Cart

Leczenie lumbago

W leczeniu lumbago, pomocna może być zmiana trybu życia na bardziej aktywny, regularne ćwiczenia czy codzienne rozciąganie. Dobrym pomysłem są także odpowiednio dobrane masaże. Najlepszym rozwiązaniem w przypadku tej dolegliwości jest jednak nowoczesna metoda, polegająca na masażu mechanicznym z wykorzystaniem LPG Alliance Medical Cellu M6.

Urządzenie to powstało we Francji i choć w Polsce pojawiło się dosyć niedawno, szybko zostało docenione przez pacjentów z różnymi schorzeniami, w tym także z lumbago. W wielu najbardziej rozwiniętych krajach, jest to zdecydowany numer jeden wśród urządzeń do fizjoterapii. Tym bardziej, że ta mechaniczna metoda skutecznie zwalcza nie tylko bóle pleców, ale także eliminuje ból stawów i ból mięśni. Najlepszym dowodem jej najwyższej jakości jest fakt, iż z Endermologie LPG korzystają najlepsi sportowcy świata oraz profesjonalne kluby piłkarskie, takie jak Real Madryt, Chelsea Londyn czy Juventus Turyn.

Poniżej zabiegi na: Leczenie lumbago

Wszystkie zabiegi są poprzedzone konsultacją medyczną lub kosmetologiczną w celu dobrania odpowiedniej kuracji.

LPG Alliance Medical to obecnie najlepsza aparatura wykorzystywana do masażu sportowego, leczniczego, relaksacyjnego czy drenażu limfatycznego. Nie dziwi zatem jej wielka popularność wśród klinik fizjoterapii i medycyny estetycznej na całym świecie. Skuteczność masażu LPG Medical jest potwierdzona klinicznie i mimo, iż w Polsce jest głównie wykorzystywana do zabiegów na cellulit to np. we Francji odgrywa znaczącą rolę w zabiegach z fizjoterapii. Wiele gwiazd światowego sportu korzysta z zabiegów LPG Medical przed i po treningach. Duże kluby piłkarskie jak Juventus Turyn, Real Madryt i Chelsea Londyn, posiadają LPG Alliance Medical Cellu M6 w celu regeneracji mięśni po treningu . Lpg Alliance Cellu M6 jest narzędziem terapeutycznym, które dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii nadaje się to stwardniałej, włóknistej, obrzękniętej lub bolesnej tkanki. Dzięki różnej wielkości głowicom dociera w trudno dostępne miejsca.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję

Otrzymaj kod promocyjny na swój pierwszy zabieg lub zamówienie w klinice Neonia

Zapisz się do newslettera. Nie przegap naszych informacji o promocjach, zabiegach i najlepszych kosmetykach.