asymetria brodyBroda w dużym stopniu wpływa na wygląd całej twarzy. Jej trójkątny kształt kojarzymy z kobiecymi proporcjami i delikatnością. Z kolei ta kwadratowa jest charakterystyczna dla mężczyzn. Kobietom dodaje subtelności i łagodnego wyglądu, mężczyznom natomiast wyrazistości. Asymetria brody wpływa niekorzystnie na całokształt wyglądu i stanowi dla pacjentów duży problem. Często nie szukają oni niestety pomocy w jego rozwiązaniu, obawiając się inwazyjnych i kosztownych zabiegów. W wielu przypadkach jednak, ładniejszy wygląd i efekt wolumetrii twarzy, można uzyskać dzięki bardzo prostym i efektywnym zabiegom przeprowadzanym w naszym salonie urody w Krakowie.

Poniżej zabiegi na: Asymetria brody

Wszystkie zabiegi są poprzedzone konsultacją medyczną lub kosmetologiczną w celu dobrania odpowiedniej kuracji.
Wolumetria twarzy

Wolumetria twarzy to zabieg liftingu i modelowania twarzy, przywracający twarzy jej harmonijny, młody wygląd. Dziś wolumetria twarzy nie powinna być kojarzona z inwazyjnymi zabiegami – chirurgicznym liftingiem czy operacjami plastycznymi nosa. Obecnie możliwe jest odmładzanie twarzy bez skalpela. Przy pomocy szybkich, bezpiecznych i minimalnie inwazyjnych zabiegów możliwa jest odbudowa owalu twarzy, polegająca na powiększeniu lub uzupełnieniu objętości tych obszarów twarzy, na których najbardziej odbija się upływający czas. Procesom starzenia się skóry towarzyszy stopniowy zanik podskórnej tkanki tłuszczowej, a także tkanki chrzęstnej i kostnej na twarzy; zmniejsza się także objętość i elastyczność tkanki mięśniowej. Na skutek tych niepożądanych zmian twarz zatraca młodzieńczy wygląd, rysy twarzy wyostrzają się. Wówczas doskonale sprawdzą się zabiegi modelowania twarzy kwasem hialuronowym, a także nićmi hialuronowymi.

Kwas Hialuronowy

Kwas hialuronowy to związek fizjologicznie występujący w naszym organizmie; jego rolą jest nawodnienie skóry i zapewnienie jej odpowiedniej elastyczności i jędrności. Wyjątkowe właściwości kwasu hialuronowego wynikają ze zdolności wiązania wody. Z upływem lat spada wielkość syntezy kwasu hialuronowego w organizmie – a jego zmniejszona zawartość w skórze prowadzi do spadku elastyczności skóry, jej przesuszenia oraz pojawienia się zmarszczek. Medycyna estetyczna z powodzeniem wykorzystuje kwas hialuronowy w celu odmładzania twarzy – wypełniacz ten umożliwia wygładzenie zmarszczek, wypełnienie ust czy poprawę owalu twarzy (wolumetria twarzy).

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. 12 264 85 15

tel. 500 77 99 71

Umów wizytę
medycyna estetyczna kraków