Endermolift

LPG ALLIANCE

Nagrodzony "Perłą Dermatologii 2017". Endermolift to jeden z rodzajów zabiegów endermologii, którego celem jest zniwelowanie oznak starzenia się skóry oraz poprawa jej ogólnej kondycji. Zabiegi w tej technologii oddziałują także na tkankę podskórną, dzięki czemu lipoliza tkanki tłuszczowej może zostać zwiększona o 70%, a produkcja kolagenu wzrasta nawet o 240%. ENDERMOLIFT ™ jest nieagresywnym i skutecznym zabiegiem stymulacji komórek , który zapobiega starzeniu, zapewniająca widoczne i trwałe rezultaty. Endermolift LPG ujędrni i poprawi jakość skóry, wyostrzy kontur, spłyci bruzdy oraz pierwsze zmarszczki. Jest doskonałym zabiegiem w każdym wieku zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.
Firma LPG opracowała w 100% naturalną, przeciwstarzeniową technologię, która uzupełnia skórę, łagodzi oznaki starzenia się, pozostawiając twarz promienną i odmłodzoną. Endermolift to jedyna technika zabiegowa na świecie, zdolna do stymulacji naturalnej syntezy kwasu hialuronowego (+80%) *
Zapobieganie i zwalczanie oznak starzenia należy traktować jak.... regularny trening, który będzie mechanicznie stymulować skórę i jej głębsze warstwy ( w tym tkankę podskórną) w najbardziej naturalny i bezbolesny sposób, szanując rodzaj cery i jej wrażliwość.

Ujędrnianie skóry, efekty już po pierwszym zabiegu Endermolift

Endermolift
W czasie przeprowadzania zabiegu Endermolift wywoływane są mikrouderzenia na powierzchni skóry, które prowadzą do pobudzenia komórek skóry oraz do zwiększenia produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu, osiągnięty zostaje efekt odmłodzenia skóry, która staje się bardziej sprężysta i jędrna oraz odzyskuje swoją naturalną gęstość. Zabieg ten skutecznie niweluje oznaki starzenia się skóry, takie jak chociażby drobne zmarszczki.

Fitness należy się również Twojej skórze!

Zwykle myśląc o pielęgnacji ograniczamy się tylko do mycia twarzy, stosowania kremów i maseczek. Jednak to, co utrzymuje Twoją skórę w dobrej kondycji i sprawia, że jest ona mocna, jędrna i gładka, leży u jej podstaw – w tkance łącznej. Aby ją wzmocnić proponujemy prosty i skuteczny trening, który tonizuje, wzmacnia i odmładza skórę twarzy, szyi, dekoltu oraz piersi.

Przez 30 minut Twoja skóra przejdzie intensywny trening a Ty będziesz mogła się zrelaksować. Już od pierwszej sesji poczujesz, że twarz staje się jędrniejsza i młodsza. Efekty te będą się zwiększać z każdym kolejnym zabiegiem. Endermolift poprawi również skuteczność stosowanych kosmetyków oraz świetnie uzupełni inne zabiegi jak np. mezoterapię igłową.

Przed i Po Endermolift

EndermoliftEndermolift
EndermoliftEndermolift

 

 

Endermolift LPG Alliance - wskazania

 • poprawie jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu
 • modelowaniu owalu twarzy
 • zniwelowaniu drobnych zmarszczek
 • poprawie kolorytu skóry
 • zmniejszeniu obrzęków, na przykład w okolicach oczu
 • eliminacji drugiego podbródka

Endermolift LPG Alliance - Przeciwwskazania

 • stany zapalne
 • infekcje
 • nowotwór
 • antykoagulanty
 • opryszczka
 • trądzik zapalny
Endermolift
Usługa 1 zabieg (PLN) Pakiety (PLN)
Alliance twarz pakiet 10 zabiegów
blask 150 1500 1000
dekolt + biust 150 1500 1000
oczy 100 1000 700
ujędrnianie skóry 150 1500 1000
Strefa sportu i Endermologia
LPG Alliance Medical Cellu M6
Lipomassage LPG ALLIANCE
Endermolift LPG ALLIANCE

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

tel. 12 264 85 15

tel. 500 77 99 71

Umów wizytę
medycyna estetyczna kraków