metoda pozbycia się niechcianych pamiątek. Działanie lasera ma za zadanie rozbić barwnik tatuażu na mikrocząsteczki, które następnie zostają wydalone przez organizm. Jest kilka rodzajów technologii laserowej, które usuwają tatuaże, natomiast obecnie najbardziej popularna na świecie to technologia Q-switch. Nie każdy laser, który stosuje technologię Q-switch ma odpowiednią moc czy głowice do ciemnych lub jasnych kolorów tatuażu. Krótko mówiąc, Q-switch Q-switchowi nie równy. Alma Harmony XL PRO Q-switch to rewolucyjna platforma, która w rękach doświadczonego i odpowiednio przeszkolonego specjalisty poradzi sobie z najtrudniejszymi do usunięcia tatuażami, o szerokiej gamie kolorów.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję

Otrzymaj kod promocyjny na swój pierwszy zabieg lub zamówienie w klinice Neonia

Zapisz się do newslettera. Nie przegap naszych informacji o promocjach, zabiegach i najlepszych kosmetykach.