Cart

ciemna skóra okolic intymnych

Ciemne przebarwienia w okolicach intymnych to problem bardzo wielu osób. Przyczyny ich powstania są różnorodne. U niektórych jest to przypadłość dziedziczna, ale mogą być one też skutkiem przebytych chorób, porodów, zachwiania gospodarki hormonalnej, zbyt intensywnego naświetlania w solarium lub nadmiernego opalania się na mocnym słońcu. W Azji oraz Stanach Zjednoczonych krążą kremy wybielające które są w Europie zakazane ze względu na rakotwórcze substancje które zawierają. W naszym gabinecie estetycznym najlepszym rozwiązaniem na ciemną skórę okolic intymnych jest laser frakcyjny Er:YAG

Niezależne jednak od przyczyny, ciemna skóra okolicach intymnych bywa czymś wyjątkowo wstydliwym. Problem ten sprawia, że obniża się nasza samoocena, wstydzimy się wyglądu naszych stref intymnych, a w konsekwencji drastycznie spada nasze libido i przestajemy odczuwać radość z życia intymnego. Zażenowanie wyglądem warg sromowych i odbytu często powoduje, że unikamy kontaktów seksualnych z partnerem i nie osiągamy pełnej satysfakcji podczas stosunku, co może rodzić jeszcze większą frustrację.

Na szczęście, osoby zmagające się z problemem jakim jest ciemna skóra okolic intymnych, mogą skutecznie z nim walczyć. Laserowe usuwanie przebarwień, jest już standardowym zabiegiem, który gwarantuje osiągnięcie satysfakcjonującego efektu wybielenia odbytu oraz warg sromowych.

Poniżej zabiegi na: Ciemna skóra okolic intymnych

Wszystkie zabiegi są poprzedzone konsultacją medyczną lub kosmetologiczną w celu dobrania odpowiedniej kuracji.

Ablacyjny Resurfacing skóry iPIXEL™ to technologia erbium:yag wprowadzona przez platformę Alma harmony XL pro. Laser frakcyjny iPIXEL™ polecany jest osobom, które chcą odświeżyć swoją skórę i pozbyć się niedoskonałości. Terapia jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy oczekują błyskawicznej poprawy kondycji skóry. Ta technologia jest bezkonkurencyjna w obkurczaniu rozszerzonych porów oraz znakomicie złuszcza naskórek. Zabieg resurfacingu skóry daje świetne rezultaty redukując zmarszczki, poprawiając gęstość skóry oraz dając efekt fotoodmłodzenia.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję

Otrzymaj kod promocyjny na swój pierwszy zabieg lub zamówienie w klinice Neonia

Zapisz się do newslettera. Nie przegap naszych informacji o promocjach, zabiegach i najlepszych kosmetykach.