Lipomassage

LPG ALLIANCE

Nagrodzony " Perłą Dermatologii 2017". Lipomassage LPG to rodzaj zabiegów endermologicznych, które służą przede wszystkim wyszczupleniu, modelowaniu i ujędrnianiu ciała. Połączenie działania elektronicznie sterowanych rolek oraz zjawiska próżni sprawia, że podczas zabiegu przeprowadzanego technologią Lipomassage LPG stymulowana jest wierzchnia warstwa skóry. Zachodzące wówczas w jej wnętrzu reakcje chemiczne to między innymi pobudzenie metabolizmu tkanki tłuszczowej oraz stymulacja komórek prowadząca do uwalniania z nich tłuszczu, który nie reaguje na dietę oraz ćwiczenia.

Zabiegi w tej technologii oddziałują także na tkankę podskórną, dzięki czemu lipoliza tkanki tłuszczowej może zostać zwiększona o 70%, a produkcja kolagenu wzrasta nawet o 240%.


LipomassagePoczuj się dobrze w twoim ciele, poczuj się dobrze ze sobą dzięki Lipomassage LPG

Zabieg Lipomassage LPG przede wszystkim pozwala pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w partiach ciała wskazanych przez pacjenta. Zachodzące w jego trakcie reakcje biologiczne, wznawiają proces eliminowania komórek tłuszczowych z organizmu, a oddziaływanie mechaniczne na tkankę tłuszczową, znacząco ją zmiękcza. Dzięki temu, może ona zostać szybciej wydalona z organizmu, na co wpływają również pobudzone w trakcie zabiegów endermologii, procesy krążenia. Lipomassage LPG to również doskonała metoda radzenia sobie z nieestetycznym cellulitem, który dzięki serii zabiegów tego typu może zostać skutecznie zniwelowany.

Lipomassage LPG efekty

Lipomassage ™ firmy Endermologie® to opatentowana technika opracowana przez LPG® Systems, światowego lidera stymulacji komórek.
Często pomimo zdrowego trybu życia, komórki tłuszczowe magazynują więcej tłuszczu, niż są zdolne eliminować.  W przypadku nagromadzenia się tłuszczu i wody, ściany komórek zaczynają przyciągać powierzchnię skóry, tworzy się tzw. „skórka pomarańczowa” i widoczne nierówności na jej powierzchni.
Lipomassage koncentruje się na tych najbardziej newralgicznych partiach dzięki MECANO-STYMULACJI

Czym jest Mecano-stymulacja?

To potwierdzona badaniami naukowymi stymulacja skóry , która wysyła sygnał w głąb komórek tłuszczowych i fibroblastów w celu wywołania reakcji fizjologicznej prowadzącej do aktywacji produkcji kolagenu i elastyny lub aktywacji lipolizy. Zabiegi będą przyjemnym i całkowicie relaksującym doświadczeniem. Po pierwszej sesji poczujesz przypływ energii a już po 5 zabiegach zauważysz różnicę w wyglądzie swojego ciała.

Lipomassage LPG® to styl życia stanowiący uzupełnienie ćwiczeń fizycznych i zdrowego odżywiania. Po osiągnięciu pożądanych rezultatów zalecamy wykonywanie zabiegów uzupełniających w celu utrzymania efektów.

Przed i Po Lipomassage LPG

Lipomassage Lipomassage
LipomassageLipomassage

Lipomassage LPG Alliance - wskazania

 • cellulit
 • otłuszczenie
 • utrata jędrności skóry
 • miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej
 • nierówności skóry
 • chęć wymodelowania sylwetki

Lipomassage LPG Alliance - Przeciwwskazania

 • stany zapalne
 • infekcje
 • nowotwór
 • antykoagulanty
 • ciąża (z wyłączeniem zabiegów na nogi i odcinek lędźwiowo-krzyżowy)
 • zapalenie żył
Lipomassage
Usługa 1 zabieg (PLN) Pakiety (PLN)
Alliance ciało pakiet 10 zabiegów
endermowear 100 przy pakiecie spersonalizowanym endermowear gratis
dwa obszary (20 min) 130 1300 1100
trzy obszary (35 min) 190 1900 1500
zabieg spersonalizowany,holistyczna pielęgnacja/ drenaż (60 min) 300 3000 2100
lekkie nogi 130 1300 1100
Strefa sportu i Endermologia
LPG Alliance Medical Cellu M6
Lipomassage LPG ALLIANCE
Endermolift LPG ALLIANCE

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. 12 264 85 15

tel. 500 77 99 71

Umów wizytę
medycyna estetyczna kraków