fbpx

Depilacja laserowa bikini -Czy jest się czego obawiać?

depilacja laserowa bikini

Jeśli męczy Cię codzienna walka z usuwaniem owłosienia z okolic bikini, pomyśl o metodzie, która przyniesie trwałe efekty. W końcu pożegnasz się z najczęściej występującymi podrażnieniami po depilacji maszynką lub woskiem, takimi jak: krostki, zaczerwienienie, opuchlizna czy uczulenie. Zapomnij o suchej i szorstkiej skórze! Gładkie okolice bikini powodują, że czujemy się atrakcyjniej i seksowniej. Podnosi to nasza pewność siebie, co przekłada się na życie prywatne. Wakacje na plaży czy wyjście na basen, nie będą już krępujące.

Wystarczy wykonać około 6 zabiegów, w odstępach 6-8 tygodni. W Centrum Neonia pracujemy na laserze ALMA LASERS SOPRANO ICE PLATINUM, który łączy w sobie 3 wiązki laserowe: diodową, aleksandrytową, Nd-Yag przez co szybciej i skuteczniej usuwa trwale owłosienie. Jeśli chodzi o bolesność podczas zabiegu depilacji laserowej obszaru bikini, jest ona ograniczona do minimum. System chłodzący obniża temp. do – 3-4 ⁰C, co zapewnia duży komfort. Dodatkowo tryb pracy IN MOTION przyśpiesza zabieg w przeciwieństwie do innych popularnych laserów diodowych. Ale zdarza się, że niektórzy mają naprawdę niski próg bólu i w tym przypadku w naszym Centrum oferujemy znieczulenie maścią.

Osoby, które nie są jeszcze zdecydowane, z racji tego, że zawstydza ich depilacja laserowa bikini, uspokajamy. Poddawanie się depilacji miejsc intymnych nie powinno być tematem wstydliwym. Na co dzień chodzimy do lekarzy, masażystów, fizjoterapeutów oraz innych specjalistów. Powinniśmy to potraktować jako normalną wizytę, która ma na celu rozwiązać nasz problem. To Ty decydujesz o przebiegu zabiegu depilacji. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni dostają od nas jednorazową bieliznę, żeby móc samodzielnie odsłonić skórę, która ma być wydepilowana. Zabieg przeprowadzamy możliwie bezdotykowo, po to by ograniczyć kontakt z intymnymi częściami ciała osoby depilowanej. Dzięki współpracy podczas zabiegu możemy poczuć się komfortowo, a podczas rozmowy ze specjalistą zostaną rozwiane nasze wszelkie wątpliwości.

Zobacz również:

Depilacja laserowa

Soprano Titanium

e technologie? Soprano ice Platinum

Zobacz więcej

Tekst powstał pod nadzorem merytorycznym

Joanna Godwin

Kosmetolog

Ekspert i pasjonat pielęgnacji ciała i modelowana sylwetki. Ma kilka tysięcy wykonanych zabiegów endermologii oraz wieloletnie doświadczenie w masażach podciśnieniowych i urządzeniach modelujących sylwetkę. Pracowała między innymi na Endermologie integral, Endermologie Alliance, fali akustycznej Storz, Accent Prime i inne.

Nasi partnerzy :

Alma
Alma Harmony XL
Alma
Mediderma
LPG
LPG
Filorga
ITP SA
ITP SA

Zadzwoń w celu konsultacji

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania

lub

wizyta Umów wizytę
Ta strona wykorzystuje pliki Cookies do poprawnego działania. Polityka prywatności Akceptuję