fbpx

korekta nosaWiele osób jest niezadowolonych z kształtu nosa, jednak z różnych względów nie chcą decydować się na chirurgiczną korektę nosa. Nie jest to jednak jedyna metoda zmiany kształtu nosa – coraz popularniejsze są zabiegi nieoperacyjnej korekty nosa. Niechirurgiczna korekta nosa przy pomocy kwasu hialuronowego daje spore możliwości w zakresie modyfikowania kształtu nosa. Już niewielkie zmiany w zakresie kąta nosowo – czołowego, nosowo – wargowego czy grzbietu nosa mogą zauważalnie poprawić wygląd nosa. Zmiana kształtu nosa bez skalpela polega zatem na wykonaniu subtelnych zmian w kształcie nosa, które dają zauważalny efekt odmłodzenia i upiększenia twarzy.
Wypełnianie nosa kwasem hialuronowym umożliwia szybką i bezpieczną poprawę kształtu nosa, jednak musi być przeprowadzona przez specjalistę. Wyłącznie doświadczony lekarz medycyny estetycznej potrafi umiejętnie skorygować kształt nosa tak, aby harmonizował on z rysami twarzy, zachowując naturalny i proporcjonalny wygląd. Zabieg jest krótki (trwa kilkadziesiąt minut) i niemal bezbolesny, a efekty korekty nosa kwasem hialuronowym utrzymują się przez około 6 – 12 miesięcy. Czas utrzymywania się efektu końcowego można przedłużyć wykonując kolejne wypełnienia kwasem hialuronowym.
Podczas niechirurgicznej korekty nosa możliwe jest wykonanie następujących modyfikacji kształtu nosa:
uniesienie czubka nosa
zredukowanie garbu na nosie
wyrównanie asymetrii nosa
korekta nosa siodełkowatego
korygowanie nierówności na grzbiecie nosa
Przewaga nieoperacyjnej korekty nosa nad zabiegiem chirurgicznym sprowadza się do braku konieczności znieczulenia ogólnego i długotrwałej rekonwalescencji, a także zminimalizowania ryzyka powikłań. Efekt zauważalny jest natychmiast i umożliwia precyzyjną korektę kształtu nosa. Niewątpliwą zaletą jest także cena korekty nosa kwasem hialuronowym – dużo niższa niż w przypadku zabiegu chirurgicznego. Dodatkowym atutem takiego zabiegu jest efekt modelowania twarzy.

Zobacz również:

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję