Cart

Likwidacja drugiego podbródkaPodwójny podbródek to często spotykany defekt estetyczny – osoby w każdym wieku, zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą mieć podwójny podbródek. Jak zlikwidować tą niekorzystną zmianę w wyglądzie? Usuwanie drugiego podbródka warto powierzyć specjalistom medycyny estetycznej, gdyż domowe metody na podwójny podbródek (krem, masaże, ćwiczenia) zazwyczaj nie przynoszą pożądanych efektów. Jak zlikwidować drugi podbródek w gabinecie medycyny estetycznej? Zabiegi na podwójny podbródek to przede wszystkim:

Accent prime
– nici liftingujące PDO
– Endermolift
– laser iPIXEL
lipoliza iniekcyjna Kraków

Kilka informacji
Accent Prime podbródek cena: od 500 pln
Ilość zabiegów: 4-6
Lipoliza iniekcyjna podbródek cena:  od 400 pln
Ilość zabiegów: 4-6
Endermolift cena: od 100 pln
Ilość zabiegów: 10-15

Usuwanie drugiego podbródka-jaka metoda jest najlepsza?

Wyboru metody dokonuje specjalista w oparciu o stopień zaawansowania defektu oraz przyczyny jego powstania. Jeśli podwójny podbródek jest konsekwencją obecności tłuszczaka, konieczne jest jego chirurgiczne usunięcie. Natomiast w przypadku kumulacji tkanki tłuszczowej w okolicy podbródka zalecane jest wykonanie kilku zabiegów urządzeniem Accent Prime na podbródek  lub wykonanie lipolizy iniekcyjnej podbródka. Lipoliza iniekcyjna drugiego podbródka to bezoperacyjny zabieg usuwania tkanki tłuszczowej. Preparat zawierający związki niszczące komórki tłuszczowe jest wprowadzany w głębokie warstwy skóry przy pomocy cieniutkiej igły. Usunięty z komórek tłuszcz usuwany jest na drodze przemian metabolicznych w wątrobie, zaś tkanka ulega obkurczeniu. Warto przeprowadzić serię kilku zabiegów, a ostateczny efekt zauważalny jest po kilku tygodniach od wykonania zabiegu usuwającego drugi podbródek.
Zabieg endermologii twarzy (Endermolift) idealnie sprawdza się w przypadku podwójnego podbródka spowodowanego obrzękiem twarzy. Wtedy zastosowanie specjalnej głowicy umożliwia drenaż limfatyczny tkanek i odpływanie limfy, co redukuje obrzęki w okolicy podbródka.
Likwidacja podwójnego podbródka możliwa jest także na drodze ujędrnienia skóry laserem iPIXEL. Frakcyjny laser ablacyjny prowadzi do powstania mikrouszkodzeń termicznych skóry i pobudzenia procesów regeneracyjnych. Ostatecznie dochodzi do resufracingu skóry i silnego jej ujędrnienia. Efekt utrzymuje się przez wiele miesięcy. Taki zabieg na drugi podbródek sprawdza się u pacjentów dotkniętych umiarkowanym wiotczeniem skóry. Natomiast w przypadku zaawansowanego nadmiaru skóry, która traci elastyczność i jest obwisła doskonale sprawdza się zabieg liftingujący z wykorzystaniem nici PDO. Nici liftingujące z haczykami wprowadzane są w skórę i zakotwiczają się w tkankach, dając efekt mechanicznego jej podciągnięcia, a z czasem także ujędrnienia spowodowanego nasiloną syntezą włókien kolagenowych. Nici wprowadzane są za pomocą cienkiej kaniuli, a wprowadzone podskórnie nici są niewidoczne i niewyczuwalne.

Modelowanie podbródka Accent Prime (fale radiowe i ultradźwięki)

Nienaganny wygląd podbródka można przywrócić dzięki wykorzystaniu innowacyjnej aparatury – Accent Prime od Alma Lasers. Jest to platforma wykorzystująca dwie niezwykle skuteczne technologie – ultradźwięków oraz fal radiowych. Obie te technologie mogą być z powodzeniem wykorzystywane w celu wyszczuplenia i ujędrnienia podbródka. Ultradźwięki umożliwiają redukcję skumulowanej w okolicy podbródka tkanki tłuszczowej, prowadząc do rozbicia komórek tłuszczowych i uwolnienia z nich tłuszczu. Z kolei fale radiowe ujędrniają skórę na drodze pobudzenia syntezy włókien kolagenowych, co możliwe jest dzięki podgrzaniu skóry i tkanki podskórnej do temperatury 45 – 60 stopni. Taki efekt cieplny nie jest jednak odczuwalny jako dyskomfort, gdyż efekt nagrzewania tkanki jest stopniowy, a jednocześnie towarzyszy mu zastosowanie zaawansowanej głowicy chłodzącej. Wykorzystanie specjalnej głowicy Mini Speed umożliwia precyzyjne przeprowadzenie zabiegu na tak niewielkim obszarze, jakim jest podbródek.

Zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut i jest całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny, nie powoduje przerwania ciągłości naskórka i nie wymaga rekonwalescencji. Pierwszy efekt zauważyć można natomiast po zabiegu, zaś efekt ostateczny ocenić można ocenić po kilku tygodniach, gdy dojdzie do zsyntetyzowania nowych włókien kolagenowych. Accent Prime uznawany jest obecnie za najskuteczniejszy zabieg wyszczuplający i modelujący podbródek.

Efekty likwidacji podbródka urządzeniem Accent Prime są widoczne już po dwóch zabiegach jak widać na zdjęciu.

efekty likwidacji podbródka

Poniżej zabiegi na: Likwidacja drugiego podbródka

Wszystkie zabiegi są poprzedzone konsultacją medyczną lub kosmetologiczną w celu dobrania odpowiedniej kuracji.

Accent Prime Kraków

Fale radiowe i ultradzwięki

Accent Prime to najnowocześniejsza platforma zabiegowa od Alma lasers, łącząca w sobie unikatowe technologie fal radiowych oraz ultradźwięków. Dzięki temu możliwe jest wykonywanie całkowicie nieinwazyjnych, bezpiecznych i niezwykle skutecznych zabiegów umożliwiających modelowanie sylwetki oraz ujędrnianie skóry twarzy i ciała. Takie innowacyjne połączenie pozwala natychmiast uzyskać długotrwałe efekty bez konieczności rekonwalescencji.

Nici Liftingujące wykonane są z włókna PDO (polidioksanonu ) służą jak sama nazwa wskazuje do liftingu czyli podciągania tkanek miękkich. Pod nazwą PDO mamy kilka rodzaje Nici ( krótkie proste, krótkie zawijane, oraz dłuższe z haczykami). Pierwsze dwa rodzaje nadają się jedynie do wygładzania zmarszczek i rewitalizacji skóry natomiast niezależnie od nazwy nie mają one stricte liftingującego charakteru. W przekonaniu naszej kliniki są zabiegi mniej inwazyjne oraz bardziej skuteczne od nici do wygładzania zmarszczek tak jak laserowe usuwanie zmarszczek czy wypełnienia (chodź są u nas w ofercie), natomiast nićmi z haczykami można z powodzeniem podnieść opadające policzki, zlikwidować tzw. “chomiki”, poprawić owal twarzy, unieść brwi, ujędrnić skórę czy zrobić lifting całej twarzy. Dzięki niciom PDO lifting chirurgiczny stał się już przeszłością. Nici mają specjalnie opracowany systemem mikroskopijnych haczyków, które są gęsto rozmieszczone wokół nich w dwóch kierunkach. Dzięki takiej konstrukcji nici doskonale lokalizują się tkankach i długo utrzymują co wpływa na trwałość efektu. Lifting nićmi PDO jest bezpieczny i nie wymaga okresu rekonwalescencji a efekty utrzymują się do 2 lat. Pierwsze widoczne efekty wprowadzenia nici widoczne są od razu po zabiegu, na ostateczny efekt musimy poczekać około 2 tygodni.

Lipoliza iniekcyjna Kraków

Wymodeluj sylwetkę skutecznie i bez wysiłku

Lipoliza iniekcyjna to profesjonalny zabieg medycyny estetycznej, umożliwiający skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej. Zabieg ten umożliwia wymodelowanie sylwetki w jej najbardziej problematycznych obszarach, które nie poddają się diecie odchudzającej czy ćwiczeniom. Ponadto lipoliza iniekcyjna stosowana jest w celu zredukowania podwójnego podbródka powstałego na skutek odkładania depozytów tłuszczowych oraz zmniejszenia tzw. „chomików”, a także zredukowania poduszeczek tłuszczowych tworzących worki pod oczami.

Nagrodzony “Perłą Dermatologii 2017”. Endermolift to “Emdermologia twarzy” która poprzez intensywny masaż niweluje oznaki starzenia się skóry oraz poprawia jej ogólnej kondycji. Zabiegi w tej technologii oddziałują także na tkankę podskórną, dzięki czemu lipoliza tkanki tłuszczowej może zostać zwiększona o 70%, a produkcja kolagenu wzrasta nawet o 240%. ENDERMOLIFT ™ jest nieagresywnym i skutecznym zabiegiem stymulacji komórek , który zapobiega starzeniu, zapewniająca widoczne i trwałe rezultaty. Endermolift LPG ujędrni i poprawi jakość skóry, wyostrzy kontur, spłyci bruzdy oraz pierwsze zmarszczki. Jest doskonałym zabiegiem w każdym wieku zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Firma LPG opracowała w 100% naturalną, przeciwstarzeniową technologię, która uzupełnia skórę, łagodzi oznaki starzenia się, pozostawiając twarz promienną i odmłodzoną. Endermolift to jedyna technika zabiegowa na świecie, zdolna do stymulacji naturalnej syntezy kwasu hialuronowego (+80%) * Zapobieganie i zwalczanie oznak starzenia należy traktować jak…. regularny trening, który będzie mechanicznie stymulować skórę i jej głębsze warstwy ( w tym tkankę podskórną) w najbardziej naturalny i bezbolesny sposób, szanując rodzaj cery i jej wrażliwość.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję

Otrzymaj kod promocyjny na swój pierwszy zabieg lub zamówienie w klinice Neonia

Zapisz się do newslettera. Nie przegap naszych informacji o promocjach, zabiegach i najlepszych kosmetykach.