ciemna skóra okolic intymnych

Ciemne przebarwienia w okolicach intymnych to problem bardzo wielu osób. Przyczyny ich powstania są różnorodne. U niektórych jest to przypadłość dziedziczna, ale mogą być one też skutkiem przebytych chorób, porodów, zachwiania gospodarki hormonalnej, zbyt intensywnego naświetlania w solarium lub nadmiernego opalania się na mocnym słońcu.

Niezależne jednak od przyczyny, ciemna skóra okolicach intymnych bywa czymś wyjątkowo wstydliwym. Problem ten sprawia, że obniża się nasza samoocena, wstydzimy się wyglądu naszych stref intymnych, a w konsekwencji drastycznie spada nasze libido i przestajemy odczuwać radość z życia intymnego. Zażenowanie wyglądem warg sromowych i odbytu często powoduje, że unikamy kontaktów seksualnych z partnerem i nie osiągamy pełnej satysfakcji podczas stosunku, co może rodzić jeszcze większą frustrację.

Na szczęście, osoby zmagające się z problemem jakim jest ciemna skóra okolic intymnych, mogą skutecznie z nim walczyć. Laserowe usuwanie przebarwień, jest już standardowym zabiegiem, który gwarantuje osiągnięcie satysfakcjonującego efektu wybielenia odbytu oraz warg sromowych.

Poniżej zabiegi na: Ciemna skóra okolic intymnych

Wszystkie zabiegi są poprzedzone konsultacją medyczną lub kosmetologiczną w celu dobrania odpowiedniej kuracji.
Laser frakcyjny / Resurfacing Kraków

Ablacyjny Resurfacing skóry iPIXEL™ to technologia erbium:yag wprowadzona przez platformę Alma harmony XL pro. Laser frakcyjny iPIXEL™ polecany jest osobom, które chcą odświeżyć swoją skórę i pozbyć się niedoskonałości. Terapia jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy oczekują błyskawicznej poprawy kondycji skóry. Ta technologia jest bezkonkurencyjna w obkurczaniu rozszerzonych porów oraz znakomicie złuszcza naskórek. Zabieg resurfacingu skóry daje świetne rezultaty redukując zmarszczki, poprawiając gęstość skóry oraz dając efekt fotoodmłodzenia.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. 12 264 85 15

tel. 500 77 99 71

Umów wizytę
medycyna estetyczna kraków