Cart

korekta nosaWiele osób jest niezadowolonych z kształtu nosa, jednak z różnych względów nie chcą decydować się na chirurgiczną korektę nosa. Nie jest to jednak jedyna metoda zmiany kształtu nosa – coraz popularniejsze są zabiegi nieoperacyjnej korekty nosa. Niechirurgiczna korekta nosa przy pomocy kwasu hialuronowego daje spore możliwości w zakresie modyfikowania kształtu nosa. Już niewielkie zmiany w zakresie kąta nosowo – czołowego, nosowo – wargowego czy grzbietu nosa mogą zauważalnie poprawić wygląd nosa. Zmiana kształtu nosa bez skalpela polega zatem na wykonaniu subtelnych zmian w kształcie nosa, które dają zauważalny efekt odmłodzenia i upiększenia twarzy.
Wypełnianie nosa kwasem hialuronowym umożliwia szybką i bezpieczną poprawę kształtu nosa, jednak musi być przeprowadzona przez specjalistę. Wyłącznie doświadczony lekarz medycyny estetycznej potrafi umiejętnie skorygować kształt nosa tak, aby harmonizował on z rysami twarzy, zachowując naturalny i proporcjonalny wygląd. Zabieg jest krótki (trwa kilkadziesiąt minut) i niemal bezbolesny, a efekty korekty nosa kwasem hialuronowym utrzymują się przez około 6 – 12 miesięcy. Czas utrzymywania się efektu końcowego można przedłużyć wykonując kolejne wypełnienia kwasem hialuronowym.
Podczas niechirurgicznej korekty nosa możliwe jest wykonanie następujących modyfikacji kształtu nosa:
uniesienie czubka nosa
zredukowanie garbu na nosie
wyrównanie asymetrii nosa
korekta nosa siodełkowatego
korygowanie nierówności na grzbiecie nosa
Przewaga nieoperacyjnej korekty nosa nad zabiegiem chirurgicznym sprowadza się do braku konieczności znieczulenia ogólnego i długotrwałej rekonwalescencji, a także zminimalizowania ryzyka powikłań. Efekt zauważalny jest natychmiast i umożliwia precyzyjną korektę kształtu nosa. Niewątpliwą zaletą jest także cena korekty nosa kwasem hialuronowym – dużo niższa niż w przypadku zabiegu chirurgicznego. Dodatkowym atutem takiego zabiegu jest efekt modelowania twarzy.

Poniżej zabiegi na: Korekta nosa

Wszystkie zabiegi są poprzedzone konsultacją medyczną lub kosmetologiczną w celu dobrania odpowiedniej kuracji.

Wolumetria twarzy to zabieg liftingu i modelowania twarzy, przywracający twarzy jej harmonijny, młody wygląd. Dziś wolumetria twarzy nie powinna być kojarzona z inwazyjnymi zabiegami – chirurgicznym liftingiem czy operacjami plastycznymi nosa. Obecnie możliwe jest odmładzanie twarzy bez skalpela. Przy pomocy szybkich, bezpiecznych i minimalnie inwazyjnych zabiegów możliwa jest odbudowa owalu twarzy, polegająca na powiększeniu lub uzupełnieniu objętości tych obszarów twarzy, na których najbardziej odbija się upływający czas. Procesom starzenia się skóry towarzyszy stopniowy zanik podskórnej tkanki tłuszczowej, a także tkanki chrzęstnej i kostnej na twarzy; zmniejsza się także objętość i elastyczność tkanki mięśniowej. Na skutek tych niepożądanych zmian twarz zatraca młodzieńczy wygląd, rysy twarzy wyostrzają się. Wówczas doskonale sprawdzą się zabiegi modelowania twarzy kwasem hialuronowym, a także nićmi hialuronowymi.

Kwas hialuronowy Kraków

Zabiegi Restylane – Neauvia

Kwas hialuronowy to związek fizjologicznie występujący w naszym organizmie; jego rolą jest nawodnienie skóry i zapewnienie jej odpowiedniej elastyczności i jędrności. Wyjątkowe właściwości kwasu hialuronowego wynikają ze zdolności wiązania wody. Z upływem lat spada wielkość syntezy kwasu hialuronowego w organizmie – a jego zmniejszona zawartość w skórze prowadzi do spadku elastyczności skóry, jej przesuszenia oraz pojawienia się zmarszczek. Medycyna estetyczna z powodzeniem wykorzystuje kwas hialuronowy w celu odmładzania twarzy – wypełniacz ten umożliwia wygładzenie zmarszczek, wypełnienie ust czy poprawę owalu twarzy (wolumetria twarzy).

Biostymulacja skóry Kraków

Zabiegi Ellanse i Linerase

W ostatnich latach ogromnym powodzeniem cieszą się zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy, np. kwasu hialuronowego. Nic dziwnego – trwający kilkanaście minut zabieg o znikomej inwazyjności, polegający na ostrzykiwaniu określonych obszarów twarzy wypełniaczem umożliwia natychmiastowe odmłodzenie. Okazuje się jednak, że od takiego zabiegu można wymagać jeszcze więcej – jeśli bowiem użyty zostanie specjalny typ wypełniacza, wówczas uzyskać można długotrwały efekt biostymulacji skóry. Zastosowanie wypełniaczy Linerase oraz Ellanse pozwala uzyskać natychmiastowy efekt wypełnienia zmarszczek oraz korygowania owalu twarzy, a także kompleksowej biostymulacji skóry. Pobudzenie syntezy włókien kolagenowych umożliwia poprawę jakości skóry na przestrzeni wielu miesięcy.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję

Otrzymaj kod promocyjny na swój pierwszy zabieg lub zamówienie w klinice Neonia

Zapisz się do newslettera. Nie przegap naszych informacji o promocjach, zabiegach i najlepszych kosmetykach.