Leczenie lumbago

W leczeniu lumbago, pomocna może być zmiana trybu życia na bardziej aktywny, regularne ćwiczenia czy codzienne rozciąganie. Dobrym pomysłem są także odpowiednio dobrane masaże. Najlepszym rozwiązaniem w przypadku tej dolegliwości jest jednak nowoczesna metoda, polegająca na masażu mechanicznym z wykorzystaniem LPG Alliance Medical Cellu M6.

Urządzenie to powstało we Francji i choć w Polsce pojawiło się dosyć niedawno, szybko zostało docenione przez pacjentów z różnymi schorzeniami, w tym także z lumbago. W wielu najbardziej rozwiniętych krajach, jest to zdecydowany numer jeden wśród urządzeń do fizjoterapii. Tym bardziej, że ta mechaniczna metoda skutecznie zwalcza nie tylko bóle pleców, ale także eliminuje ból stawów i ból mięśni. Najlepszym dowodem jej najwyższej jakości jest fakt, iż z Endermologie LPG korzystają najlepsi sportowcy świata oraz profesjonalne kluby piłkarskie, takie jak Real Madryt, Chelsea Londyn czy Juventus Turyn.

Poniżej zabiegi na: Leczenie lumbago

Wszystkie zabiegi są poprzedzone konsultacją medyczną lub kosmetologiczną w celu dobrania odpowiedniej kuracji.
LPG Alliance Medical Cellu M6

LPG Alliance Medical to obecnie najlepsza aparatura wykorzystywana do masażu sportowego, leczniczego, relaksacyjnego czy drenażu limfatycznego. Nie dziwi zatem jej wielka popularność wśród klinik fizjoterapii i medycyny estetycznej na całym świecie. Skuteczność masażu LPG Medical jest potwierdzona klinicznie i mimo, iż w Polsce jest głównie wykorzystywana do zabiegów na cellulit to np. we Francji odgrywa znaczącą rolę w zabiegach z fizjoterapii. Wiele gwiazd światowego sportu korzysta z zabiegów LPG Medical przed i po treningach. Duże kluby piłkarskie jak Juventus Turyn, Real Madryt i Chelsea Londyn, posiadają LPG Alliance Medical Cellu M6 w celu regeneracji mięśni po treningu . Lpg Alliance Cellu M6 jest narzędziem terapeutycznym, które dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii nadaje się to stwardniałej, włóknistej, obrzękniętej lub bolesnej tkanki. Dzięki różnej wielkości głowicom dociera w trudno dostępne miejsca.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. 12 264 85 15

tel. 500 77 99 71

Umów wizytę
medycyna estetyczna kraków