lumbagoLumbago to ostry, przeszywający ból pleców, w części krzyżowej oraz lędźwiowej kręgosłupa. Może się on nasilać podczas schylania się, podnoszenia przedmiotów, a nawet chodzenia. Dolegliwość ta dotyka coraz większą liczbę osób. Jej przyczynami mogą być niewielkie urazy w obrębie kręgosłupa, zwiększone napięcie mięśniowe, otyłość, czy nieprawidłowe nawyki, takie jak przyjmowanie złej pozycji podczas wykonywania codziennych czynności, albo siedzący tryb życia i brak aktywności fizycznej.

Ból pleców związany z lumbago może ustąpić po kilku dniach, jednak często potrafi utrzymywać się nawet przez kilka tygodni. Dolegliwość ta może zatem utrudniać normalne funkcjonowanie i negatywnie wpływać na nasze samopoczucie.

Lumbago najczęściej występuje u osób między 30. a 55. rokiem życia. Niestety, wiele z nich bagatelizuje ten problem lub sięga po tabletki przeciwbólowe, które działają tylko przez chwilę. Warto jednak od razu rozwiązać ten problem, przy pomocy nowoczesnych metod radzenia sobie z lumbago tak jak Endermologia LPG Kraków.

Poniżej zabiegi na: Lumbago

Wszystkie zabiegi są poprzedzone konsultacją medyczną lub kosmetologiczną w celu dobrania odpowiedniej kuracji.
LPG Alliance Medical Cellu M6

LPG Alliance Medical to obecnie najlepsza aparatura wykorzystywana do masażu sportowego, leczniczego, relaksacyjnego czy drenażu limfatycznego. Nie dziwi zatem jej wielka popularność wśród klinik fizjoterapii i medycyny estetycznej na całym świecie. Skuteczność masażu LPG Medical jest potwierdzona klinicznie i mimo, iż w Polsce jest głównie wykorzystywana do zabiegów na cellulit to np. we Francji odgrywa znaczącą rolę w zabiegach z fizjoterapii. Wiele gwiazd światowego sportu korzysta z zabiegów LPG Medical przed i po treningach. Duże kluby piłkarskie jak Juventus Turyn, Real Madryt i Chelsea Londyn, posiadają LPG Alliance Medical Cellu M6 w celu regeneracji mięśni po treningu . Lpg Alliance Cellu M6 jest narzędziem terapeutycznym, które dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii nadaje się to stwardniałej, włóknistej, obrzękniętej lub bolesnej tkanki. Dzięki różnej wielkości głowicom dociera w trudno dostępne miejsca.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. 12 264 85 15

tel. 500 77 99 71

Umów wizytę
medycyna estetyczna kraków