Dlaczego NEONIA?

Nazwa naszej kliniki jest połączeniem dwóch greckich słów (nea - młoda, eonia - wieczna), które doskonale wyrażają jej główny cel. NEONIA, czyli „wiecznie młoda”, jest miejscem, w którym dbamy o Twój piękny, naturalny wygląd.

Pomożemy Ci zatrzymać młodość, korzystając z najnowocześniejszych technologii laserowych Alma Lasers, LPG Alliance oraz  najnowszych trendów medycyny estetycznej. Dzięki temu, będziesz mogła cieszyć się fantastycznymi efektami przeprowadzonych zabiegów, bez konieczności przechodzenia przez długie i bolesne okresy rekonwalescencji.

Wszystkie nasze lasery jako nieliczne na rynku posiadają certyfikaty bezpieczeństwa FDA, MEDICAL CE, CE, oraz posiadają badania kliniczne potwierdzające ich skuteczność.

Raty 0%

Nie odczujesz kosztów

Dogodna lokalizacja

dedykowany bezpłatny parking

Najnowocześniejszy sprzęt

Laser frakcyjny nieablacyjny ALMA LASERS HARMONY XL PRO  jest jedynym na rynku laserem który jednocześnie odmładza tak samo jak ablacyjny nie uszkadzając wierzchniej warstwy skóry dzięki czemu można od razu wrócić to codziennych czynności bez okresu rekonwalescencji ,która jest wymagana przy laserze ablacyjnym.

Laser ALMA LASERS SOPRANO ICE PLATINUM łączy w sobie 3 wiązki laserowe: diodowy, aleksandrytowy, Nd-Yag dzięki temu szybciej i skuteczniej usuwa trwale owłosienie, dodatkowo nadaje się do jasnych włosów oraz opalonej skóry. System chłodzący ( obniżający temp. do -3 stopni C) zapewnia komfort podczas zabiegu. Tryb pracy IN MOTION  przyśpiesza zabieg w przeciwieństwie do innych popularnych laserów diodowych.

LPG ALLIANCE  to najskuteczniejsza i najnowocześniejsza technologia rodem z Francji do walki z ostatnimi uporczywymi kilogramami oraz cellulitem. Seria zabiegów nie tylko poprawia jakość i strukturę skóry ale również zwiększa przepływ limfy. Zastosowanie masażu endermologicznego doceniły już największe gwiazdy światowego sportu.

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. 12 264 85 15

tel. 500 77 99 71

Doświadczony zespół

Składający się z lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów.

EWA KOPYCIŃSKA

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii w Oddziale Klinicznym Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zawodowo zajmuje się dermatologią i medycyną estetyczną, która jest jej pasją. Wykonując zabiegi medycyny estetycznej wykorzystuje wiedzę i doświadczenie z obszaru dermatologii co przekłada się na doskonałe efekty i bezpieczeństwo zabiegów. Ma duże doświadczenie w zastosowaniu toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, w mezoterapii, lipolizie, peelingach medycznych oraz w laseroterapii i dermatochirurgii. Wykonuje zabiegi medycyny estetycznej, które są sprawdzone i przebadane naukowo, tak aby poprawić kondycję skóry, uzyskać harmonię twarzy i wydobyć jej naturalne piękno. Stale aktualizuje swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje biorąc udział w licznych konferencjach, szkoleniach i kursach w kraju i za granicą.

JOANNA GODWIN

kosmetolog

Nieprzerwanie poszerza swoją wiedzę z zakresu laseroterapii i kosmetologii na kursach i szkoleniach. Pozytywnie nastawiona do życia. Zwolenniczka indywidualnego podejścia do problemu i oczekiwań klienta. Największą satysfakcję sprawia jej zaznajomienie się z zabiegiem na ,,własnej skórze''. Co też z pewnością przekłada się na jego skuteczność. Hobbystycznie interesuje ją strona beauty, a konkretnie wizaż i stylizacja paznokci.

PAULINA NOWAK

inż. dietetyk

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Dietetyka, Technologia Żywności i Żywienia Człowieka oraz Policealnego Studium w Krakowie na kierunku Technik Usług Kosmetycznych. Swoją pracę traktuje interdyscyplinarnie. Jest przekonana, że wiedza z zakresu zdrowego żywienia w połączeniu z najnowszymi technikami stosowanymi w kosmetologii przynosi spektakularne efekty w stosowanych terapiach. Liczne kursy, szkolenia tematyczne z dziedziny nowych technologii pozwalają wielopoziomowo rozpatrywać dolegliwości skóry. Na co dzień jest osobą ciepłą, w pełni zaangażowaną i w 100% godną zaufania.

ANNA ZIENKIEWICZ

mgr kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie. Odbyła liczne szkolenia z kosmetologii medycznej pod okiem dr. Zbigniewa Leśniowskiego. Posiada certyfikaty do wykonywania zabiegów z zakresu wypełniania kwasem hialuronowym, zaawansowanych technik z zastosowaniem toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej oraz osocza bogatopłytkowego. Uczestniczka licznych kongresów, pasjonatka laseroterapii oraz holistycznego podejścia do pielęgnacji ciała twarzy.

KAROLINA GROBELNA

mgr kosmetolog

Absolwentka Kosmetologii na Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla. Ukończyła również specjalizację Zarządzania Ośrodkami SPA na Akademii Wychowania Fizycznego. W pracy kosmetologa największą radość i satysfakcję przynosi jej zadowolenie klientów oraz fakt, że poprzez wykonywane zabiegi poprawia się ich komfort życia i samoocena. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zabiegach z zakresu laseroterapii, mezoterapii igłowej oraz peelingów medycznych. Interesuje się kwestiami związanymi ze zdrowym trybem życia, nowinkami z branży medycyny estetycznej oraz wellness & SPA. W każde wyzwanie wkłada sto procent zaangażowania i pozytywnego nastawienia.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA