lumbagoLumbago to ostry, przeszywający ból pleców, w części krzyżowej oraz lędźwiowej kręgosłupa. Może się on nasilać podczas schylania się, podnoszenia przedmiotów, a nawet chodzenia. Dolegliwość ta dotyka coraz większą liczbę osób. Jej przyczynami mogą być niewielkie urazy w obrębie kręgosłupa, zwiększone napięcie mięśniowe, otyłość, czy nieprawidłowe nawyki, takie jak przyjmowanie złej pozycji podczas wykonywania codziennych czynności, albo siedzący tryb życia i brak aktywności fizycznej.

Ból pleców związany z lumbago może ustąpić po kilku dniach, jednak często potrafi utrzymywać się nawet przez kilka tygodni. Dolegliwość ta może zatem utrudniać normalne funkcjonowanie i negatywnie wpływać na nasze samopoczucie.

Lumbago najczęściej występuje u osób między 30. a 55. rokiem życia. Niestety, wiele z nich bagatelizuje ten problem lub sięga po tabletki przeciwbólowe, które działają tylko przez chwilę. Warto jednak od razu rozwiązać ten problem, przy pomocy nowoczesnych metod radzenia sobie z lumbago tak jak Endermologia LPG Kraków.

Poniżej zabiegi na: Lumbago

Wszystkie zabiegi są poprzedzone konsultacją medyczną lub kosmetologiczną w celu dobrania odpowiedniej kuracji.

LPG Alliance Medical to obecnie najlepsza aparatura wykorzystywana do masażu sportowego, leczniczego, relaksacyjnego czy drenażu limfatycznego. Nie dziwi zatem jej wielka popularność wśród klinik fizjoterapii i medycyny estetycznej na całym świecie. Skuteczność masażu LPG Medical jest potwierdzona klinicznie i mimo, iż w Polsce jest głównie wykorzystywana do zabiegów na cellulit to np. we Francji odgrywa znaczącą rolę w zabiegach z fizjoterapii. Wiele gwiazd światowego sportu korzysta z zabiegów LPG Medical przed i po treningach. Duże kluby piłkarskie jak Juventus Turyn, Real Madryt i Chelsea Londyn, posiadają LPG Alliance Medical Cellu M6 w celu regeneracji mięśni po treningu . Lpg Alliance Cellu M6 jest narzędziem terapeutycznym, które dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii nadaje się to stwardniałej, włóknistej, obrzękniętej lub bolesnej tkanki. Dzięki różnej wielkości głowicom dociera w trudno dostępne miejsca.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Akceptuję