fbpx

Harmony XL Pro

Harmony XL Pro to najnowocześniejsza platforma laserowa, przy pomocy której można sobie poradzić z szeroką gamą problemów natury dermatologicznej oraz estetycznej. Narzędzie to, stworzone przez doświadczoną i renomowaną izraelską firmę Alma Lasers, pozwala na łączenie różnych laserów oraz technologii w trakcie jednego zabiegu. Dzięki temu, jego skuteczność jest znacznie wyższa, a efekty zachwycają.

ClearLift

Na czym to polega ?

Każda z tych multifunkcyjnych platform laserowych może zostać wyposażona w specjalne głowice, których zakres działania pozwala na rozwiązanie określonych problemów skórnych, z jakimi borykają się pacjenci. Do ogromnych zalet korzystania z tego urządzenia, należy zaliczyć również fakt, iż laser oddziałuje na głębokie warstwy skóry, nie naruszając naskórka. Dzięki temu, pacjent nie musi się specjalnie przygotowywać do zabiegu, a po jego wykonaniu może natychmiast wrócić do normalnego życia, nie obawiając się jakichkolwiek niekorzystnych zmian na skórze. W większości przypadków również, zabiegi wykonywane przy pomocy Harmony XL Pro, są zupełnie bezbolesne

 

 

Wskazania

Istnieje bardzo dużo wskazań do zastosowania platformy laserowej Harmony XL Pro, wśród tych najważniejszych warto wymienić chociażby:
  • Lifting, zagęszczenie skóry
  • Redukcja zmarszczek, blizn czy rozstępów
  • Zmiany naczyniowe
  • Przebarwienia
  • Melazma
  • Trądzik
  • Usuwanie tatuaży oraz makijażu permanentnego
  • Pajączki
  • Rumień

Nad poprawnością merytoryczną opisu czuwa

Mgr Anna Zienkiewicz

Kosmetolog

Anna Zienkiewicz - specjalista od zabiegów laserowych i odmładzających. Wszystkie zabiegi testuję najpierw na sobie zanim wprowadzi je do oferty kliniki. Uczestniczyła w wielu szkoleniach krajowych i międzynarodowych organizowanych przez światowych ekspertów z dziedziny laseroterapii i kosmetologii estetycznej. Między innymi szkolenia „Dermapen World” prowadzone przez światowej renomie eksperta Dr Andrew Christie.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję