Cart

nieudany makijaż permanentnyMakijaż permanentny to trwała alternatywa dla tradycyjnego makijażu oczu, brwi czy ust. Zabieg ten polega na wprowadzeniu pigmentów w głąb skóry w celu skorygowania kształtu ust, uwydatnienia odcienia czerwieni wargowej, podkreślenia konturów oka czy przyciemnienia i zagęszczenia brwi. Nie należy mylić makijażu permanentnego z tatuażem – pigmenty są bowiem wprowadzane do płytszych warstw skóry, które złuszczając się dają efekt stopniowego blaknięcia i zaniku makijażu permanentnego na przestrzeni kilku lat.
Zabieg makijażu permanentnego powinien być przeprowadzany wyłącznie przez specjalistę, gdyż powikłaniem niewłaściwie i niestarannie wykonanego zabiegu może być niezadowalający efekt końcowy zabiegu. Nieudany makijaż permanentny może sprowadzać się do powstania nierównych konturów brwi czy oka, a także ust. Inne niepożądane efekty to zbyt intensywna kumulacja barwnika dająca nienaturalny, przerysowany efekt a także nierównomierna pigmentacja. Możliwe jest oczywiście uzyskanie efektu zbyt delikatnego, który nie jest wystarczająco widoczny na skórze. Nierzadko zdarza się także, że kolorystyka makijażu nie jest utrzymana w tonacji cery – zbyt ciepłe lub zbyt chłodne odcienie makijażu nie harmonizują z naturalną urodą.
Nieudany makijaż permanentny to także taki, który powikłany jest zakażeniem – wtedy infekcja i towarzyszące jej zmiany skórne mogą wpływać na efekt końcowy, prowadząc m. in. do nierównomiernej dystrybucji barwników czy nierównych konturów makijażu. Jedyną skuteczną i bezpieczną metodą na nieudany makijaż permanentny to laserowe usuwanie makijażu permanentnego.

Poniżej zabiegi na: Nieudany makijaż permanentny

Wszystkie zabiegi są poprzedzone konsultacją medyczną lub kosmetologiczną w celu dobrania odpowiedniej kuracji.

Laserowe usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego to najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza metoda pozbycia się niechcianych pamiątek. Działanie lasera ma za zadanie rozbić barwnik tatuażu na mikrocząsteczki, które następnie zostają wydalone przez organizm. Jest kilka rodzajów technologii laserowej, które usuwają tatuaże, natomiast obecnie najbardziej popularna na świecie to technologia Q-switch. Nie każdy laser, który stosuje technologię Q-switch ma odpowiednią moc czy głowice do ciemnych lub jasnych kolorów tatuażu. Krótko mówiąc, Q-switch Q-switchowi nie równy. Alma Harmony XL PRO Q-switch to rewolucyjna platforma, która w rękach doświadczonego i odpowiednio przeszkolonego specjalisty poradzi sobie z najtrudniejszymi do usunięcia tatuażami, o szerokiej gamie kolorów.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję

Otrzymaj kod promocyjny na swój pierwszy zabieg lub zamówienie w klinice Neonia

Zapisz się do newslettera. Nie przegap naszych informacji o promocjach, zabiegach i najlepszych kosmetykach.