Peeling laserowy Kraków

peeling laserowy
Peeling laserowy jest metodą odmładzania skóry za pomocą lasera ablacyjnego IPIXEL , pomaga cofnąć uszkodzenia skóry wywołane promieniowaniem światła UV (fotostarzenie) w ciągu naszego życia. Uszkodzenia te objawiają się zmianami zachodzącymi w skórze, polegającymi na powstawaniu zmarszczek,zwiotczeniu skóry oraz jej szorstkością. W przeciwieństwie do innych metod daje spektakularne odmłodzenie przy jednocześnie dużo mniejszej liczbie potrzebnych zabiegów. Efekty utrzymują się do 4 lat a proces starzenia się skóry zostaje znacząco spowolniony. Peeling laserowy jest doskonałym zabiegiem dla osób chcących pozbyć się niewielkich blizn, rozszerzonych porów, pierwszych zmarszczek oraz przebarwień. Pozwala „zagęścić” skórę wokół oczu dzięki czemu przestaje być cienka i wiotka.
Peeling laserowy można wykonywać nie tylko na twarzy ale również na delikatnej skórze szyi,dekoltu i piersi, pozwoli to znacznie ją ujędrnić, zmarszczki na szyi tzw. kręgi Venus spłycą się a skóra staje się napięta i świetlista.
Laser Ipixel uszkadza skórę w sposób kontrolowany. W przeciwieństwie do peelingów chemicznych proces dermabrazji jest dużo bardziej precyzyjny i pozwala lepiej zadziałać w miejscach najbardziej potrzebujących. Wiązka lasera IPIXEL tworzy na skórze system uszkodzeń(pikseli) pomiędzy, którymi pozostawia mostki zdrowej tkanki w związku z czym proces regeneracji przebiega dużo szybciej a efekty są znacznie lepsze niż w przypadku laserów CO2. Zabieg przeprowadzany jest po dokładnej konsultacji i w znieczuleniu maścią z zawartością lidokainy. Bezpośrednio po zabiegu buzia wygląda „jak byśmy zasnęli na słońcu” Pierwsze efekty są widoczne już po kilku dniach od regeneracji naskórka – skóra jest dużo młodsza, świeższa a zmarszczki są spłycone. Proces przebudowy skóry przebiega nawet kilka miesięcy po zabiegu, konieczna jest ochrona przed promieniowaniem UV (kremy z filtrem SPF50) oraz przestrzeganie zaleceń po zabiegowych. W zależności od kondycji skóry podczas konsultacji decydujemy o ilości zabiegów koniecznych dla uzyskania satysfakcjonującego rezultatu. Na peeling laserowy można się zdecydować w każdym wieku. Jest to zabieg który warto robić co najmniej raz do roku nawet będąc przed 30 rokiem życia. W ten sposób regenerujemy i czyścimy skórę a systematyczność zabiegowa będzie chronić naszą skórę przez wiele lat.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. 12 264 85 15

tel. 500 77 99 71

Umów wizytę
medycyna estetyczna kraków