Cart

Kim jesteśmy

Gabinet kosmetyczny, Klinika urody Kraków

Klinika Neonia to nowoczesna placówka, oferująca najnowocześniejsze i najskuteczniejsze rozwiązania na rynku beauty. W politykę naszej formy wpisuje się przede wszystkim najwyższa jakość usług, a także komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów. Pacjentom odwiedzającym naszą klinikę oferujemy profesjonalną obsługę – od wstępnej konsultacji i kwalifikacji do zabiegu, poprzez wykonanie zabiegów upiększających aż po opiekę pozabiegową. A wszystko to z wykorzystaniem najnowocześniejszego, certyfikowanego sprzętu oraz preparatów najwyższej jakości. Nasi specjaliści dokonują starannego wyboru uznanych na całym świecie zabiegów medycyny estetycznej, które wykonywane są w komfortowej i przyjaznej atmosferze.

W stale poszerzającej się ofercie kliniki znaleźć można zabiegi medycyny estetycznej, a także kosmetologii estetycznej, dermatologii estetycznej oraz trychologii. Połączenie medycyny estetycznej z kosmetologią to rozwiązanie starannie przemyślane – daje bowiem możliwość wyboru rozmaitych zabiegów zarówno osobom zdecydowanym na bardziej inwazyjną ingerencję, jak i tych preferujących rozwiązania mniej inwazyjne. Dzięki umiejętnemu łączeniu mniej i bardziej inwazyjnych zabiegów możliwe jest kompleksowe odmładzanie, a jednocześnie przygotowanie skóry do zabiegów oraz wspomaganie regeneracji pozabiegowej. Wiele mniej inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii estetycznej doskonale sprawdzi się bowiem jako etap wstępny do bardziej inwazyjnych zabiegów, ale także wspomoże procesy gojenia skóry po wykonaniu zabiegów odmładzających wymagających dłuższej rekonwalescencji.

Nasza kadra z nami od początku!

O najwyższy standard usług dba kadra profesjonalistów, uczestnicząca w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych. Dzięki stałemu zdobywaniu wiedzy, nasi eksperci mogą dokonać wyboru wyłącznie najefektywniejszych zabiegów medycyny estetycznej, które pozwalają osiągnąć spektakularne efekty, przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka wystąpienia działań niepożądanych. Ogromna waga przykładana jest do bezpieczeństwa proponowanych w naszej klinice terapii, co znajduje wyraz w wykorzystaniu wyłącznie najnowocześniejszego sprzętu i certyfikowanych preparatów. Ponadto wszystkie zabiegi w naszej klinice wykonywane są z zachowaniem zasad sterylności. Wysoki standard higieniczny przekłada się na dezynfekowanie aparatury i wszystkich powierzchni w gabinecie. Ponadto większość naszych pracowników jest z nami od początku istnienia kliniki, co redukuje ryzyko ciągłej rotacji personelu. Stawiając na nowoczesność, bezpieczeństwo i profesjonalizm, nasza klinika zapewnia wszystkim swoim klientom gwarancję udanej terapii upiększającej.

Dlaczego NEONIA?

Nazwa naszej kliniki jest połączeniem dwóch greckich słów (nea – młoda, eonia – wieczna), które doskonale wyrażają jej główny cel. NEONIA, czyli „wiecznie młoda”, jest miejscem, w którym dbamy o Twój piękny, naturalny wygląd. Pomożemy Ci zatrzymać młodość, korzystając z najnowocześniejszych technologii laserowych Alma Lasers, LPG Alliance oraz  najnowszych trendów medycyny estetycznej. Dzięki temu, będziesz mogła cieszyć się fantastycznymi efektami przeprowadzonych zabiegów, bez konieczności przechodzenia przez długie i bolesne okresy rekonwalescencji. Wszystkie nasze lasery jako nieliczne na rynku posiadają certyfikaty bezpieczeństwa FDA, MEDICAL CE, CE, oraz posiadają badania kliniczne potwierdzające ich skuteczność.

Raty 0%

Nie odczujesz kosztów

Dogodna lokalizacja

dedykowany bezpłatny parking

Najnowocześniejszy sprzęt

Laser frakcyjny nieablacyjny ALMA LASERS HARMONY XL PRO  jest jedynym na rynku laserem który jednocześnie odmładza tak samo jak ablacyjny nie uszkadzając wierzchniej warstwy skóry dzięki czemu można od razu wrócić to codziennych czynności bez okresu rekonwalescencji ,która jest wymagana przy laserze ablacyjnym. Laser ALMA LASERS SOPRANO ICE PLATINUM łączy w sobie 3 wiązki laserowe: diodowy, aleksandrytowy, Nd-Yag dzięki temu szybciej i skuteczniej usuwa trwale owłosienie, dodatkowo nadaje się do jasnych włosów oraz opalonej skóry. System chłodzący ( obniżający temp. do -3 stopni C) zapewnia komfort podczas zabiegu. Tryb pracy IN MOTION  przyśpiesza zabieg w przeciwieństwie do innych popularnych laserów diodowych. LPG ALLIANCE  to najskuteczniejsza i najnowocześniejsza technologia rodem z Francji do walki z ostatnimi uporczywymi kilogramami oraz cellulitem. Seria zabiegów nie tylko poprawia jakość i strukturę skóry ale również zwiększa przepływ limfy. Zastosowanie masażu endermologicznego doceniły już największe gwiazdy światowego sportu.

Doświadczony zespół

Składający się z lekarzy medycyny estetycznej i kosmetologów.

EWA KOPYCIŃSKA

EWA KOPYCIŃSKA

dermatolog - trycholog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii w Oddziale Klinicznym Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zawodowo zajmuje się dermatologią i medycyną estetyczną, która jest jej pasją. Wykonując zabiegi medycyny estetycznej wykorzystuje wiedzę i doświadczenie z obszaru dermatologii co przekłada się na doskonałe efekty i bezpieczeństwo zabiegów. Ma duże doświadczenie w zastosowaniu toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego, w mezoterapii, lipolizie, peelingach medycznych oraz w laseroterapii i dermatochirurgii. Wykonuje zabiegi medycyny estetycznej, które są sprawdzone i przebadane naukowo, tak aby poprawić kondycję skóry, uzyskać harmonię twarzy i wydobyć jej naturalne piękno. Stale aktualizuje swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje biorąc udział w licznych konferencjach, szkoleniach i kursach w kraju i za granicą.

JOANNA GODWIN

JOANNA GODWIN

kosmetolog

Nieprzerwanie poszerza swoją wiedzę z zakresu laseroterapii i kosmetologii na kursach i szkoleniach. Pozytywnie nastawiona do życia. Zwolenniczka indywidualnego podejścia do problemu i oczekiwań klienta. Największą satysfakcję sprawia jej zaznajomienie się z zabiegiem na ,,własnej skórze''. Co też z pewnością przekłada się na jego skuteczność. Hobbystycznie interesuje ją strona beauty, a konkretnie wizaż i stylizacja paznokci.

EWELINA CZESAK

EWELINA CZESAK

kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie. Specjalizuję się w zabiegach na ciało. Ma wieloletnie doświadczenie w masażach manualnych i pielęgnacji ciała ale również w masażach podciśnieniowych. Odbyła wiele szkoleń z Endermologii Alliance, Fali akustycznej Storz czy platformy Accent Prime. Swoją pracę wykonuję sumiennie dbając o każdy detal. Hobbystycznie interesuje się zdrową żywnością oraz dietetyką.

ANNA ZIENKIEWICZ

ANNA ZIENKIEWICZ

mgr kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie. Odbyła liczne szkolenia z kosmetologii medycznej pod okiem dr. Zbigniewa Leśniowskiego. Posiada certyfikaty do wykonywania zabiegów z zakresu wypełniania kwasem hialuronowym, zaawansowanych technik z zastosowaniem toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej oraz osocza bogatopłytkowego. Uczestniczka licznych kongresów, pasjonatka laseroterapii oraz holistycznego podejścia do pielęgnacji ciała twarzy.

KAROLINA GROBELNA

KAROLINA GROBELNA

mgr kosmetolog

Absolwentka Kosmetologii na Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla. Ukończyła również specjalizację Zarządzania Ośrodkami SPA na Akademii Wychowania Fizycznego. W pracy kosmetologa największą radość i satysfakcję przynosi jej zadowolenie klientów oraz fakt, że poprzez wykonywane zabiegi poprawia się ich komfort życia i samoocena. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zabiegach z zakresu laseroterapii, mezoterapii igłowej oraz peelingów medycznych. Interesuje się kwestiami związanymi ze zdrowym trybem życia, nowinkami z branży medycyny estetycznej oraz wellness & SPA. W każde wyzwanie wkłada sto procent zaangażowania i pozytywnego nastawienia.

Inga Pogłódek

Inga Pogłódek

mgr kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w Krakowie. Wykładowca zawodu kosmetologa na różnych szkołach policealnych oraz uczelniach. Jej pasja w pracy to laseroterapia i urządzenia hi-tech. Zawsze stara się dobrać odpowiednią terapię na dany problem estetyczny. Ma wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegach laserowych potwierdzone różnymi certyfikatami i szkoleniami. Charakteryzuje się dużą precyzją w wykonaniu zabiegów laserowych oraz zabiegów na ciało, zawsze dbając o bezpieczeństwo pacjenta. Jej hobby to sport i zdrowy styl życia.

Usuwanie Zmarszczek Kraków Laser Frakcyjny Kraków Lipoliza Iniekcyjna Kraków Wolumetria Twarzy Kraków Botoks Kraków

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję
 
Otrzymaj kod promocyjny na swój pierwszy zabieg lub zamówienie w klinice Neonia
 
 
Zapisz się do newslettera. Nie przegap naszych informacji o promocjach, zabiegach i najlepszych kosmetykach.