fbpx

odmładzanie biustuZabiegi odmładzające biustu mają na celu przede wszystkim ujędrnienie skóry tych okolic. Zwiększenie gęstości skóry, pobudzenie syntezy włókien kolagenowych oraz odżywienie skóry skutkują przywróceniem elastyczności skóry, co przekłada się na przywrócenie jędrności i pożądanego kształtu biustu.
Doskonałe efekty odmłodzenia i ujędrnienia skóry biustu zapewnia zabieg na biust z wykorzystaniem lasera frakcyjnego. Zastosowanie lasera iPIXEL zapewnia efekt natychmiastowej poprawy kondycji skóry biustu. Innowacyjna technologia zastosowana w tym laserze umożliwia zastąpienie jednej wiązki światła kilkudziesięcioma mikrowiązkami, co zapewnia powstanie licznych mikrourazów termicznych. Ich gojenie się pobudza skórę do wzmożonej syntezy włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra staje się gęsta i elastyczna. Jednocześnie podczas zabiegu można zredukować rozstępy na skórze biustu. Jest to zatem doskonały zabieg ujędrniający biust po ciąży. Pełny efekt zabiegu laserem iPIXEL zauważalny jest po około miesiącu.
Kolejną metoda stymulacji skóry do syntezy włókien kolagenowych jest mikrodermabrazja igłowa. Ten zabieg zapewnia ujędrnianie biustu na drodze generowania szeregu mikronakłuć i aplikacji koktajlu odżywczego na skórę. Skóra biustu ulega przebudowie i zagęszczeniu, co prowadzi do poprawy wyglądu biustu.
Pobudzenie syntezy włókien kolagenowych możliwe jest także dzięki zabiegowi LPG Endermolift, który na drodze głębokiego masażu podciśnieniowego głębokich warstw skóry prowadzi do wzrostu napięcia skóry i pobudzenia krążenia limfy. Efektem jest odmłodzenie biustu i poprawa jego kształtu.

Zobacz również:

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję